Forum
u67806
u67806
Hellow. Sem nova, na igrah in to je moja prva zgodbica. Upam da vam bo všeč.:*

Pa začnimo;

Opis;
Ime mi je Tara in živem v Floridi natančneje v Miamiu in trenutno je moja življenje popolno. Naša družina je ena najbogatejših družin v Miamiu zato imam vse kar si zaželim. Tudi v šoli mi gre precej dobro in zato sem najsrečnejše dekle na svetu.

Zgodba;
Drin drin drin mi je zazvonila budilka in takoj sem se vstala ter pohitela v kopalnico. To mi sicer ni v navadi a tokrat je drugače saj je moj zadnji dan na osnovni šoli. Umila sem si obraz ter nanesla nekaj ličil nato pa odšla v mojo trisobno omaro. Med celim kupom oblačil sem izbrala prelepo oblekico s potiskom rož ter čevlje z visoko peto.

Hitro sem stekla po stopnicah, se poslovila od staršev ter odhitela v šolo. Pravzaprav nisem priljubljena čeprav sem bogata ampak sem bolj sama zase. No seveda imam prijatelje a ne najdem osebe, ki bi ji lahko rekla prava prijateljica.

Slikice;
Jaz;

Nadaljujem?
09. december 2011
u60408
u60408
tvoj prvi next
všeč mi je začetek
10. december 2011
napreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
10. december 2011
Next
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg