Forum
Hei!! To je moja 3. zgodbica in upam, da vam bo všeč. Govorila bo o punci, ki hodi v 1. letnik in ko se začnejo počitnice, grejo z družino na morje. Tam spozna fanta s katerim se zaljubita....
Hope you like it!!!
rabim 1 next
11. julij 2013
next
11. julij 2013
neeext
11. julij 2013
next
11. julij 2013
u140647
u140647
neext
11. julij 2013
°sory k oglašujem

http://www.igre123.com/forum/tema/!-!-!-!-!-!-!-!hot-or-not!-!-!-!-!-!-!-!-!/41745/15

bi prosim katera sodelovala rada bi še 1 ali 2 nexta vsake sodelujoče bi bila vesela
11. julij 2013
huala
________________________________________________________________________________
*Alice*
Hellou!!! Moje ime je Alice Sweetry. Vem čudn priimek!! Stara sem 17 let in hodim v 1. letnik. Imam sestrico Pio, ki je v drugem razredu. Imam jo zlo rada!!!! Obožujem ples in glasbo. Nikamor ne grem tudi brez moje kitare!!!!!
To sm jaz:

Pia:

11. julij 2013
lepa
11. julij 2013
neeeeeext
11. julij 2013
next
11. julij 2013
u140647
u140647
next, ka to ma ta Alice tko dbele roke?
11. julij 2013
hihihi
11. julij 2013
hehe
11. julij 2013
pač
11. julij 2013
ok nextam
_________________________________________________________________________________
"Heeeeeeeej!!!!!! Alicee!!!!" je name zjutraj kričala Pia. "Kaj je??" sem jo vprašala. "Emm.. nič, samo šola!!!" šit pozabla sem. Hitro sem šla v kopalnico, se umila in oblekla, nato pa sva s Pio šle v šolo. Ko sem stopila v razred me je učiteljica premerila od glave do pet, nato pa rekla "Gospodična Alice, kje ste bili tako dolgo?? Pouk traja že 10min!!" Samo pogledala sem jo z puppy face, nato pa rekla "Oprostite!! Budilka mi ni zvonila!" poklapana sem se vsedla v klop in poslušala bedno predavanje o... čem že??? Pa saj ni važno! Po pouku, sem šla še v Osnovno šolo, po Pio, nato pa sva šle domov in na miza naju je čakalo sporočilo:
drαɢα αlιce ιɴ pια!!
jαz ιɴ očĸα ѕvα ɴα poтovαɴjυ, zαтo prιdevα doмov ĸoмαj čez 1 мeѕec!! ĸo prιdevα doмov, ɢreмo тαĸoj ɴα мorje!
očĸα ιɴ мαмα
" Pia to je super!!!! Končno bova lahko sami!!!" sem zakričala in stekla v sobo. Šla sem na svoj laptop:

in na facebook. Videla sem, da je gor Lucy in jo kliknila.
Lucy:

Lucy je moja BFF že od 1. razreda. Skupaj sva videli že veliko stvari in premagale marsikatero oviro! Tudi fante!!! Povedala sem ji, da sta očka in mama na potovanju in bila je zelo vesela!! Lucy živi pri babici in dedku, saj sta ji oče in mama umrla v prometni nesreči!!! Zmenili sva se, da se dobiva v parku in se zmenima za kakšno noro zabavo!!!
a) prvi vtis???
b)kko je??
c)next??
11. julij 2013
nima debelih, to se tko vidi!!!!
11. julij 2013
u140647
u140647
a)V redu, ampak po klicaju pri dobesednih navedkih se piše z veliko.
b)Super je...
c)NEEEXT!
11. julij 2013
jooj pač nisem za pravopis!!!
si piflarka al kaj???
11. julij 2013
u28413
u28413
Neeeeeeeeeeext
11. julij 2013
u140647
u140647
Ne nisem...
11. julij 2013
a) brez besed
b)breu besed kr je tok zakonnnnnnnnnnnn
c) DEFENITIVNO NEXT
11. julij 2013
še mogoč kak next
11. julij 2013
sam mu da pojem lučko
11. julij 2013
dobertek
11. julij 2013
haha huala
11. julij 2013
haha jst pa lazanjo jem

NEEEXT
11. julij 2013
u140647
u140647
uživi v lučki
11. julij 2013
a) prvi vtis??? Super
b)kko je?? Super
c)next?? Why do you ask?
11. julij 2013
evo ga
__________________________________________________________________________________
Čakala sem v parku, ko se je končno pripeljala Lucy z rolerji. "Hai!!" je rekla in me objela. "Živjo pikica!!" sem ji rekla. "No, vabila sem že izdelala, samo še dekoracija in hrana in glasba manjkajo!" je rekla, jaz pa sem se samo zasmejala. Ko sva se vse dogovorili, sva šle še na sladoled, nato pa vsaka na svoj konec. Doma sem si naredila palačinke in tudi za Pio jih ni zmanjkalo. Nato sva se umili in šli spat. Okrog dveh ponoči, me je zbudila Pia. "Kaj je tako pomembno, da me budiš sredi noči??" sem jo vprašala ona pa mi je rekla "Lačna sem!!!" samo zavila sem z očmi in se odmajala v kuhinjo. Tam sem ji pripravila kosmiče in šla nazaj spat. Zjutraj me je zbudila budilka. Oblekla sem se:

in šla v šolo. Pia je šla v šolo pozneje saj so imeli nek nastop. Komaj sem prišla v šolo, že me je napadla največja važička na šoli! Ime ji je Anna in osvaja vse fante po vrsti!!
Anna: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=50756440[/img]
Ima tudi svoji dve "kokoši", ki ji skoz sledita! Ima ji ma je Katty in Sarah.
Katty in Sarah:

"Živijo Alice!! Kje pa imaš svojega medvedka?? Hahahaha!!!" mislim kako bedne fore!!! Po šoli sem bila pošteno lačna, zato sem nama z Pio pripravila špagete, ki so bili zelo okusni. Zvečer sem šla še malo na laptop, potem pa spat.
a) a bi mogla kaj dodat pa kaj??
b)next??
11. julij 2013
a)prvi vtis brez besed+super+mega
b)zakon
c)next
11. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg