Forum
poletja so najbolša ...
26. junij 2012
Končala se je šola, začelo se je lepo vreme, sonce je pripekalo, čas je bil za druženje s frendi... bilo je poletje, uglavnem za drugo me je brigalo... bila sem samska po dolgem času, dougem zaporu... končno lahko grem ven s frendi pa mi noben ne bo težil kje sem lahko in s kom se lahko pogovarjam... edino kdo mi je še kar rad občasno težil je bila moja mama... bilo je 24. junija ko sem šla malo naokoli po gostilnah in kavarnah... seveda z prijateljico Julijo... Večkrat sva posedali.. pili kafe in se zabavali ob pogovoru... najbolše mi je bilo ko so pršli zraven sedeti fantjee, še posebej če je bil kakšen lep med njimi... veljam za človeka, ki se ne zaljubi hitro ... tisti čas nisem bila zaljubljena in takrat mi tudi ni bil kdo všeč ... no že sva si naročili ... js sem pila malt (ananasov) Julija pa limonado, še zdaj mi ni jasno kako lahko čisto vedno ko kam grema pije limonado, brez nje očitno ne more živeti ... no stara je 15 let isto kot jaz ... se pravi še alkohola ne bi smele dobiti ... ampak več kje pa nama kakšna prijazna kelnarca ali kelnar tu pa tam data kak bandidos sedeli sva in se nekaj pogovarjali, gledala je po facebooku na svojemo novemu telefonu... smehljala se je .. .razlagala sem ji na dolgo nek smešen dogodek pri mizi ko ona samo spusti telefon iz rok ter se začne jokat... takoj sm prišla k nje jo objela in jo vprašala kaj je .. videla sem da je njen bivši komaj 1 mesec že v zvezi z drugo.... to je je čisto razburilo potolažla sm jo da je biu itak kreten in da si zasluži boljšega... ko sem pa hotela pogledati kdo sploh je ta nova sem zagledala tipa v zeleni majci... tudi on je pogledal vame... Julija je šla domov takoj po tem ko je videla stanje na facebooku jas pa sem ostala sama .. smotano je bit sam na pijači... pogledala sm proti fantu v zelenem.. nasmehnil se mi je ... že sem hotela telefonirati mami pa dobim sms......
26. junij 2012
sms : " hej a maš kaj cajta za kak drink? " bil je Filip, biuši sošolec... začudilo me je.. saj si nikoli nisva bla ne vem kk dobra frenda... ker sem bila ravno sama sem mu odpisala : " jo kamot, prit u West " ( west je ime gostilne v kateri sem čepela...) ni minilo 5 minut ko mi je fant u zelenem rekel : je pa kr vroče dones a ni ? odgovrila sm mu da je res zlo vroče... prijalo mi je da mi je kar tako nekaj rekel... vprašal me je če sem iz tu kje... pritrdila sem in ga vprašala obratno... rekel je da se je preselil sem pred kakšnim mesecem ... imel je zanimiv glas... vprašala sem ga po imenu ... Povedal mi je da mu je ime Luka, da je star 16 in jas sem njemo povedala da mi je ime Mia in da sem stara 15 let ... preden sem ga uspela povprašati kaj več pa sem že zagledaala filipa s svojo standardno črno majico... obseden je na rock in na use kar je črno.. to me pri njem moti od kar ga poznam.. ponavadi ga zbadam ampak takrat se mi preprosto ni ljubilo...prisedel je in me prijazno pozdravil... pogovarjala sma se use možne stvari.. opazila sem da me Luka večkrat pogleda.... Filip je bil prijazen ampak za fanta ga nikoli ne bi imela..Luka je odšel ... precej hitro, mogoče zato ker je bil sam...ko pa mi je Filip začel razlagati kako je dopoldne s atanom popravlu picikl pa mi je totalno minlo ... začela sm gledati na uro .. in sm rekla da grem rajši ker sm zmenjena .... rekla sem za račun in hotela plačati pa mi ni pustil ... rekel je da bo on poplačal.. blontna kelnarca srednjih let z belimi cokli nama je zavpila , da je nama plačal tisti fant od prej ... začudila me je ta prijaznost... Filip me je vprašal kdo je to da nama plačuje, rekla sem mu da je Luka in da sem ga komaj spoznala.. preden bi Filip začel spraševati bolj zakomplicirane stvari sem se raje odpravila.. šla sem v Mercator po čigumije ... nato pa sem poklicala Pijo ... Rekla sem ji : "hej , Pijči moja kdaj grema v shopping? " Pija mi je jezno rekla da z mano nikoli in prekinila..........
26. junij 2012
napište next če hočte nadaljevanje
27. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg