Forum
u167756
u167756
1. Zakaj h teti ?

Joj mama zakaj moram iti ravno h teti ? Pri nje je tako dolgočasno pa še nobenega prijatelja ne poznam tam. Ljubica v tem sva že govorili , če bo še naprej tako nergala boš tudi drugo poletje preživela tam. Poglej avtobus je že prispel le podvizaj se da ga ne boš zamudila. Dijo pa ne pozabi dati teti darilo ki sem tiga dala mi je rekla ga dala mama preden je odkorakala nazaj do hiše. Med tem ko sem se poslovila sploh nisem bila pozorna na avtobus, ki je ravnokar odpeljal. Tako sem tekla za njim in na vso moč kričala "Hej ustavi " na vse zadnje je zares usavil in me spustil noter. Tako sem si oddahnila. Vožnja z avtobusom je bila dolgotrajna. Po 3h vožnje smo zagledali lepo peščeno plažo. Pomislila sem če nebo nič drugega bom dobila vsaj rjavo polt. Stopila sem iz avtobusa in že me je pred vrati čakala teta Tjaša. Spomnila sem se na darilo ki mi ga je podarila mama za teto. "Na izvoli zate" sem ji rekla. Vzela ga je v roke in se nasmehnila. Ni bila videti prav vesela. "Je kaj narobe" sem vprašala ? Veš delam v kliniki za male živali včeraj zvečer smo najdli mladiča psa pasme nemški ovčar, ima poškodovano kost v nogi. Jutri ga pridejo vzpavat če ne najdemo lastnika. Po te novici je tudi mene ražalostilo. "Ga lahko vidim" mi je kar samo priletelo iz ust ? Pokimala mi je in me peljala do klinike.
16. marec 2014
u167756
u167756
Upsa tmle je ena napakica:
Dijo pa ne pozabi dati teti darilo ki sem ti ga dala mi je rekla mama preden je odkorakala nazaj do hiše.
16. marec 2014
u157718
u157718
next
21. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg