Forum
živjooo. odločila sem se da bom tudi jas napisala zgodbico. če komu nebo ušeč ni treba da kometira karkoli.! kraji, ulice... bodo izmišljeni.
trrrrr je zazvonila budilka. nisem mogla vstati saj sem včeraj kar dougo bila vzunaj s prijatelji. odločila sem se da hitro vstanem se umijem, oblečem in naličim da nebom spet pozna v šoli. ko sem nazadnje pogledala na uro je že bila veliko in sem morala res pohiteti da nisem zamudila. vzunaj me je že čakala najbolša prijateljica maya in skupaj sva odhiteli v šolo.

v šoli se je zgodilo nekaj zelo nenavadnega vsi učitelji so se šepetaje pogovarjali v nečem. zelo sem bila radovedna o čem se pogovarjajo saj se nikoli prej niso pogovarjali šepetaje. kot vedno se bo tudi novica razvedela, ampak počasneje kot use druge.

to je zaenkrat use trije nexti in pišem dalje.
12. avgust 2012
u82298
u82298
next kul zgodba
12. avgust 2012
hvala.
12. avgust 2012
u100166
u100166
next
12. avgust 2012
še en next pa nextam.
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u82298
u82298
juhu mextala bo
12. avgust 2012
u102960
u102960
next
12. avgust 2012
zvonec je oznanil da je konec šolske ure. med odmorom pa me je na hodniku ustavil moj sošelc ray.

pozdaviu me je in mi rekel če imam danes kaj časa. rekla se mu da imam. biu je navdušen in z veselim nasmehom odšeu k pouku naprej. na hodniku pa sem med klepetanjem z rayem izgubila mayo. iskala sem jo a je nisem našla. odšla sem v učilnico čeprau sem vedela da sem to naredila narobe saj je bila moja najbolša prijateljica. začel se je pouk naprej a maye ni bilo v razredu. razmišljala sem kje za nekaj pa se potika. minilo je več kot pou ure a maye še ni bilo nikjer. malo minut kasneje je negdo potrkau na vrata in vstopil bila je maya. vsi smo se začudili saj ona nikoli ni zamujala in špricala. vsedla se je k meni. učitelj jo je zelo čudno pogledau in je biu tiho kot da se nič zgodilo. mayi sem dala vedeti s pogledom tole mi boš razložila in je razumela. zvonec je zazvoniu in pouka je bilo za ta dan konec.
12. avgust 2012
u102960
u102960
next
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
z mayo sva odšli domou ko sva bili malo stran od šole sem ji rekla zakaj je danes zamudila na zadjo uro. rekla je da jo je willy poljubiu in da sta malo klepetala.

neya (jas) sem bila presrečna saj si je maya vedno želela da bi bila skupaj. nato me je maya vprašala kaj pa sta se vidva z rayem pogovarjala? jas sem ji odgovorila da nič kaj takšnega samo uprašaš me je če imam danes čas in jas sem mu rekla ja. maya: torej gresta ven? v kino? jas: nene malo po ulicah da se bova pogovarjala. maya: vaaaaau to je super res sem srečna da boš šla z njim saj je super fant. jas: ooh hvala ti za tole res si najbolša. kaj pa vidva z willyem nebosta šla nikamor? maya: danes? jas: ja danes. maya: nima časa trening ima. jas: joj škoda, ker bi bila prfekt par. maya: ne pretiravaj. najina pot se je končala. jas sem odšla v svojo hišo maya pa v svojo. odprla sem računalnik in se prijavila na facebook tam me je klikn ray.
kakšna se vam zdi zgodba?
mislite da bosta ray in neya skupaj? kaj pa willy in maya?
12. avgust 2012
u102960
u102960
next
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
napisau mi je če sva zmenjena za danes in sem rekla ja.
ray: ob 4h se dobiva pred tvojo hišo
neya: zmenjeno
ray: po katerih ulicah bova pa hodila?
neya: po sosednjih, nekje pa že bova kamor bova hotla
ray: aha.
neya: torej ob 4h?
ray: ja. nepozabi nebom te razočaral!

šla sem pogledat če je maya dosegliva da ji use to povem. in ja bila je. kliknala sem jo in ji obnovila vso zgodbo bila je tako srečna da se bom končno po nekaj letih zabavala.
ura je tekla in tekla bila sem neučakana saj mi je biu ray kar ušeč če priznam.
nič nisem mogla več čakati zato sem se šla oblečt ker tako ali tako porabim veliko časa za te stvari.
oblekla sem mojo najljubšo obleko.
http://www.google.si/imgres?start=114&um=1&hl=sl&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=BM3_ibnbHaleNM:&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/s-s-s/28387/&docid=EqdCMTyLFuh79M&imgurl=http://data.whicdn.com/images/22062839/401981_217208161704962_162374090521703_458846_1066173449_n_large.jpg&w=471&h=636&ei=HMonUNDlG8aJhQfytYCoCA&zoom=1&iact=rc&dur=390&sig=112984110540831122848&page=6&tbnh=165&tbnw=139&ndsp=23&ved=1t:429,r:12,4,i:124&tx=100&ty=88
se naličila in obula. pogledala sem na uro bila je točno 4. negdo je potrkau na vrata in sem odšla odpret. biu je ray. ko me je zagledal ni mogel nič reči čez nekaj sekund pa je rekel da sem prečudovita. nasmehnila sem se mu in rekla tudi ti si krasen. ray mi je nasmeh vrniu. ko sem zagledala njegou nasmeh sem se skoraj stopila:$ rekel mi je torej greva. prikimala sem mu. hodila sva sem ter tja. zagledala sva slaščičarno. odšla sva tja in si naročila sladoled ravno sem si hotela plačati a je rekel za tako lepo punco bom pa že jas plačal. zardela sem. vzela sem sladoled in z rayem sva odšla nekam kjer še jas nikoli prej nisem bila. rekel mi je pridi ne boj se pokazal ti bo kraj ki ga še nisem nikomur. ko sva prispela mi je rekel da je ta kraj zanj kraj v katerem se počuti res dobro. malo sva klepetala, no nebi rekla da malo ampak kar precej velliko saj je bila ura že 10. rekla sem mu da bi lahko počasi odšla domou. pospremil me je popolnoma do doma me poljubil na lice in odšel. ko sem stopila v hišo si nisem morala predtavljati da se je dejansko to zgodilo enostavno nisem mogla vrjet svojim očem. spet sem odprla računalnik in povedala vse mayi.
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
maya je bila presenečana saj si ni mislila da bo ray vzeu tako resno katero punca. rekla mi je da je ziher zaljubljen vame. jas sem ji samo rekla saj ni tako slab nisem si nikoli misla da bo tako fajn. rekla sem ji tudi kaj pa vidva z willyem? rekla je sam ahh nevem. a vseeno sem videla da je nekaj narobe in sem jo hotela razveseliti rekla sem ji saj se bosta jutri videla.
ura je bila že kar pozno v noč zato sem se odločila da grem spat. zjutraj sem vstala zgodaj se umila, oblekla in naličila ter sem odšla v šolo.

v šoli pa so se dogajale čudne stvari. v avli je bilo veliko stolov nisem vedela kaj to pomeni. a kmalu sem zvedela. vsi učenci smo morali iti v avlu ker nam morajo učitelji povedati nekaj zelo pomembnega. in tako so začeli: vsi učitelji na tej šoli in ravnateljica smo se odločili da dva učenca pošljemo v španijo ker imamo s tisto šolo veliko stikov in je zelo dobra. dva učenca iz španiji pa bosta prišla k nam... povedali so imena dveh učencev. nasmeh na obrazu se mi je kar naenkrat izbrisal. žalostna sem bila ker grem ravno jas v španijo skupaj z willyem ki pa ni ravno prijazen do mene. začela sem se zavedati da čez en mesec nebom videla raya in maye. 3 mesece bom čepela tam v brzvezni španiji sem si mislila. ko smo lahko odšli v razred sem objela mayo in ji rekla da bova ta mesec izkoristile ker se potem ne bova videle 3 mesece. tudi rayu sem rekla enako. po koncu šole smo odšli ven jas, ray in maya ter willy.
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
imeli smo se super. ray in jas sva postala par. willy in maya pa prav tako. vsi smo bili presrečni. a midva z willyem ne tako saj sva se zavedla da lahko še samo ta mesec uživama potem pa sva v španiji. naslednje jutro je bila končno sobota. ray me je poklical in rekel če imam čas da bi šla v kino. prikimala sem mu in se začela oblačiti. oblekla sem nekaj posebnega saj greva sama.

negdo je potrkal na vrata vedela sem da je bil ray. in res je bil. rekel mi je da sem zelo lepa. ko sva prispela do kina sta bila tam tudi willy in maya. vsi skupaj smo bili presenečeni a hkrati srečni da gremo skupaj v kino. filma pravzaprav nobeden od nas ni pretirano gledal saj smo se kar naprej poljubljali;$ ko je bilo konec smo odšli domov. willy je šel spat k mayi, ray pa k meni. imela sva se tako lepo lepše se še nisem imela nikoli v življenju. in ja kmalu je bil tukaj spet ponedeljek in mučna šola.
12. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
komaj sem čakala da spet vidim raya. danes smo v razredu sedeli malo drugače ray in jas skupaj, willy in maya pa tudi skupaj. učitelj se je začudil a se kmalu nasmehnil in rekel da mu je ta sedežni red ušeč. med odmori sva se z rayem sprehajala objeta ali se držala za roke. nekatere punce so mu res zavidale kar sem takoj opazila. čimprej sem hotela da se pouk konča da gremo vsi 4rje skupaj ven. in to se je dogajalo cel mesec. zadnji dan preden sva z willyem šla pa je bil res žalosten dan 2 uri pred odhodom sem že bila objeta z rayem in se jokala ker sem se zavedala da ga nebom videla 3 mesece. obljubila sem mu da ga bom vsak dan poklicala in mu pisala kartico... tudi on mi je obljubil vse kar sem hotela. potem sem se še poslovila od maye kar me je še bol prizadela saj brz najbolše prijateljice vsi težko odidemo. nisem vedela kaj se mi bo zgodilo tam, ampak useeno sem jokala in jokala. z willyem sva že bila na pol poti v letalo ko sva jima še zadnjič pomahala in odšla vanj. vsedla sva se skupaj saj sva v teh dneh postala veliko boljša prijatelja kot pa sva bila do sedaj.
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u96128
u96128
next nujno!!!!!!!!
12. avgust 2012
ko sva z willyem prispela sem odšla v sobo v kateri bom spala. bila je prečudovita.

tudi willy je rekel da mu je soba zelo všeč. potem sem napisala rayu sms: piki tule je super samo ti mi še mankaš:c
willy je rekel da naj ne skrbim ker bodo tt 3je mesci hitr minli. jas pa sem samo malo nasmehnila in se spet zresnila. odšla sva pogledat šolo. use je bilo tako podobno. tam sem spoznala neko mario.
zdela se mi je super in tudi mislim da se bova hitro ujeli. willy pa je spoznal nekega tipa juana ki se mi je zdel zelo uredu.

uglavnem bila sem kar vesela ker sem domišljala čisto drugače vse.
12. avgust 2012
u96128
u96128
next
12. avgust 2012
maria:

12. avgust 2012
juan:

12. avgust 2012
u96128
u96128
next