Forum
Živjo moje ime je Anna Maria Clark. Ne nisem sestra Acacie Clark če že mislite.Živim v Londonu z mojo sestro Kelly Kristen Clark. Obedve sva stari 17 let. Zdaj je na potovanju in je v Avstraliji.Živim sama. Mama in oče sta nama umrla ko sva bile stare 15 let, v prometni nesreči. Z Kelly si nive nič podobni. Jaz sem čista razlika. Imam vijolične lase in modre oči ona pa ima rdedčkasto-rjave lase in rjave oči.
jas:

Kelly:

Če mislite da živim sama,ne ne živim sama živim z ughh One Direction sestra me je poslala ker je prijateljica od Louisa in oni so me veseli sprejeli.Vem da ste večinoma vas Directionarke no saj sem tudi jaz malo ampak ne prenesem ampak res pa ne prenesem Harry-a.Usi so zakon Louis,Zayn,Liam in Niall ampak Harry on je kot črna ovčka med belimi.Zmeraj me more nekaj hecati in vse drugo preprosto mi gre na živce.

1.del (5. februar)
Zbudila sem se kot vsako jutro ter pogledala čez okno. Sončevi žarki so me božali po licih. Kako lepo jutro sem si sama pri sebi mislila.Skočila sem pod prho se zavila v brisačo ter odšla nazaj v sobo,da bi se oblekla.Stopila sem do omare in v sobo je udrl kdo drug kot Harry.''Neznaš trkati ?!Zgini ven iz sobe!'' sem rekla ter ga grdo gledala. ''Ah daj no ljubica tak si seksi v tej brisači'' in je stopil proti meni. ''Nehaj in zgini ven ! Nameravam se preobleči in v tem prelepem jutru te ne mislim gledati kako uničuješ moje jutro!'' sem rekla jezno. Stopil je še korak k meni ''Kaj sem tako grd ? Ne jezi se no samo dobro jutro sem ti želel reči in dati jutranji poljubček''. Takrat mi je prekipelo, jezno sem prikorakala do njega in mu primazala tako klofuto da je samo javknil in se pobral ven in moje sobe.Tako sem se lahko mirno preoblekla.Oblekla sem se v ene jeans hlače ter pulover.
hlače:

pulover:

Kmalu sem odskakljala dol na zajtrk zelo sem bila lačna.Prišla sem v kuhinjo in tam zagledala Nialla,ki se baše s palačinkami.Usedla sem se za mizo in pojedla svojo porcijo palačink.Potem sem odskakljala v dnevno sobo.Tam je bil spet ta tečni Harry.Joj kako ga sovražim.Usedla sem se kolikor je lahko daleč od njega.On pa se mi je približeval.''Beži stran prišla sem gledati televizijo v miru'' in ga odrinila.''Še zdaj nisem dobil svoj jutranji poljubček'' ''in ga tudi neboš'' ''če ga nebom dobil bom ponoči prišel k tebi spati'' takrat me je premrazilo. Res lahko pride k meni v posteljo saj ko spim jaz nič ne slišim in tudi ne čutim tako nekako.''Okej,okej no'' sem zavzdihnila in zavila z očmi. On je nastavil lice jaz pa sem mu na hitro pritisnila majhen poljubček na lice.Tako sem celi čas grdo gledala televizijo s prekrižanimi rokami.''Pa saj ni bilo tako hudo'' reče Harry izzivalno.''Vse kar je s tabo povezano je hudo'' ''Ah saj vem da sem ti ušeč'' ''Ti ? Meni? Fuuj raje se pustim požreti morskim psom kako da si ti meni ušeč'' '' Na koncu bomo videli ja ko boš moja žena'' Potem stavku mi je postalo slabo in sem odšla v svojo sobo. Prižgala sem računalnik ter začela špilati igrice.Igrala sem jih vse do večerje.Poklicali so me fantje da je čas za večerjo.Bila sem sestradana.Za večerjo so naročili pico. Hitro smo jo zmazali. Preoblekla sem se v pižamo.Ter odšla spat.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Kaj mislite ali bo Harry kdaj ušeč Anni ?
Vam je ušeč ?
Opravičujem se za napake
Next ?

♥вσѕтє вяαℓι ?♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2013
next;D
21. julij 2013
u35862
u35862
cmoka cmoka next
22. julij 2013
u142843
u142843
Nexz
22. julij 2013
neeext
27. julij 2013
Sorri da ni blo prejt nexta na morju sm in kle ni in ni pro***tga neta -.- Zj pa nextam...
*******************************************************************************************************
2. del (6.februar)
Zbudila sem se okoli 10-ih dopoldne.Odšla sem pod prho.Na srečo v mojo sobo ni priletel Harry kot vedno.Ampak v hiši je bila popolna tišina to je pa nenavadno sem si mislila.Ponavadi zmeraj slišim Liamov smeh in Loisovo kričanje po celi hiši,ker ga lovi Zayn.Potem pa se sliši še Niall-a,ki vpije iz kuhinje da ni nič za jest.Hitro sem nekaj cunj dala nase in šla pogledati po hiši.Nobenega ni bilo doma.Mogoče so imeli vaje.Šla sem v dnevno sobo,ker tam ponavadi pustijo listek.Ampak listka ni bilo.Zgrabila me je panika.Ponavadi je vsaj eden doma.Pomislila sem kje še nisem pogledala.Kot strela iz jasnega mi je v možgane stopilo HARRYOVA SOBA...Pognala sem se proti vratom.Ustavila sem se.Nisem vedela ali odprem ali ne.Ah nič odprla bom.Počasi sem odprla vrata Harry-ove sobe in on je tam ležal kot crkjen na postelji.Stopila sem do njega in se usedla na posteljo zraven njega.Oooo BOG kako lepo je spal.Ne,ne,ne,ne,ne,ne kaj pa govorim !!!!!Izbij si to iz glave Anna ! Začel se je prebujati.PANIKA KAJ NAJ NAREDIM !!!! Kot lipov bog sen tam sedela zraven njega na postelji.Odprl je oči in zagledal mene.''Anna? Kaj pa ti delaš tukaj? Nikoli ne hodiš v mojo sobo.'' to je rekel potiho z zaspanim glasom in si mencal oči.''Ammm....Nobenega ni doma in ammm...S-sem pač prišla p-pogledat č-če sio usaj ti doma'' Nahitro sem neki jecljavo bleknila ven,z odgovorom nisem bila kaj preveč vesela,hotela sem se ugrezniti v zemljo ali pa z glavo udariti v steno.''Aja..In zato zdaj dobim jutranji poljubček?'' retardirano se je nasmehnil.Grdo sem ga pogledala on pa je vstal iz postelje.O bog samo v boxaricah je bil.Mislila sem da me bo kap od njegovega izklesanega telesa. Kaj?!?!?!?! Ne spet Anna samo pojdi ven iz sobe in ga cel dan ignoriraj !Saj veš da ga sovražiš. Ustala sem in odšla ven iz sobe a pri vratih me je prijez za zapestje in me povlekel k sebi.''Pusti me ti Idiot!!'' sem zavpila ''Saj vem da si me želiš'' je rekel in se predrzno nasmehnil.''Ne!'' sem rekla in sem hotela izviti iz tega nekakšnega objema.Že sem čutila njegovo sapo a nasrečo so me rešili fantje ko so zavpili ''Doma smoo !!!'' Hitro sem ga odrinila stran in stekla dol k fantom.Objela sem Liama.Ne sprašujte zakaj no on je moj najbolši prijatelj.''Hey,Anna kaj pa je zdaj to ?'' je začudeno vprašal in me tudi on objel. ''Nikoli več me ne puščaj samo s Harry-em'' sem mu zašepetala. Rahlo me je odrinil stran in mi dal pogled *kajjespettabutelnaredil* potem pa me vprašal če bom kavo.Odkimala sem nisem hotela kave,hotela sem samo pogovor z mojim najbolšim prijateljem.A mu nisem rekla da se hočem pogovoriti z njim.Zadnje dni se mi zdi da preveč silim vanga.Šla sem v kuhinjo.Tam so bili itak vsi.Naredila sem si kakav.Mmmmm dober je bil.Hotela sem zagrabiti po palačinki a je v kuhnjo prišel Harry in zmanjkalo mi je apetita.Takoj sem odšla v dnevno sobo.Za mano je spet prikorakal on.''Kaj bi rad?'' sem ga vvprašala jezno.''Hmm ja jas bi rad zelo veliko stvari ampak najrajše bi pa rad imel tebe lepotička.'' je rekel in me pogledal tako:

(klikn)
''Nebo šlo'' sem mu jezno zabrusila nazaj.Hvala bogu je prišel v dnevno sobo Liam.S pogledom sem mu nakazala naj se usede zraven mene.In res razumel je pogled.In potem tako kot zmeraj se je igral z mojimi vijoličnimi lasmi.Nikoli mi ni šlo v glavo zakaj je to delal.Kar naenkrat pa pozvoni pri vratih.Liam je vstal in šel odprt.''Danielle !!!Kako sen te pogrešal'' je vzkliknil Liam.Da Liam ima punco.Ni zaljubljen vame če ste pomislili.Televizija je bila prižgana in začela sem gledati film.S ughh Harryom.Samo trenutek da grem bruhat.Ošinila sem ga s pogleom in videla da strmi vame.''Kaj buljiš??''sem zarenčala.''Nič,nič ' je rekel in gledal naprej film.
******************************************************************************************************
Hitro sem mogla neki napisat zj pa šibam ker gremo nekam čau ! Upam da vam je ušeeč.
02. avgust 2013
u35862
u35862
NEEEXT!!
02. avgust 2013
NEEEEEEXT!!
02. avgust 2013
Neext
02. avgust 2013
3. del
''Kdo je sploh ustvaril ta film ? Beden je.'' sem se pritožila med filmom.''Bodi tiho in glej'' je rekel Harry jezno.''Nebom gledala premaknila bom na drug kanal'' sem rekla in iskala daljinec bil je zraven mene.Šiit Harry mi ga je uzel.''Iščeš tole?'' je rekel Harry in v rokah vrtel daljinec.Grrrrr !''Ja,a mi ga daš ?'' sem lepo vprašala.''Ne,sama ga boš mogla dobiti'' je rekel in se predrzno nasmehnil.''Ok kakor želiš'' Vstala sem in korakala proti njemu.Stegnila sem roko da bi uzela daljinec a ga je skril za hrbet.''Daj mi ga.'' sem rekla odkimal je.stegovala sem roke za njegov hrbet a ga je spretno dajal in ene roke v druge roke.''Če ne gre zlepa pa zgrda'' sem si zamomljala.Prijela sem mu roke in se mu približevala.Roke sem mu spustila in jih dala za njegov vrat in ga potem božala po laseh.Čisto se je sprostil in daljinec je bil zraven naju 5 cm je manjkalo do poljuba in uzela sem daljinec ter se usedla stran od njega.Grdo me je pogledal vstal in odšel iz dnevne sobe.Zmagovalno sem se nasmehnila in premaknila kanal.V dnevno sobo prišli ostali fantje.''Živjo Anna kaj gledaš ?'' so vsi rekli v en glas.''Titanik'' sem jim se rekla in nasmehnila.Vsi so se usedli zraven mene.V tej hiši so skrbeli zame in se brigali uso njihovo pozornost sem imela.Lepo to kajne ?Skupaj smo gledali Titanik in skupaj jokali na koncu.V sobo je prišel Liam in Danielle z robčki.Vse smo porabili.Nasmehnili smo se ko smo videli da je zmanjkalo robčkov.Odšla sem v sobo.Videla sem Harry-a,ki je brskal po mojih predalih.''Kaj delaš tukaj ?Zgini ven !'' sem zavpila. Harry me je pogledal in se hitro pobral iz moje sobe.Zadosti sem imela te hiše in Harry-a.Use mi je šlo na živce učasih tudi fantje ker so me preveč čuvali kot da sem majhna punčka inZadnje čase mi nekaj prikrivajo in šepetajo med seboj.To mi je šlo na živce.Liam me je poklical dol v dnevno sobo.Tam je bila njihova prijateljica Kim Crackiet neki takega.Njihova prijateljica so rekli in rokovali sva se in sem se predstavila.Potem pa so vsi dali vso pozornost njej mene sploh opazili niso.Tudi Harry ne ! Prosim ? Pa kaj je ona ? Boginja ? Nebi rekla! Saj je bila lepa ampak...Ona:

Kako so jo vsi gledali.Tako še mene niso.Zadosti mi je bilo in ne nisem bila ljubosuma .Odšla sem v svojo sobo.Slišala sem ko je odšla.I lačna sem bila in jaz sem šla dol v kuhinjo kjer so bili vsi.Tudi pogledali me niso samo pogovarjali so se o Kim.Groza !!!Niall me je ponesreči pohodil pa še to ni čutil da me je.Preveč je bil interisiran v pogovor o Kim.Usi so bili.Odšla sem gor.Po dolgih urah so se spomnili da živim v hiši.Poklicali so me dol.Usi so se usedli na kavč jaz pa na naslonjač.Celo Harry me je opazil in zmotil ga je Niall ,ki se je na Harry-a usedel tako :

''Nekaj ti moramo povedati..'' je začel Liam.''Nekaj zelo resnega kar vpletuje tebe'' je nadaljeval Louis.''Ja in ?'' sem rekla '' Pač saj veš da smo band in pojemo in te turneje'' je rekel Zayn.''Ja...'' sem rekla.''Čez dva meseca gremo na turnejo in greš z nami'' je rekel Niall.''Koliko časa veste za to turnejo ?'' sem vprašala ''amm približno 1 mesec'' je rekel Harry.''Približno 1 mesec !?!?! Veste kaj dovolj vas imam vse ! Najprej mi eden od vas nagaja skoraj že celo življenje in mi brska po sobi,potem ste vsi skrveči zame in da mi kao zaupate in imam vso vašo pozornost potem pride ena lepotica u hišo ki naj bi bila vaša prijateljica in vso pozornost namenite njej,jaz pa sploh ne obstajam potem me zaradi tega pogovora ki ste se pogovarjali z njo nekdo pohodi in se mi ne opraviči ker sem očitno nevidna in za na konec mi ne zaupate več in mi poveste po enem mescu ! Veste kaj zadosti vas imam odhajam iz te hiše in od vas !!!!!!!!'' sem zakričala oni pa so me gledali z odprtimi ustmi.Nikoli se nisem tako razjezila na njih ne ŠE. Jezno sem odšla v svojo sobo in vse spakirala iso so me gledali rekli pa nič niso zato sem jih ignorirala.Ko sem vse spakiralui sem odšla ven usi so vpili najbol Liam.Usi so se ustavili pri vratih ampak Harry se ni . Zakaj on ? Zmeraj on! Sovražim ga !Ko se ni videlo več naše hiše me je prijez za zapestje in me potegnil k sebi.''Pusti me !'' sem rekla.''Kam pa misliš da greš ?'' je rekel.''V hotel kaj pa si mislil !'' sem jezno rekla.''Nikamor negreš'' je rekel.''Ooo ja pa grem ! Glej me !'' izpulila sem se mu iz prijema in korakala z kovčkom naprej.Spet me je potegnil nazaj a zdaj me je pribil ob steno nekega bloka.V hrbetnici me je zabolele a nisem hotela nič javkniti in nič reči.''Poslušaj Smrklja z nami greš na turnejo in pika! Noebega ugovarjanja ni ! Jasno ?!?!?'' se je zadrl name in postalo me je strah.V njegovih očeh se je nabiral bes.Dvignil me je pod noge in me vrgel čez ramo.''He kaj misliš da delaš !?!?! Spusti me !'' sem zavpila in ga tepla po hrbtu.Nesel me je nazaj v hišo.
*****************************************************************************************************
Hope you like it ! Pa prosm mnenje !! Hvala pa opravičujem se za napake.
03. avgust 2013
u35862
u35862
neeext,ful je dober
03. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!
03. avgust 2013

http://www.igre123.com/forum/tema/i-n-f-.-n-n/59754/
Nikoli nista verjeli v ljubezen, vedno sta prezirali vsakega, ki je sploh pomislil, da obstaja. Cassidy in Chloe, dekleti stari 21 let sta skoraj izgubljena primera človeškega bitja. In ne, nista sestri, ki bi se podpirali, niti prijateljici. Navsezadnje, sovražita se bolj kot mačka in pes. Toda mogoče je čas, da nehata gledati na svet iz temne strani in nehati zanemarjati besedo ljubezen. Pridružite se na potovanju, ki vam ga bosta predstavili pisateljici ariane. in ღKlaraStyles✰ V romanu o ljubezni, ki nikoli ne bi smela seči do njunih src. Namreč obe vesta, da se pod velikim pritiskom rodijo najgrenkejše solze izdanosti. Preberite še danes: I ʜᴀᴠᴇ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ ɴᴏᴡ ღ
05. avgust 2013
Neext
05. avgust 2013
Next
06. avgust 2013
4.del
In spet sem bila v hiši ampak me Harry ni spustil na tla.Šel je gor po stopnicah in naravnost v njegovo sobo.Tam me je vrgel na posteljo.Čakaj,čakaj...Na posteljo ?!?!?!? Ojoj po meni je ! Nočem njegove sline in nič njegovega na meni in v meni ne !Help !!!Na mojo srečo se je usedel na stol na drugi strani sobe.Vstala sem iz postelje in se napotila proti vratom,da bi odšla in te sobe.Pokljukala sem ampak vrata so bila zaklenjena.Kdaj dfu*k je on zaklenil vrata ? Ah nič sem sama pri sebi zamomljala in se odpravila nazaj na posteljo.Harry me je samo opazoval kot da sem prišla iz Marsa ah pretiravam samo opazoval me je,spremljal je vsak moj gib.Usedla sem se na posteljo in gledalo po njegovi nočni omarici.Nič zanimivega samo nekaj kon...Prosiim ???? Izbuljila sem oči.Ampak sem takoj pogledala stran in pogled usmerila proti oknu.Harry je bil še zmeraj tiho in me opazoval.Zakaj to dela ?Zakašljal je.Pogledala sem ga.Gledal me je grdo.''Me boš ubil ?'' sem nežno vprašala.''Kaj pa vem,mogoče bom.'' zgrozila sem se ob tem odgovoru.Vstala sem ter se napotila proti njemu.5m pred njim sem se ustavila.''Si jezen name ?'' sem vprašala in gledala v tla.''Pa kako !'' je jezno odvrnil ''Oprosti'' se tiho rekla.''Kaj si rekla,nisem te dobro slišal'' je vprašal izzivalno.''Oprosti'' sem rekla malo glasnejše.''Kaj je bilo to ?'' je spet izzivalno vprašal.''Madona oprosti sem rekla !'' sem zakričala.Vstal je iz stola.Stopal je proti meni potem pa odvil in se namenil proti vratom tam jih je odklenil in jih odprl ter mi nakazal naj grem ven iz sobe.Počasi sem stopala proti vratom.Potem pa ko sem videla Liama tam stati pred vrati z mojim kovčkom v roki sem se spet spomnila na turnejo.Ughh kako so mi lahko zamolčali nekaj takega.Grtrr sovražim jih !Odkorakala sem mimo njega in se zaklenila v mojo sobo.2 dni me ni bilo iz sobe .Še sreča da sem imela v sobi zaloge hrane in pijače drugače nebi mogla preživeti.Nekdo je potrkal na moja vrata.Nisem se oglasila samo trkanje se je potem spremenil v butanje in butanje v razbijanje.Popolnoma sem ignorirala to butanje in razbijanje.Ponehalo je !! Yeeeeeees !Nekaj je škrtalo v ključavnici.Ojooj ! Nekaj naredi.Hitro sem mizo premaknila pred vrata.Aha evo tako noben nebo mogel odpreti vrat.Čakaj kaj pa če bo poklical pomoč in bojo vsi uporabili moč.One rabim še omari in tisto mizo tam.Hitro sem vse zrinila pred vrata.Tako nebojo mogli nič ! Ha joj kako sem ponosna sama nase.Pogledala sem se v ogledalo in videla rjav narastek na moji glavi.Ojoj znova se bom morala pobarvati.Jutri se bom splazila čez okno.Zmotilo me je premikanje kljuke gor in dol.Ah saj nebo notri prišel.Nebo mogel.In res je.Samo čakaj zakaj ni nič rekel .Ko je trkal nič,ko je butal nič in ko je razbijal po vratih nič.To je čudno in ko je odprl vrata nič.To je čudno.Slišalo se je šepetanje.Z nogo sta butala ob vrata,da 2 sta bila.Kar naenkrat pa so se miza omara in še ena miza prevrnili.In v sobo sta vstopila......
****************************************************************************************************
Mnenje prosim ?? :/
Next ?
07. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
Super pišeš!!!
07. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextaj čimprej!
super zgodbica next!
08. avgust 2013
Next !! Pohiti!!!!
08. avgust 2013

(klikni)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
In v sobo sta vstopila neka čudna fanta.Paniikaa ! Kje so moji fantje ?!?!? Čakaj sem rekla moji ? Mislim One Direction.
Eden je bil tak- prvi fant :

Eden je bil tak- drugi fant :

Okaay priznam drugi fant je bil HOT ! Ampak moram odmisliti to ! Zakaj sta že tu ? In kje so moji fantje ?
''Kdo sta vidva ?'' sem rekla.Moj glas se je dobesedno tresel.Onadva pa sta buljila vame kot da bi bila vesoljec.Sem res tako grda ?''Jaz bi raje vprašal kdo si ti!?!'' je rekel prvi fant.''Hej jaz sem te prva uprašala!?!?'' sem rekla jezno.''Jaz sem te pa drugi! Je tukaj kakšen problem?'' je spet rekel.Drugi fant je samo buljil vame.Pogledala sem ga ''Kaj sem res tako grda?'' sem ga vprašala in on je zaprl usta ampak me še zmeraj gledal.Ali sem omenila da je imel odrta usta med buljenjem ? Oh pozabila sem,saj zdaj veste,da jih je imel.Samo resno me zanima kje so moji fantje !!!!!!!!!!!!!!!!! Help meeee !! Pogrešam jiih !Prosim ? Ne,ne,ne,ne pogrešam jih ! Zakaj sem sploh to rekla ? Čakaj,zakaj se zdaj prepiram ? Ah zberi se Anna ! ''Kje so Liam in ostali fantje ?'' sem vprašala ta dva fanta.''Amm nekam so šli in....'' se je nekaj zmišljal prvi fant,ki je bil namreč zelo zgovoren.Zdi se mi da je bil drugi fant samo njegov pajdaš ali šač.Pa saj je useeno.Vedela sem,da si zmišljuje in da sta prišla okrasti hišo mojim fantom.''No še vedno čakam,da si boš nekaj zmislil'' sem rekla in zazehala.Grdo me je pogledal potem pa pogledal po sobi.''Doma smo Anna !! Upam,da nisi zaklenjena u sobi, drugače pa imamo picoooo ! Te kaj mika ?'' Se je drl Louis po stopnicah.Slišala sem pet ljudi,ki grejo po stopnicah in seveda so to bili moji fantje.Fanta sta zgroženo gledala proti vratom saj smo bili na sredini moje sobe.Prišli so k vratom,ko je Nial veselo zavpil.''Nick in Patric, kaj pa vidva tukaj delata ? Dolgo se nismo videli,kaj ? Pogrešal sem vaju !'' Amm Niall ne bodi otročji vendar ! To sta tatova !! Jooooj prijatelja pa taka,da hočeta okrasti prijatelja.Okej tole malo čudno zveni haha.Fantje so imeli isti pogled kot jaz.Presenečen.''Zakaj sta pri Anni ?'' je Niall začudeno vprašaal.''Ah,ahiskala sva tebe pa najdla njo in smo malce poklepetali.'' je rekel Nick se mi zdi da je prvi fant Nick in pomežiknil mi je ! Kaaaj ?? Kako si upa mu bom js kaj namižikala pa bo videl peder en !!Harry je bil vidno ljubosumen to me je malce spravilo u smeh,kar rdeč je bil od jeze.Čakaj zakaj me oni Patric še vedno gleda.Potrebovaa sem prijatelja.Oh Liam !!STekla sem mu v objem in se mu obesila okrog vratu.''Oprosti Liam,nisem hotela tako kričati na vas ! Jezna sem bila.Samo ne me vreči ven iz hiše !'' sem mu govorila.On pa mi je presenečeno vrnil objem.''Popolnoma te razumem Anna.Torej greš na turnejo z nami ?'' me je vprašal.V odgovor sem prikimala.Nisem točno vedela zakaj sem se Liamu vrgla v objem.Mogoče zato,ker mi je bilo žal ?Nevem samo vem da je bil objem prijeten.Ne nisem zaljubljena v Liama.Rada ga imam kot prijatelja.''Okej Anna lahko me spustiš zdaj.V zadrego me sprvljaš'' je rekel in usi so se zasmejali jaz pa sem ga spustila in vidno zardela.Od zdaj naprej se nikoli več ne ločim od Liama.Zakaj ? Ker sem ugotovila da je on moj najbolši prijatelj in bo ostal moj najbolši prijatelj !''Hej pojdimo dol in postrezimpo goste.'' je rekel Niall.Joj Niall tatove !!!Odšli smo dol in celi čas sem hodila ob Liamu on pa se mi je smehljal.''Kaj ?'' sem ga vprašala in ga pogledala presenećeno''Ah nič samo videl sem,da je moja najbolša prijateljica čudovita.'' je rekel jaz pa sem zardela in rekla ''Tudi jaz te imam rada'' in se mu prijazno nasmehnila.Okej to kar sem videla pa ni dobro.Harry-a je razganjalo od lubosumja.Uuuuuuuuuuuuuuuuu maščevanje.Muahahahahahha.Anna ne bodi zlobna saj Harry je dober fant. NOOOOOOT ! Evo to je to za zajebavanje in use drugo kar mi je naredil.Tatova sta končno odšla jupiii.''Anna si za pogovor ?'' me je vprašal Liam.''Amm ja loh'' odpeljal me je v sobo.''Povej Liam, kaj te muči'' sem mu rekla ter se nasmehnila.''Nevm kako bi začel to temo ampak pač saj veš da bova imela jutri jaz pa Danielle obletnico 1 leto kajne ?'' je rekel ''Am ja saj to je odlično kajne ?'' zelo sem bila vesela zanga. Danielle je prava punca,da ga spravi u red čeprav je že on sam po sebi u redu haha.''Ja je ampak mislim da me vara'' je rekel skoraj u joku.debelo...
Nadaljujem kasneje zvečer ker mi je zmanjkalo časa..sorrii
08. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!
08. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeext!!!!
08. avgust 2013
Hahah punce čakajte malo saj nadaljujem unga nexta še konc ni
Nadaljevanje....

''Ja je ampak mislim da me vara'' je rekel skoraj u joku.Debelo sem ga gledala.Danielle njega varala !Če ga bo prevarala,naj se me pazi ! ''Ampak,ne lej Liam glej v pozitivni smeri amm..mogoče pa o moj bog Liam ne ! Ne vara te ! Boš videl še veliko veselih in srečnih trenutkov boš preživel z njo. Niti pomisliti nesmeš da te vara,ker veš da je dobro dekle in da tega ti že nebi naredila ane ?'' sem rekla ''Veš kaj Anna...Prav imaš ! Nebi smel na to sploh pomisliti.Hej, kam pa naj jo peljem za obletnico ?'' je veselo rekel,skoraj pel.''Amm veš tista revsteracija ki je tam na koncu Londona ? Ne,ne,ne amm pojdita v Pariiiz !!!'' sem navdušeno rekla.''Jaaaaa u Pariz to bo zakon hvala ti Anna dobra prijateljica si.'' je rekel in me objel.Objem sem mu vrnila.''Rad te imam'' je rekel jaz pa sem ga še bolj stisnila.''To bom vzel kot 'tudi jaz tebe' '' je rekel in se zasmejal.Jaz pa sem se samo nasmehnila.Spustila sva se šele ko sva zaslišala ropot v spodnjem nastropju.Hitro sva stekla dol in videla Nialla,ki je skakal do police kjer je bila Nutella in po pomoti zarbil vazo,ki je bila na tisti polici.Joooj ta Niall samo jedel bi rad -.-Kmalu je prišel v kuhinjo Harry.''Anna se lahko pogovoriva?'' pogledala sem Liama on pa je skomignil z rameni prav tako Niall.''Prav,pojdiva'' sem rekla in odšla za Harryom v sobo.''Kaj sta delala tista dva v hiši ?'' me je napadel takoj ko je zaprl vrata njegove sobe.''Kaj druzga kot pa kradla zakaj pa is mislil da sta bila v moji sobi?'' sem rekla in ga pogledala.Ležal je na postelji kot da bi bil crkejn.Usedla sem se zraven njega na posteljo.''Harry?'' ''Um ?'' ''Me imaš rad?'' začudeno me je pogledal.''Vse bi dal zate samo da bi bil s tabo'' je rekel.''Zakaj potem nedaš?'' dal se je u sedeči položaj.Gledal me je kot da bi priletela iz Marsa.Odprl je usta da bi nekaj rekel a iz njega ni prišla niti črka 'A' .Ah bolje da grem.Odšla sem v svojo sobo in se preoblekla v pižamo.Vrgla sem se na posteljo po nekaj minutah pa me je že zajela tema.
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
Hope u like it ! Prossiim mnenje pa če lahko kakšno bralko več dobim se opravičujem za napake.
NEXT ?
09. avgust 2013
Neeeext the best pa pohiti!
09. avgust 2013
next, next, next
09. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! hitro nextaj!
super zgodbica!!*_*
09. avgust 2013
neeeext+nova bralka!!
09. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
09. avgust 2013
Punce jutri napisem next sem ga hotela ze danes pa se he bekaj zalomilo tok da pinky promise da bo jutr next
09. avgust 2013
Neext
10. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg