Forum
u147956
u147956
Hej! Nova sem tu, zato me dodaj plosim!!!![img]http://stream1.gifsoup.com/view/512735/puppy-face-o.gif[/img
Punci je ime Naia, ki s svojo sestro Anno in mamo Roslin živi v hiši sredi ulici Greysttore. Niso revni in tudi ne bogati. V šoli ima Naia zelo dobre ocene, a kaj ko ni popularna in vsi jo zaničujejo. Anna ji stoji ob strani in jo tolaži, ko se nekega dne zgodi, da Anni in Naji ubijejo mamo. Punci razočarani odpotujeta v Barcelono, kjer spoznata dva fanta. Postanejo par, a čez čas se vse obrne...
******************************************************************************************************************************
Začnem ko dobim tri nexte!!!!!
09. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeeeeeeeexxxt!!!!!!!!!!!!
09. avgust 2013
u140647
u140647
neext
09. avgust 2013
u147956
u147956
še 1 next!
09. avgust 2013
u135507
u135507
neext!!
09. avgust 2013
u147956
u147956
hwala za neexte!
۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝
"Naia!!! V šolo bo treba!!" se mi je na uho zadrla Anna. "A SI TI NORMALNA!?!? ŽE TAKO ALI TAKO SOVRAŽIM ŠOLO, TI PA MI ZDAJ NA UHO ZAKRIČIŠ, ŠOLA!!" zasmejala se je, potem pa šla iz sobe. Kako to sovražim.... Šola!! Pa saj mi gre vredu, ampak kaj ko nisem priljubljena in se noben fant ne zmeni zame! Imam samo Anno in Grace. Onidve sta res moji edini prijateljici! Z muko sem se vstala izpod tople odeje in nase navlekla neka neumna oblačila. Mislim saj so bila kar lepa, ampak ne tako božanska kakor Olivijina. Ona je najlepša na šoli in tudi najbogatejša. Njen oče dela v nekem zelo znanem podjetju, oziroma tam je direktor. No, dovolj bo o mojem življenju, zdaj pa zares!!

Naia:

Ime mi je Naia. Stara sem 16, kmalu bom dopolnila 17 let. Živim v ulici Greysttore. V šoli imam dobre ocene, vendar nisem priljubljena. Moja sestra Anna, je druga najlepša in druga najpopularnejša punca na šoli. Imam BFF Grace.

Anna:[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=60284699[/img]

Grace:

10. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeexxxxttttttt
10. avgust 2013
u135507
u135507
Neeeeeeeeext !!!!
10. avgust 2013
u147956
u147956
še en next!
10. avgust 2013
neeext
10. avgust 2013
u147956
u147956
sorry jaz mam prepoved računalnika tko da..!!! zdej sem na skrivaj gor!!
12. avgust 2013
u147956
u147956
ok nextam!!!
V šoli je bilo kot vedno, za ZNORET! Vsi so se delali norca iz mene in me opravljali. Ampak jaz se nikoli ne zmenim za to, raje si dam slušalke v ušesa in uživam v glasbi. Tako preživim vse odmore. "Živjo mami!" sem pozdravila mamo, ko sem prišla iz šole. "Dober dan!" mi je tiho odgovorila in ugasnila plin na štedilniku. Vsedla sem se za mizo in pridno počakala, da je bilo osilo kuhano. "A, sem pozna?!?" je skozi vrata prihitela Anna in torbo zabrisala v kot. "Ne nisi. Ampak kje pa si bila tako dolgo?" sem ji odgovorila. Nasmejala se je in mi pomežiknila. "Izvolita ljubici, vajina najljubša!" je rekla mama in na mizo postavila velik lonec, okusne goveje juhe z rezanci. Z Anno sva pridno pojedli juho in piščanca, potem pa šle v najino sobo. Ja vem, skupaj spiva, mislim ne na isti postelji, ampak v isti sobi.

Najina soba:

16. avgust 2013
u99502
u99502
neeeext
16. avgust 2013
next woow,tole je pa dober
16. avgust 2013
u147956
u147956
še en next!!!!!!!!!!
16. avgust 2013
neeeeexxxxttt hihi
16. avgust 2013
u147956
u147956
še en next
17. avgust 2013
next
17. avgust 2013
u147956
u147956
hwala za next!!!

Ker se nama z Anno, ni dalo celo popoldne lenariti v hiši, sva se odpravile v park. "Komaj čakam, da bodo počitnice!!" je rekla Anna. "Ti?? Ja, kaj pa ti manjka?" sem se zasmejala in stekla, k Grace, ki je ravnokar prišla v park. "Hai! Kaj pa ti tu?" sem ji rekla in skomignila je z rameni. Z Anno in Grace, smo šle na sladoled in ko sem vzela svoj sladoled in se obrnila sem se zaletela v nekega fanta. "Oprosti! Nisem te videl!" je rekel in opazila sem napis na majici. Bila je številka 99 in spodaj napisano JORGE LORENZO. Dvignila sem pogled in zagledala..... OMG TO JE JORGE LORENZO!!!!!!! "OMG OMG OMG!!!" sem začela kričat, on pa se je smejal. "Jorge, ti pa si?" je rekel. "Jaz pa sem Gospodična Lorenzo!" sem rekla in strmela v njegove oči. Šele zdaj sem se zavedla kaj sem rekla. "Ups, oprosti! Moje ime je Naia!" sem rekla in rahlo zardela. "No, Naia, vidim da me imaš rada!" je rekel in kar precej sem zardela. "Prideš na obisk?" sem rekla in ga potegnila za roko. Ko sva stopila v mojo sobo, se je Jorge ustavil in strmel v moje stene, ki so bile oblepljene z posterji. Stopil je do mene in me poljubil!!! OMG JORGE ME JE POLJUBIL!!! Ko se je končno odlepil od mene, me je objel in me poljubil na čelo!
17. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxt
17. avgust 2013
u135507
u135507
next!
17. avgust 2013
u147956
u147956
še en next
18. avgust 2013
next
19. avgust 2013
u147956
u147956
enkrat sem že napisala celi next pol se mi je vse zbrisalo!!!!!!!!!!!!!!!! jaz bom znorela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bila sem zmedena in srečna obenem. "Oprosti, a ne morem se zadržati!!" je rekel in nasmejala sem se. Potem sem ga poljubila in rekla "Veliko sreče v Brnu!!", ter se nasmejala. "A ne prideš?" je rekel z žalostjo v očeh in me pogledal. "Trenutno imamo krizo z denarjem in mami pravi, da ga je brezveze uporabljati za to!!!!" sem mu odgovorila in se obrnila stran. "Ne skrbi, tu imaš VIP karto!" je rekel in mi v roke potisnil karto, potem pa me poljubil. "Hvala!" sem rekla in ga poljubila na lice. "Se vidiva!!" je še dodal, nato pa odšel. Vrgla sem se na opsteljo in razmišljala o njem.....
******************************************Anna*******************************************
Naia in Jorge, sta nekam izginila, midve z Grace pa sva šle malo naokrog. Čez nekaj časa je šla Grace domov, jaz pa sem ostala sama.
Naenkrat je nekdo prisedel. Ko sem pogledala tja, sem videla.................. MARC MARQUEZ!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudi on je pogledal v mojo smer in najina pogledala sta se srečala. "Ž..ivjo!!" sem izdavila in ga gledala. "Živjo!" je rekel in osupel. Potem se mi je vedno bolj približeval in nato.... naju je zmotil ptič, ki je ravno letel mimo. Zasmejala sva se in pogledala okrog sebe. Nato se je spet obrnil proti meni in nato..... me je POLJUBIL!!!!! Bil je nežen in sramežljiv poljub.......

Marc:

20. avgust 2013
neeeeexxxxttt
20. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttt
20. avgust 2013
next
20. avgust 2013
u135507
u135507
next
20. avgust 2013
next
20. avgust 2013
u147956
u147956
ok nextam
Mislim, da sem na postelji ležala, kaki dve uri. Naenkrat pa je v sobo prihitela Anna in se dobesedno VRGLA na posteljo, tako, da je kar zaškripala. "OMG SIS, JAZ SEM TAKO SREČNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" je kričala, jaz pa sem zaprla okno, da sosedje nebi kaj slišali. "Ok.... kaj ti je??" sem jo vprašala, ona pa je pogledala z tistim *happy* pogledom. "No, bila sem v parku in potem se je zraven mene vsedel Marquez in potem ne..... IN POTEM ME JE POLJUBIL!!!!!!!!!" je bolj zakričala kot rekla in me nato objela. "No, tudi jaz imam fanta.. emm Jorge je!!!" sem rekla, se zasmejala in se vrgla na posteljo. Anna se je vlegla zraven mene, nato pa dodala "Mislim, da bi se morali malo urediti, ker imava fanta!!" in se nasmejala. "No, kaj imaš za bregom?!" sem jo vprašala in rekla je samo: "Shoping!!!!!", nato me je potegnila za roko, pred najino omaro in rekla "Obleči se, pridem pote čez 30min!!!" in izginila. Oblekla sem si tole:

in obula to:

. Z Anno sva mami napisale kratko sporočilo, potem pa izginile v shoping!!!!!!!!
20. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg