Forum
u109575
u109575
ησ σ∂ℓσčιℓα ѕєм ѕє ριѕαтι єησ zgσ∂вιcσ.ηєвσм ρяєνєč яαzℓαgαℓα zαтσ gяємσ к υνσ∂υ
........................................................................................................................

UVOD
ηєнαנ! ηιѕє тνσנα ℓυткα кι вι נσ ℓαнкσ σρяανℓנαℓ! ηєнαנ!!! ηє ѕρℓσн ηє ιη ѕσρнια ηι ηιč .....ηιтι ℓυcу ιη кαтняιηє!!؟ ηєzмσяєм νєč! ηє ѕρℓσн ηє ѕαмσ zαяα∂ι "вσgαѕтνα" ιη ℓєρσтє ηιѕєм ηєυмηα! вαу ƒσяєνєя!!!!

(JAZ)
נα кσηčαкα ѕєм ѕ ѕνσנιм gℓυριм žєηкѕкαяנєм тσм-σм мιѕℓιм ѕρℓσн ηємσяєм σριѕαтι ρяєναяαηт!!!!! νѕαк ∂αη ησνσ! ηιѕєм ηєυмηα.....gяяяя.
нαуℓєу ρяι∂ι ν кυнιηנσ! ιмαм ησνιcσ
кαנ؟؟؟ ѕєм яєкℓα кσ ѕєм ρяιšℓα ν кυнιηנσ
м-мαмα
σ-σčє
נ-נαz
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
кαנ؟؟؟ ℓσčυנєтα ѕєє؟ ммιѕℓιм zαкαנ؟ σρяσѕтι αмραк тαкσ ηє gяяє!!!!! z тνσנιм "σčєтσм" ηємσяєм νєč!!!!!!!!!!!!! ηι ρяανιčησ! мє нσčєтα υвιтι ρσνянυ ѕм ѕє ѕкяєgαℓα z тσмσм! ℓנυвιcα ∂σνσℓנ ιмαм ѕνσנιн тєžαν ηєвяιgα мє zα тνσנє! .....ρяσѕιм؟ ηє,ηє z∂αנ мє šє ѕтαяšι ѕσνяαžιנσ!!! ѕтєкℓα ѕєм ν ѕσвσ ιη ѕє нσтєℓα ρσтσℓαžιтι ρяι мσנι вƒƒ gяαcє ιη кαנ ∂σвιмσ σ∂ ηנє " ηє тєž мι σк؟ gℓєנ ηιмα νєzє čαω" ρяσѕιм؟ ιη z∂αנ мє вσ∂σ νѕιιιι zαρσѕтιℓι؟ zαкαנ...ηαтσ мι נє ρσѕтαℓσ νяσčє ιη ρσѕтαℓα ѕєм žєנηα zα∂ηנα ѕтναя кι νєм ∂α ѕє נє zgσ∂ιℓα נє вιℓα тємα....
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
υραм ∂α נє σк , ησ ѕσяι кєя נє кяαткσ αмραк ηαѕℓנє∂ηιč вσ ∂αℓנšє : ) ѕєє υ
15. oktober 2012
u30718
u30718
next! :** <33
15. oktober 2012
u109575
u109575
Tnx-plosim oglašuj :**
15. oktober 2012
u56764
u56764
Next!!!
15. oktober 2012
u109005
u109005
next
15. oktober 2012
u109575
u109575
Thanks
17. oktober 2012
u109575
u109575
1.POGLAVJE...........................KONEC....JE ZAČETEK?........................................

Ok....zdej sedim tu v bolniški sobi in se sprašujem....KAJ*? KAKO? ZAKAJ? Mami me ni prišla obiskati niti Grace! :"( Spominjala sem se vseh lepih trenutkov mojega lajfa......
Spoznala sem jo v vrtcu...takrat sva skupaj plesale....najin 1.pogovor
J-JAZ
G-GRACE
............
j-hoj! jaz sem Annabell ali na hitro Bell ti?? ;***
g-živjo! sem...Grace!
j-poglej tadva tm ...hihi....
(plešemo)
j-rajši imam hip-hop zakaj bi plesala balet?
g-ampak nesmoemo delati prepovedanega?!
j-saj je vsejno....BFF? :**
g-BFF ***
aw...no in tako sva skupaj šle v 1.class skupi sva si zobe majale,skupi sva se učile "glupo" poštevanko npr: 1 krat 1 je piška pečena... Skupi sva špricale,lakirale nohte,upravljale :3 in nasploh mele....KRALJEVSKO! in zdaj........

nisva več bff*? samo beseda "ne teži glej nima veze ne pomaga!!!
..........
Spomnila sem se tudi svoje družine
Bili smo srečni,"nikoli" se nista jezila name in me primerjala z drugimi super smo se razumeli z mamo sva šle na sladoled učasih tudi v shopping na jaccuzi ali masažo z očetom pa...igrala Konzolo , šla v kino, hodila v razne zabavliščne parke...bilo je super! in zdaj se ločujeta in povrhu mamo briga zame?? whay?
.....................................
In tu je še Tom! Ta prevarant! ZAKAJ se to dogaja meni zakaj? meni why? nato pa so se odprlava vrata....omg Grace? NE mami NE morda Tom ah ne ta prevarant..omg ...kaj pa ti tu???
..............next? :*** vem da ni nek posebnga....
17. oktober 2012
u109005
u109005
nextt
17. oktober 2012
u109575
u109575
TNX
17. oktober 2012
u30718
u30718
neext! :** <33