Forum
u30209
u30209
to je zgodba o dekletu ki neve da ima neke moči(nemislim kot winksice).ima moči hitrosti ognja in reševanja ljudi.dar je dobila od svoje rojenice,ki je imela moč ampak je to vedela le ona.nextam?
01. november 2010
u30209
u30209
OSEBE~
KIM~JST
ANNA~MOJA BFF
BELLA~MOJA MLAJŠA SESTRA
NAKISHA~NAJVEČJA VAŽIČKA NA GLAZBENI FAKULTETI
EDY~MOJ TEČNI BRAT
TY~ANNIN FANT
EDWARD~MOJ FANT
01. november 2010
Djmooo PiššiPišši
01. november 2010
u30209
u30209
zdei bom pa pisala
aia ker so slike take ne mislt nebo nč od emo
01. november 2010
u30209
u30209
HEI!sm kim in sm čisto navadno dekle,z BFF mlajšo sestro in tečnim bratom.seveda tudi z fantom.ni to čisto navadno?
no anna mi pravi da sm preveč zagreta za tek.mogoče imam pa to v srcu.mama me kliče.spet......
o super zdei pa u shoping.še po anno bom šla,pol greva lohko v zavetišče sai moja mama dela tam in sprehajava pse.skupaj z anno.anna živi v vili na robu mesta.ima bogate starše.aioi,jutri pa fakulteta.ne veselim se nakishe.ona in njen bjak make-up.pa še nezna se mazat.anna je pršla.gremo u shop.in tam je bil edward."ljubi" sm zavpila in stekla k njemu.ampak me je ustavil."pa kaj ti je?" sm mu rekla."konc je""kak to mislš""z nakisho hodm""wtf?z nakisho?""ja.a neb smel""pa ja no še učeri si govoru da je ona največja prasic* na sveti""ja sei ni važn""ne ni ne!Sploh ne"in takrat je prišla nakisha.edwardu je rekla"pridi grev,mam kupone za sav...
""nakisha nemorn vrjet kako daleč si šla"sem ji rekla.ni me zanimalo kaj je okrog mene in edwardu sem eno primazala in stekla domov.
01. november 2010
u30209
u30209
uf malo je napisan....še bom pisala
01. november 2010
u30209
u30209
ok potem............
01. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg