Forum
No ker pač vs tok piše svoje zgodbice sm pač misnla da bi tud jst pisala svojo.upam da vm bo ušeč.

Končno je bilo poletje,ki smo ga usi že dolgo čakali.danes je bil zadnji dan šole.moja najboljša prijateljica Amy,jaz-Beally,Easy,Jeany in Kelly smo se ob pol osmih dobile pred šolo in odšle na žensko stranišče da smo se uredile in u miru pogovarjale.čisto smo pozabile na čas in ura je bila petnajst čez osem in odhitele smo v učilnico.ko smo vstopile so ostali že poslušali o spolnosti in drogah, saj so učitelji meneili da smo toliko stari da nas morajo opozoriti pred temi stvarmi ker smo deveti razred in bi lahko že počeli te neumnosti.ko so se vse že usedle razn mene saj sm morala do lijaka po brisačko.ko sem se usedla za mizo me je moj prijatelj Braison takoj uprašal kje smo bile in use sem mu razložila.nato se je učitelj kar naenkrat obrnil in rekel "AHA PA IMAMO TUDI DANES ZAMUDNIKE!VSE RAZN AMY STE OPROŠČENE!AMY TI PA SI TO LETO ZAMUDILA ALI PREŠPRICALA USE SKUPAJ KAR 25 ALI 29 ŠE VEM NE VEČ!DANES PO POUKU OSTANEŠ V RAZREDU DO DVEH!".hitro sem vstala in uprašala "PA SJ NISM ZANALŠĆ!(smeh)PA ŠE DRUŽBE NE BOM MELA!".učitelj me sploh ni imel za mar in tako sem do dveh ostala v šoli.zaradi dolkčasa sem porisala steno in nekaj miz.ko sem prišla domol sem zagledala mami ki mi je že spakirala stvari.res sem imam rada mojo mami, saj me je vedno dobro razumela.vse prijateljice in po nas je prišla limuzina.Amy-ni starši so bili zelo bogati zato smo odšle z limuzino.v avtu smo se začele prepirati kakšno glasbo bomo poslušale.Amy je hotela Rihhano,Easy je hotela Miley Crus,Jeany si je želela Seleno Gomez in Kelly je hotela Justina Bieberja.jaz pa sem hotela poslušati hardstyle ali pa Justina Bieberja.nakoncu smo poslušale usega po malem.ko smo končno prispele smo izstopile iz limuzine in zagledale...

(vem da je prvi deu mal dolg sm pač...)
15. marec 2011
next??
15. marec 2011
next!!
16. marec 2011
u74779
u74779
Next!!!
26. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike