Forum
zgodba govori o treh 15 letnih najstnicah ki postanejo čez čas najbolše prijateljice..prvo se ne poznajo ko pridejo iz različnih krajev v srednjo šolo.pač najstniška zgodba je..
bi pa uprašala če bi kere dve punce mi pomagale pisat da ble tri pa bi vsaka mela svojo punco in bi enkrat ena za eno pisala in pol ena za drugo..
12. oktober 2010
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://www.popstarsplus.com/images/CliqueGirlsPicture004.jpg&imgrefurl=https://www.sodahead.com/user/profile/909444/clique-girlz/&usg=__GWA7Vt4tp68iyHSwQxXu_Uyh5uA=&h=640&w=800&sz=101&hl=sl&start=28&zoom=1&tbnid=QnPw9Nyt9kKZaM:&tbnh=117&tbnw=145&prev=/images%3Fq%3Dbeautiful%2Bgirls%2Bwith%2Bbrown%2Bhair%26hl%3Dsl%26biw%3D1362%26bih%3D544%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C326&itbs=1&iact=hc&vpx=114&vpy=198&dur=171&hovh=201&hovw=251&tx=171&ty=133&ei=pending&oei=R4G0TMnqKtDFswbD1_WgCA&esq=2&page=2&ndsp=27&ved=1t:429,r:0,8&biw=1362&bih=544
to so te tri..pač po vrsti bo šlo kak jim je ime: prva je Miranda, druga je Vanessa in tretja je Alyssa
12. oktober 2010
u28952
u28952
jz lahka če seveda lahka
12. oktober 2010
ja itak da lahk..kera bi pa bla od teh treh?
12. oktober 2010
no bo kaj? hh
12. oktober 2010
u21215
u21215
heiii lah ti pomagam pisat inuhhhhhhh
14. oktober 2010
res bi mi pomagala pisat? lahk mi pomagaš bom ful vesela..kera pa boš od teh treh?
14. oktober 2010
u29108
u29108
čaaakkttee ddaa pprreebbeerreemmm
14. oktober 2010
u29108
u29108
jjjsssssttt biii poommaaggaallaa pisat
14. oktober 2010
u29108
u29108
pplliiisss
14. oktober 2010
u29108
u29108
jst bi pomagala piisat
14. oktober 2010
u29108
u29108
pliis
14. oktober 2010
u29108
u29108
jst bi bla vanessa
14. oktober 2010
u29108
u29108
aaa lahkooo??????????????????
14. oktober 2010
u29108
u29108
[img]http://undefined[/img
14. oktober 2010
u29108
u29108
uppssii
14. oktober 2010
ja ja lahk si vanessa..ena kera boš pa ti miranda al alyssa??
14. oktober 2010
u21215
u21215
jst mirandaa
14. oktober 2010
ok pol je tak
cristina je vanessa
js sem alyssa
ena je miranda

aja pa miss-dog sorry ker nisem tebe čakala sam te tak dolgo ni blo da sem zej druge našla..

no punce kera bo začela pisat?
14. oktober 2010
no js začnem pač pisat kot Alyssa (tista s temnimi lasmi na sliki)
Alyssa:
bil je zadnji dan v osnovni šoli.še zadnjič sem se zabavala z sošolci s katerimi sem bila 9 let.res jih bom pogrešala.počitnice sem preživela super.ko je prišel čas da sem šla v srednjo šolo me je bilo zelo strah.razmišljala sem da nisem dovolj lepa da bom komu všeč in da me ne bo nobeden maral.ko sem se zjutraj zbudila sem se šla uredit.oblekla sem si črne kavbojke, pinky majico in na vrh še črno srajico z dolgimi rokavi.svoje dolge temne lasje sem pustila spuščene.hitro sem se še naličila in že je bil čas odhoda.na avtobusu sem bila zelo živčna.ko sem prišla pred šolo so mi učitelji pokazali kam morem iti.ko sem prišla v razred sploh nisem vedela kam naj se vsedem.našla sem še en prostor zraven ene punce.najprej me je bilo sram potem pa sma se začele pogovarjati.
j: zdravo..jaz sem Alyssa.in ti?
M: zdravo.jaz pa sem Miranda.a je tebe kaj sram? mene je ful.
j: ja mene je tut res sram.
in pogovarjale sma se samo o tem kako naju je sram.potem pa se nama je pridružila še ena punca in se vsedla zraven mene.njej je bilo ime Vanessa.vse tri smo se pogovarjale dokler ni v razred vstopila naša razredničarka.povedala nam je vse kako se moramo obnašati na novi šoli.ko je bil čas za malico smo šli v jedilnico.jaz, Miranda in Vanessa smo šle skupaj.nisem mogla verjeti da smo se že tako dobro razumele.ko smo končale z malico smo se še sprehodile po šoli in jaz sem se nenadoma skoraj prevrgla na enega fanta.bilo me je tako sram da sem samo rekla sorry in šla naprej.potem pa smo že nadaljevali s poukom......................

Miranda & Vanessa napišita ko bota lahk (:
14. oktober 2010
u21215
u21215
MIRANDA
rekla sem alyssi kako je nerodna samo poklimala mi je čeprav vem da je lahko vsak neroden.in že je zazvonil šolski zvonec in vse tri smo hitele proti učilnici kjer uči naša razredničarka.med potjo sem razmišljala kako si bom zapomnila ime alyssa no bo že.pri uri smo se dolgočasile vanessa si je nekaj packala na roko alyssa pa je gledala nekam v prazno.nato sem ugotovila da je gledala fanta čez katerega se je spotaknila.......
15. oktober 2010
u29108
u29108
...on je ugotovil da ga opazuje takoj je prisedel k njej in ji rekel heii jst sm
Blaž kako je pa teb ime???????
Alyssa : jaas sm alysa
Blaž : eii dej a bi se mogoče dons kej dobila da bi šla na kekšn žur al pa kej takega.
Alyssa : ja uredu ob 20 : 00
Blaž : oki zmenena pa pr kosilu lahko prideš k men sedet.
Alyssa (zrdela je u obraz)uurrreedduu (jeclala je)
Blaž : no zj pa grem ker je že pouk
poslovila sta se in odšla vsak na svojo stran mize
rekla sem Alyessi da ne bi mogla verjet da si je že na začetku šole našla fanta
odgovorila pa mi je samo ja vem in odplavala v oblake (kaj to so pač zaljublenci)
danes se nisem mogla učit ker sem bila takooooooo zaspana grozno in že prvi dan smo dobile tolk naloge in me skrbi kako bo odšla Alyssa na zmenek z blažem k pa ma tok naloge a sej se bo znašla pa še midve ji bova pomagale pa booo takoj po pouku naju Alyssa sploh ni opazila kar naprej si je pela pesmi in raaazmišlala. ko sem prišla dam me je že čakal moj llepi kuži miš (tako mu je ime Miš) tako ljubek je najprej sva odšla na igrišče da bi naredila domačo nalogo.ko sva prispela sva se ulegkla na travo in se lotila dela a kar naenkrat mi je v glavo priletela žoga.in padla sem v nezavest.zbudila sem se v bolnišnici in polek mene je stal neki fant in moje dve prijatelici kaj se je pa zgodil??
fant je rekel da me je našel na tleh in takoj obvestil rešilce da so me priišli iskat in da sem bila v bolnici karr 5.mesecev ooo groozzaa saj nisem mogla verjet kaj je rekel potem sem zamudila veliko pouka in da bom mogla use too nadoknaditi oojjoooojj kako se mi to ne da...
15. oktober 2010
u29108
u29108
bo za dost napisan?????'''
15. oktober 2010
ja obe sta ful dobro napisale
15. oktober 2010
Alyssa:
ja res nisem mogla verjet da me je Blaž povabil na zmenek.ko sem prišla na zmenek me je bilo tako sram.ubistvu je tut njega blo ful sram ampak mene bol.najprej sma se samo gledala in nič nisma rekla.potem pa sma le spregovorila.čez nekaj časa pa me je poklicala Miranda in mi povedala da je izvedela da je Vanessa v bolnici.takoj sem se opravičila blažu in že sem šla v bolnico.tam sem zagledala mirando in nekega fanta.tisti fant je pomagal Vanessi.Vanessa je bila v bolnici kar 5 mesecev.z Mirando sma bili tako dolgo sami.ko je prišel dan da se je Vanessa spet vrnila sma z Mirando bili že čisto srečni.postale smo prave bff 4 ever.vse tri smo bile še samske.jaz in Blaž nisma hodila ker je on postal najpopularnejši fant na šoli in je seveda zato hodil z neko lepšo punco od mene.jaz pa sem bila zaljubljena v njega in sem na vsak način hotela bit z njim a mi ni uspelo.no in tisti dan sem šla v šolo in sem v učilnici že videla Vanesso.hitro sem se vsedla k njej in sma že klepetali.kasneje je prišla še Miranda.....
15. oktober 2010
Miranda & Vanessa pišita ko bota lahk..
15. oktober 2010
u21215
u21215
miranda:
počasi sem prišla do alysse in vanesse nekaj sta klepetali zato sem uprašala kaj.alyssa mi je povedala da sta govori o njeni ljubezni blažu♥ in kako ga je neumna koza valentina prevzela.bedakinja sem rekla alyssi in vanessi.itaq sta mi odgovori .potem smo se počasi premikali po hodniku ko je pridrvel blaž se zaletel v alysso ,ona je padla na tla,in bedak ji je kmalu polomil vse kosti.kaj si misliš sem rekla blažu in ga parkrat ruknila v ramo.avvv je zacvilil in odhitel mimo.si uredu sem prašala alysso.ja mi je rekla vanessa je samo gledala in kam sicer v prazno nevem kaj ji je.kaj je vanyy sem jo prašala.nič mi je rekla gremo sem zavpila.avvvvv je zavpila alyssa in hodila kot invalid.naravnost v šol. ambula. te peljem.pa ne miranda mi je rekla JAA sem ji že skoraj grozla ..pogledala me je kod da jo bom ubila zato se je pustila da jo peljem v ambula. in ko smo bili tam nas je zdravnica uprašala kaj je odgovorili smo..............
15. oktober 2010
u21215
u21215
a je okkk
15. oktober 2010
ja ful je zakon
15. oktober 2010
js sem MileyCyrusFAN..mam še tut profil xD
Vanessa ti še nadaljuj ko boš lahk
15. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike