Forum

Sedela sem na stolu in igrala kitaro & pela. Vsi so bili tiho. Z odprtimi usti so me poslušali. Nisem vedela ali jim je všeč moje petje. Pela sem kot da pojem zadnjič. Ko je bilo konec pesmi se ni zgodilo nič. V očeh so se mi začele nabirati solze. Takrat pa so vsi začeli ploskati in vpiti. Nasmehnila sem se in ostala brez besed. Bila sem jim všeč. Jaz. Nikoli me nihče ni maral. Vsi so me sovražili. Bila sem drugačna od njih, vendar ne vem zakaj. Preprosto bila sem. In zdaj sem v kavarni stala in se čudila. Počutila sem se živo. Čez nekaj časa se je pred odrom nabrala množica ljudi. V škatlo za kitaro so mi metali denar. Bila sem brez denarja. Živela sem v majhnem stanovanju. Bilo je zelo majhno. Imela sem posteljo, omaro za obleke, kuhinjo, kopalnico in preprost kavč in mizico. Ko se je kavarna spraznila sem začela šteti denar. Zaslužila sem 50 evrov. Ni bilo zelo veliko, vendar je bilo dovolj. Stekla sem v garderobo in si oblekla jakno. Nato sem si še obula rolerje in odšla domov.
03. april 2012
Next! a lahko mojo zgodbico prebereš? nimam še nobenih bralcev... naslov je: I hate my life
03. april 2012
Bom prebrala

me [Kylie]
03. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg