Forum
Zdravo, odločila sem se, da bom začela pisati zgodbo o Neymarju, ker mi je dolgčas. Rajši grem kar pisat #UpamDaBosteVživaliVmojiZgodbici

#ChapterOne-1. 7. 2014
Zdravo moje ime je Taylor. Vsak dan igram nogomet in si želim enkrat tudi spoznati Neymarja, ker je moj najljubši igralec nogometa. Nisem vedela kako izgleda Neymar zato sem šla pogledati na računalnik med slike. Videla sem njegov obraz in njegov nasmeh. Rekla sem:"OMG on je tako popolen!". Pogledala sem vsaj 150 njegovih slik in vsako njegovo sliko gledala 10 minut. In res dobesedno sem se zaljubila v njegov nasmeh in njegovo popolnost. Ker o njem nisem nič vedela sem šla pogledat malo na wikipedijo. Skoraj vse sem zvedela o njem naprimer, da je njegov najljubši sladoled limona in čokolada, da se je rodil 5. 2. 1992, da ima svojega sina Davija Lucco, ki je imel ravno včeraj rojstni dan. Za računalnikom sem bila do treh popoldne. Nato sem odšla do mami v kuhinjo in ji povedala vse, kaksen izgleda Neymar. da je popolen, ... In , ker smo bili bogata družina mi je mami rekla, da bo to vse mojem atiju povedala in bosta se zmenila, da me bosta pustila, da grem na tekmo. Bila sem vesela kot še nikoli. Končno je ati prišel domov. Z mami sta odšla v kuhinjo in tam sta bila notri okoli pol ure. Šla sem sedet na stopnice, da sem lahko slišala njun pogovor.
(A=AtI, M=Mami)
A:"Najbolje je če se že oba strinjava, da jo pošljeva jutri kar v Brazilijo."
Ko sem slišala atijeve besede sem hotela od veselja kar skakat, ampak nisem.
M:"Ja najbolje je to za v Brazilijo in naj bo še tam na počitnicah pa naj pride kar čez en mesec nazaj, saj so počitnice."
Res, ampak morem priznat, da tako lepih besed še nisem slišala od mami. Nato pa sta me povabila v kuhinjo in vse smo se zmenili, nato pa sta mi dala se pravila, ki se jih mora ustrezno drzat:
-Ne pogovarjaj se z neznanci
-Ob devetih bodi v svojem hotelu, ki ti ga bova rezervirala
-in še veliko pravil, ki se jih moram držat
Nato sta mi starša rekla, da naj grem kar spakirati, ker jutri že grem ob 2. popoldne. Hitro sem šla v svojo sobo in spakirala veliko oblek za poletje, bolj za noč, ko bo bolj mrzlo, ... Spakirala sem kar 4 velike kovčke. Ura je bila že 23.30 ko sem šla spat. Nasledji dan sem se mogla zbuditi ob 9. zjutri zaradi leta v Brazilijo..
Neymar<33:

Jaz:

25. avgust 2014
next
25. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
25. avgust 2014
bom ju3
25. avgust 2014
next *0*
25. avgust 2014
Next<3!
25. avgust 2014
u173563
u173563
next
25. avgust 2014
u171809
u171809
next obvezno ja ljubim to zgodbo aaaa NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2014
#ChapterTwo
Zbudila sem se ob 9. zjutraj..tako kot sem načrtovala. Šla sem v kuhinjo, si naredila zajtrk in premišljevala o današnjem dnevu, če sem se prav odločila, da grem v Brazilijo. Nato ko sem pojedla zajtrk sem odšla do sobe in spakirala še tisto najpomembnejše. Pogledala sem če imam vse, nato pa sem nesla svoje stvari v hodnik. Kmalu za tem sta prišla še moja starša in me odpeljala na letališče. Končno smo prispeli na letališče, nato sta mi še starša kupila dve vozovnici. Eno za v Brazilijo, eno pa za nazaj. Objela sta me in nato smo se poslovili. Nisem bila žalostna, saj sem komaj čakala, da se vsaj za enkrat rešim staršev. V čakalnici za avion sem čakala pol ure. Nato je rekla stevardesa, naj potniki vstopimo v avion. Vzela sem svoje kovčke in odšla na avion. Vsedla sem se na svoj sedež številke 27. Vozila sem se en dan pa pol. Nato sem izstopila iz aviona, vzela kovčke in poklicala taxi. Še dobro, da sem znala malo portogalščine. Taxsistu sem rekla naj me zapelje do hotela. Vozila sem se eno uro do hotela, nato sem vzela svoje kovčke in odšla v hotel. Šla sem do receptorke, da mi je dala ključe in številko sobe. S težavo, zaradi kovčkov, sem šla bolj počasi do dvigala. Nato mi je pa priskočil neki moški pomagat nesti kovčke. Zahvalila sem se mu in šla do sobe. Odklenila sem vrate. Skoraj sem padla po tleh, ker..
Piki:**<33:

27. avgust 2014
next nujno !!!! <333
27. avgust 2014
#ChapterThree
..sem videla skoraj vse stvari samo od Neymarja. Šla sem v sobo in se vrgla na pojsteljo. Pojstelja je bila vodna, zato sem ležala na njej vsaj eno uro. Ko sem s težavo ustala sem šla odpakirati. Po dveh urah, ko sem vse pospravila sem odšla pod tuš. Nato sem odšla spat, saj sem mogla zjutraj zgodaj vstati zaradi tekme, ki sem jo komaj čakala.
Naslednji dan sem vstala ob 5. zjutraj, ker nisem mogla spati. Vstala sem iz pojstelje in šla do kopalnice in si umila zobe, šla pod prho, naličila, uredila pričesko, preoblekla in še kaj. Nato sem odšla v kuhinjo in si naredila zajtrk. Ura je bila pol 7., zato sem se odločila, da grem malo v shopping. Vzela sem svojo Braziljsko torbico in šla nakupovat.
Mesto je bilo takšno..

..zato sem se mogla znajdit. Vzela sem še zemljevid za vask slučaj, da se ne izgubim. v prvi trgovini sem kupila Braziljsko zastavo, da bom lahko navijala, samo je bila bolj manjša, da sem jo lahko lažje prijela. V naslednji trgovini sem kupila parfum, ki zelo lepo diši. V tretji trgovini sem kupila majco na kateri po portugalsko piše "Love Neymar". V četrti trgovini nisem kupila nič, ker je bilo brezvezno, zato, ker ni bilo nič od Neymarja oziroma od Brazilije. V naslednji trgovini sem kupila Braziljski šal, nato pa sem šla nazaj v hotel. Po poti sem se skoraj zgubila, samo na srečo sem med potjo srečala neko punco, ki mi je pomagala do hotela, ker je že ona prebivala v hotelu in je isto šla nakupovati. Stara je bila okoli 18 let in je prihajala iz New Yourka. Bila je moja soseda v hotelu. In, ker je ona tudi prišla zaradi tekme in navija za Neymarja mi je dala svojo številko in jaz njej mojo. Odšla sem v svojo sobo in pospravila še moje stvari, ki sem jih danes kupila, ko sem šla nakupovat. Spreoblekla sem se za navijačico Brazilije, ter poklicala mojo prijateljico, ki sem jo danes spoznala, ko sem šla v hotel in ime ji je bilo Stacy . Skupaj smo šle na tekmo. Naročile smo kokice in pijačo. Nato smo pa na ves glas začele navijati, kot drugi navijači. Neymar je zadel gol. In, ker smo midve sedele v prvi vrsti se mi je Neymar nasmehnil in mi pomežiknil. Jaz sem skoraj padla skupaj. po tekmi mi je Neymar rekel naj ga počakam pred stadionom. rekla sem mu, da ga bom. Stacy sem rekla naj gre kar v hotel in se bomo jutri slišale. čakala sem ga eno uro, nato pa pride ven..
Piki:*

P.S. hvalla, ker berete :**
Vsaj 7 nextov rabim
27. avgust 2014
next nujno <333
27. avgust 2014
popravek..pisala bom naprej zgodbo tudi brez 7 nextov
27. avgust 2014
27. avgust 2014
#ChapterFour
..in nato se začne pogovor.
N=Neymar
T=Taylor(jaz)
N:"Kako ti je ime?"
T:"Taylor."
N:"Ooo, lepo ime imaš, ali greš na sprehod z mano?"
T:"OK."
N:"In..kako si?"
T:"Super, ker ste zmagal!!! Ti?"
N:"Najboljše, haha!!!"
in tako se je razvil pogovor in prijateljstvo med nama. Odšla sva do mojega hotela, kar dolgo sva se pogovarjala, ker je od stadiona do hotela z vožnjo s taxijem, skoraj eno uro in pol. Nato me je povabil, če grem z njim k njemu domov. In jaz sem seveda rekla, da grem. In sva potem hodila še eno uro. po dolgi hoji nisem več mogla hoditi, zato me je Neymar nesel v naročju. V njegovem toplem in nežnem naročju sem zaspala, ker sem zaspala naslednje jutro nisem vedela kje sploh sem. Prebudila sem se na zelo mehki pojstelji. Vstala sem, da bi se malo sominjala včerejšnega dne. Spomnila sem se, da sem srečala Neymarja, ampak sem si mislila, da sem ziher to sanjala. Samo še kar nisem vedela zakaj nisem v svojem hotelu. Odprla sem vrate in zagledala neke stopnice. Odšla sem po stopnicih, ampak dol ni bilo nikogar. Slišala sem odpiranje in zapiranje vode. Odšla sem že spet po stopnicih in odprla vrata od sobe, verjetno je bila kopalnica. Ampak na žalost so bila vrata zaklenjena. Zato nisem vedela, kaj naj naredim, odšla sem že spet po stopnicah in malo pogledala naokoli. V stekleni omari sem videla neke pokale in priznanj, na njih je pisalo "Neymar Da Silva Santos Junior", nisem mogla verjeti svojim očem, da sem v Neymarjevi hiši. Nato pa slišim korakanje po stopnicah. Obrnem se proti vratom, kjer bi nekdo prišel in potem vidim..
Piki:*<33

Ju3 nadaljujem
27. avgust 2014
next <3333333333333
27. avgust 2014
next <3
27. avgust 2014
u171809
u171809
next obvezno<3333333333333
28. avgust 2014
Nextt<33!
28. avgust 2014
#ChapterFive
..Raffaelo. Skoraj sem že mislila, da je Neymar. Raffaela je prišla k meni v veselju in me objela in mi zaželela srečno zvezo. Jaz sem se tako ustrašila in pomislila, da sem v zvezi z Neymarjem. po eni strani sem se počutila bolje kot super po drugi strani pa ne, ker nisem vedela ali to Neymar zares misli. Raffaeli sem rekla naj mi da njegovo telefonsko. dala mi jo je in jaz sem ga poklicala. Vprašala sem ga zakaj je rekel, da sva skupaj v zvezi. rekel mi je, da je bilo zelo zakomplicirano, ker bi bilo čudno, če bi prišel v hišo z neznanko. Dodal je, da je resno mislil naj bom njegova punca, saj sva se med hojo zelo zbližala, in sem mu zelo všeč. Z odprtimi usti in očmi sem prekinila na telefonu in nisem bila še bolj vesela kot včasih. Kar zavpila sem, nato je hitro prišla Raffaela in me vprašala kaj je. Odgovorila sem, da nič in da se opravičujem, da sem zavpila od veselja. Raffaelo sem vprašala, če sem zaspala v njegovi pojstelji. In raffaela je rekla, da sem. Narisal se mi je nasmeh na obrazu. Bila sem zelo vesela, da sem lahko njegova punca. Raffaela me je vprašala kje imam svoje stvari, da gremo ponje. Rekla sem, da jih imam v hotelu. Nato smo se odpeljale z avtom v hotel, vzele vse stvari in se odpeljale nazaj. Raffaeli sem povedala celo zgodbo, tako kot včeraj Neymarju. Prispele smo nazaj in razpakirale vse stvari v omaro. Raffaela je mogla iti nazaj domov, saj je bila samo na obisku. Zvečer je prišel Neymar in me povabil na zmenek. Mogla sem iti v sobo in tam počakati. Čez eno mi je napisal sporočilo, naj odprem vrate. Vstala sem in odprla vrate. Pred vrati sem zagledala šopek cvetja. Na njem je pisalo, naj sledim listom vrtnic in svečam, ki so bila pot do kuhinje. Sledila sem in za mizo je čakal Neymar. Rekel mi je naj se usedem za mizo tudi jaz. Usedla sem se in pojedla večerjo, ki jo je skuhal Neymar. Bilo je tako lepo, povsod so bile samo sveče in listi vrtnice. Neymarju sem se zahvalila za prelep zmenek, ki ga je naredil samo za mene. Rekel je, da bo sam vse pospravil. Injaz sem bila tako presenečena. Dal mi je poljub in med nama je bila taka iskrica, da sva se poljubljala vsaj pol ure. Nato je šel Neymar pospravlat in jaz sem mu pomagala. Po eni uri, ko sva končala sva šla gledati grozljivko. Vmes med gozljivko je nekdo potrkal na vrate in jaz sem se tako ustrašila. Neymar je šel odpret vrate. Nato je zaprl vrate in v dnevno sobo pripeljal malega Davija. Nato je pa rekel, da sem jaz njegova nova mami. Jaz sem tako pordela. Stara sem bila komaj 19 let. Davija sem cel čas imela v rokah in Davi se je seveda navadil name in je hotel biti z mano ves čas. Davi in Neymar sta odšla pod prho, jaz pa sem poklicala mojo prijateljico Stacy iz hotela in ji vse povedala. Ampak na žalost ni bila več v hotelu, ker je mogla iti včeraj domov. Rekla sem si, da bom imela popolno življenje, če bova z Neymarje ostala za vedno skupaj. Nato je Neymar prišel dol samo v...
Piki:*

Pikija:**

ju3 nadaljujem:**<33
28. avgust 2014
next
<333 nujno !!!!
28. avgust 2014
Next<3
28. avgust 2014
u171809
u171809
next nujno <3333 ljubim to zgodbo
29. avgust 2014
next *0* <333
29. avgust 2014
next
12. september 2014
#ChapterSix
..prišel samo v spdnjih hlačah. Skoraj sem padla po tleh, ker sem ga videla brez majice. V naročje mi je dal Davija, da ga nesem spati v njegovo sobo. Položila sem ga v posteljo, vzela knjigo iz police in mu jo začela brati. Čez nekaj časa je zaspal. Jaz sem ga poljubila na čelo in odšla iz sobe. Na hodniku sem srečala Neymarja, ki se je odpravljal spati. Odšla sem za njim in še pred tem sem odšla pod prho. Nato sem šla v sobo, kjer je spal Neymar. Potiho sem se ulegla zraven njega. Nato mi pa kar naenkrat reče, naj imam lepe sanje. Ustrašila sem se, kaj pa če sem ga zbudila. Nazaj mu zaželim tudi lepe sanje in zraven še vprašam, če sem ga zbudila. Reče mi, da ne samo mene je čakal, da si izpoveva lahko noč. Zjutraj, ura je bila približno pol petih..
11. oktober 2014
next <33333
11. oktober 2014
#ChapterSeven
..in sem se zbudila, samo njega ni bilo poleg mene. Ustala sem, šla pogledat po hiši, ampak njega nikjer. Hitro sem stekla v Davijevo sobo in na srečo je bil Davi v svoji postelji. Da ga nebi zbudila sem potihu odšla iz sobe in počasi zaprla vrata. Šla sem po telefon, da bi poklicala Neymarja kje je, ker me je zelo skrbelo. Videla sem sporočilo na telefonu. Pisalo je:
Od: Neymar
Sporočilo: Živjo, verjetno te je skrbelo kje sem. Šel sem na trening. Nisem te hotel buditi, ker si zelo lepo spala. Se vidiva zvečer. Adijo.
Bila sem boljše volje..
11. oktober 2014
nextttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!1<333
11. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg