Forum
u60555
u60555
odločila sem se da to zgodbo napišem ker jo je pisala moja dobra prijateljica in potem se je zgodilo kar mi je strlo srce. Ampak nebi o tem!Jaz bi začela!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Bella Taylor Swag. Živim v majhnem "mestu" Holmes Chapel. In ja poznam Harry-ja še pre dobro. Sva najboljša prijatelja. Zdaj ga nisem videla že 5 let. No jaz sem stara 17 let. Do nekega dne ko mi je mami zakričala: "Bel pridida se pogovoriva". Stekla sem v mamin atelij(what ever).
m(mami)- veš pikica da se bova preselili v London?
j(js)- ja to mi že 2 leti praviš!
m- no jutri greva!!!
j- kajjj? o Miley
my(miley)- miaw miaww
No živim sama z mamo pravzaprav sama ker je mama slikarka. Očka naju je zapustil ko je izvedel zame. No imam samo enega prijatelja in še to je BIL Harry.
no pa slike:
js:

mama:

mačka Miley:

26. marec 2014
next
26. marec 2014
nexxxttt!!!
26. marec 2014
u60555
u60555
Kmalu sem pograbila kavčke in vzela Miley in stekla v najin skromni avto. Ampak hiša. Ni bila skromna. Bila je skoraj "dvorec". Ko sem vstopila sem postavila mačko na tla in se razgledala. Takoj sem izbrala sobo. In že ko sem hotela razpakirati je na vratih pozvonila. Mami je zaklicala "Bella pridi pogledat naš obisk". Stekla sem po stopnicah. Bilo je pet fantov. Ta zaden se mi je zdel znan ampak ko se je obrnil sem iz sebe spravila samo "OMG".
j(js)- harry!
h(harry)- heii bey(tako me je klical samo on)
j- harry [sladko vendar prijateljsko sem ga objela] pogrešala sem te!
m(mami)- kuhat grem! boste ostali?
n(niall)- JA!!!
h- mimogrede to so LOUIS, LIAM, ZAYN, TALE JE PA NIALL KOT VIDIŠ JE SPET LAČEN!
f(fantje)- heii!
j- harry greva po miley!
h- koga?
j- ne reči da se je nespomniš?
h- aja Mill! Mucaaa najina muca!
j- ja [in zavila z očmi]
Stekla sma v sobo. Louis, Liam in Zayn so klepetali in gledali iCARLY. Niall je pa pomagal moji mami. Ko sma stopila je bila Milley takoj pri Harry-ju. Vsedo se je na posteljo in mi pokazal naj usedem v njegovo naročje. Samo pogledala sem ga z pogledom "NE". Harry je pristopil k meni in me dvignil ter se vsedel. Bila sma tako:

Samo brez objema. Gledala sem v njegove pre lepe oči. Mami je poklicala da je večerja. Ampak nisem se motila. Še kr sem zrla v njegove oči in on v moje. V sobo je vstopil Zayn. "Halo golobčka pridita jest in glejta se drugič"je v smehu rekel. Jaz pa "Kaj je s tabo mi2 sma samo prijatelja." in mu namenila ubijalski pogled. Harry pa je zamrmrav Mill(mački)"ja, samo prijatelja" Tako tiho je rekel ampak vseeno sem ga slišala. Stekla sem dol in Harry pa Zayn za mano in se nekaj tiho pogovarjala. "Bell mora v šolo jutri vi pa boste ostali tu ker zunaj divja dobeseden vihar" je mami rekla. "Ja samo kje bomo spali?" je uprašal Liam. "Imamo 2 sobi za goste, sobo od Belle, mojo sobo in dnevno." je odgovorila mami in poudarla" V sobi za goste je ena zakonska" "Tako da v vsaki sobi sta 2. In en ostane." je odgovoril Liam. "Harry lahko spi pri Belli saj se poznamo od prej" je rekla mama. Skoraj se mi je zaletelo in siknila sem "OK"! Kmalu smo se odpravili spat. Harry je rekel "Ti boš na notranji strani postelje". Kajj nee! Vedno sem na zunanji sem si mislila in siknila sem mu "Ne ti boš!" Harry me je dvignil(spet) in me dal na notranju. Jas sem se pa zelo bala neviht. Celo noč sem se stiskala h Harry. Zjutraj me je nekdo cmoknil zaspano sem rekla"Mill nehaj!" Odprla sem oči in videla Harryja kako me je cmoknil. Zakričala sem "O ŠI KOLKO JE URA?"
Harry se je zasmejal in rekel "POL ŠEST DRAGICA ZATO SE UMIRI!" Harryja sem jezno pogledala in rekla "ČES DO OSMIH MOREM BIT V ŠOLI SE OBLEČT V TRAPASTO UNIFORMO, SE NAJEST, POGLEDAT NA VRT, SE NAMAZAT IN POL URE HODIT V ŠOLO IN TI MENI NAJ SE UMIRIM?" sem mu zakričala na uho. "JAZ TE PELJEM,ZA UREJANJE NE RABIŠ URE!, ZAJTERK PA JE V POSTELJI TAM JE! mi je šepnil Harry. Takoj sem pojedla in oblekla uniformo.
26. marec 2014
neeextttt!!!! fuulll dobr
26. marec 2014
Zlo dobra zgodba!
Next!
26. marec 2014
neeeeext
27. marec 2014
next
28. marec 2014
nextt <33
03. april 2014
u168609
u168609
neextt, kulsko.
04. april 2014
Kdaj bo naslednji next
09. april 2014
u60555
u60555
zdaj
09. april 2014
u60555
u60555
Kmalu sem vstopila v našo kuhinjo. "Živjo mami, Niall, Liam in Miley!" sem jih pozdravila. Mami mi je pred nos potisnila vaflje. Odkimala sem "Niall lahko poješ jaz bom vital kosmiiče!" Vsi so bulili. Kaj pač jem prfekne vital kosmiče. A so vsi pozabili na moj rojstni dan al kaj? "Umm vse naj naj moja mala pika slika Bellyka" je rekel Harry. Objela sem ga in dal mi je darilo:

"Diamanti so za našo Bellčo!" je rekel Niall in mi dal njegovo darilo. V.I.P. karte za koncert. "Hvala in očitno je danes!" Liam je pokimal in mi dal svoje darilo:

Potem pa še Zaayn. Glavnik in set za frizure. Kul. In tukaj je še Lou. Dal mi je nov ovitek za IPHONA. In kaj naj jaz z OVITKOM ZA IPHONA. Nimam ga? in Harry še eno darilo. Omg iPHONE 5S? Kak je prijazen. Bil je belo srebrn. Res je bil lep. No jutri je zabava. No prvi dan v šoli. Kak kulllsko beda. No res kak nekomaj čakam.

NI VELIK NEKAJ PA JE ANEDA?
09. april 2014
neeextttt
09. april 2014
next
10. april 2014
Next
10. april 2014
u152441
u152441
Next
12. april 2014