Forum
u101946
u101946
Glede na to da je zima sem se jaz odločila pisati o poletju ki ga zelooooo pogrešam
''driiin, driiiin, driiiin'' je zvonila budilka, zavila sem z očmi in pogledala nanjo, kazala je 5.15. Ugasnila sem jo. Počasi sem vstala in se oblekla. Vrgla sem si torbo na rame in odšla iz hiše. Hodila sem po ulici proti avtobusni postaji. Končno sem prispela. Avtobus je prišel petnajst minut do šestih. Šla sem noter in mu pokazala mesečno, nato sem se vsedla. 6.15 je avtobus prispel na glavno postajo. Peš sem se odpravila do šole. Prišla sem petnajst minut do pouka. Pri omarici sem se preobula in odšla v razred. Vsedla sem se na svoje mesto. Kmalu sta v razred prišli Leah in Meg. Vsedli sta se in pouk se je pričel. Čez deset minut je v razred pritekla Flo. ''o,o,oprostite ker zamujam, ne bo se več ponovilo'' je rekla. ''gospodična Parks to smo že večkrat slišali'' ji je odgovorila učiteljica. Flo se je nasmehnila in se vsedla k meni. Objela sem jo in spet sva se cel pouk pogovarjali o počitnicah. Saj je bil predzadnji dan šole. Jaz grem prva dva tedna na morje z svojim fantom. In prvih 5 dni gre na morje tudi moja mlajša sestrica s svojimi sošolci in sošolkami. Potem grem za 12 dni na tabor. In potem za 2 tedna na Zanzibar z družino in 2 družinama. Vmes pa bom doma. No vsaj nimam še načrtov. Oh ja to bodo zabavne počitnice.
05. januar 2013
u101946
u101946

me
02. marec 2013
u86741
u86741
next!!
02. marec 2013
next
02. marec 2013
u118120
u118120
Next!!!!!
06. marec 2013
u101946
u101946
(Moja slika je že zgoraj)
Sem Pariss Rossem. Stara sen 17 let. Hodim v drugi letnik srednje šole za oblikovanje. Živim z mamo, sestrama in bratom. Mami je ime Samantha, stara je 42 let. Sestri je ime Loiuisa in je stara 14 let, hodi v 8. razred. Bratu je ime Justin in je star 9 let. najmlajša pa je Sarah, stara je 4 leta. In bila je posvojena malo po očetovi smrti, imela je komaj nekaj mesecev. Oče je umrl 4 leta nazaj.

To je Louisa.

To je Justin, na nekem slikanju.

In to je Sarah.

(upam da bo vse slike uredu naložil :c)
06. marec 2013
u101946
u101946
Imam 2 najboljša prijatelja. Flori Parks in Nathan Weales. Z Flo sva najboljši prijateljici že od melega z Nathanom pa od dvanajstega leta. Nate je tudi moj fant, skupaj sva že skoraj dve leti.

To je Flori, je tudi moja sošolka.

To je Nate, je leto starejši od mene.
06. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg