Forum
''Jasmine, vstani !'' se je zaslišal mamin glas med vzpenjanjem po stopnicah. Leno sem zazehala in vstala. Razgrnila sem zaveso in pustila soncu, da je puščalo snope svetlobe po moji postelji. ''Sis, srečen zadnji dan šole'' je rekla Alexis. Vsa skuštrana in še vedno v pižami je stala pred mojo sobo in se pritoževala zarada sonca. ''Veš nekateri obožujemo sonce in poletje'' sem ji ugovarjala pačeprav je govorila samo naj zagrnem zaveso.
Odšla sem v kopalnico se umila in se naličila. Izbrala sem si lepo poletno obleko. Na zadnji dan šole hočem biti še lepša kot ponavadi.

Odšla sem v spodnje nadstropje, popila kozarec pomarančnega soka in se poslovila od mami in očija.
Next.???
29. januar 2012
neeeeeeeeeext!!
29. januar 2012
Zgorni deu bom še enkrat napisala. (Mal preurejen) ;3
''Jasmine, vstani !'' se je zaslišal mamin glas med vzpenjanjem po stopnicah. Leno sem zazehala in vstala. Razgrnila sem zaveso in pustila soncu, da je puščalo snope svetlobe po moji postelji. ''Sis, srečen zadnji dan šole'' je rekla Alexis. Vsa skuštrana in še vedno v pižami je stala pred mojo sobo in se pritoževala zarada sonca. ''Veš nekateri obožujemo sonce in poletje'' sem ji ugovarjala pačeprav je govorila samo naj zagrnem zaveso.
Odšla sem v kopalnico, se umila ter se naličila. malo maskare, oči sem si obrobila z barvico in na ustnice nanesla rožnat gloss. Nato sem pogledala še v omaro. Zakaj je vedno takšna težava izbrati obleko? Hja, to ve samo Kimberly, moja najboljša prijateljica.

Obleče prvo obleko, ki jo zagleda v omari a še vedno izgleda prečudovito. Sledila sem njenim napotkom in izbrala prvo obleko, ki mi je prišla pod roke. In bila je ravno pravšnja za zadnji dan šole:

Odšla sem v spodnje nadstropje in si nalila kozarec pomarančnega soka. 'Ljubica si že pokonci?' se je slišal mamin živčen glas. Hja, zakaj živčen? spet zamuja v službo in še Annie mora peljati v vrtec. Tipična mama. Annie je moja mlajša sestra. Stara je 5 let.
_______
Poslovila sem se od mami in očija in stopila skozi hišna vrata. Zunaj me je že čakala Kimberly. Vsak dan greva skupaj v šolo. In to peš! Pačeprav imava avtobus. Do šole je le 10 minut hoje, in tisti, ki hodijo na avtobus so leni. *-* Vsaj za moje pojme.
Ko sva prišli k šoli je zunaj bila Nastja. kako sovražim to ime.-To osebo.! Tiho sva šli mimo nje, da naju nebi opazila in naju zasula z neumnimi vprašanji. 'Heej Kimberly, jasmin' je rekla. kakšen barbikasti glas ima. Ima se za najbolj popularno punco na šoli. Je odličnjakinja in naši razredničarki je kot ljubljenček. Hišni ljubljenček. 'Hej Nastja' sva ji obe rekli v en glas. Je še mala malenkost. Ona ravno ne ve, da jo sovraživa, zato se morava obnašati 'prijateljsko'.
Na srečo je zazvonil zvonec in z Kim(Kimberly) sva se odpravili k omaricam. Preobula sem se v copate in zaklenila omarico. Med zaklepanjem sem Kim rekla: 'Kje je danes Max?' Obrnila sem se in pred sabo zagledala.....

next.???
01. februar 2012
neeeeeeeeeextiiiii!!
01. februar 2012
Dva nexta rabim;33
01. februar 2012
u53139
u53139
neext
01. februar 2012
u72261
u72261
Next♥
02. februar 2012
u75175
u75175
next
02. februar 2012
next pliis takoj!
02. februar 2012
u64528
u64528
next in več kot 5 nextov maš
02. februar 2012
next
02. februar 2012
Dans nextam;3 & lilyka007 123 vem, da mam več ko 5 nextov sam sm šele zdle iz šole pršla*-*
02. februar 2012
u64528
u64528
ja ja sj vm ampak mi je ful luštna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. februar 2012
next!!
03. februar 2012
next
03. februar 2012
u64528
u64528
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. februar 2012
Nextam:*
Obrnila sem se in pred samo zagledala ravno njega. Maxa. Čudno me je gledal in nato končno rekel: 'I'm here'. 'Um.. ja oprosi, mislila sem, da si Kim' sem se začela opravičevati. 'Zdaj sem že ženskega spola?' je v hecu vprašal. 'Jooj, ne' sem rekla in rahlo zardela.

'Kim to je bil najdaljši pogovor z njim. Ever!' sem ji rekla še napol zasanjano. Ona pa se je samo nasmehnila, kot da to ni nič.
Okj, vem da je kratek deu sam res nimam idej.
p.s preberte še tto; https://www.igre123.com/forum/tema/s-s-h-y/28638/
05. februar 2012
neeext!!!
05. februar 2012
Next
05. februar 2012
2 komentarja še.
06. februar 2012
nexxxt!
06. februar 2012
neeext!
06. februar 2012
nexttt
06. februar 2012
u64528
u64528
je že!!je že!!!NEXTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. februar 2012
next
06. september 2012
u97443
u97443
next
P.S. Nova bralkaa
17. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg