next
31. avgust 2012
doug me ni blo tle gor in nism nč pisala kr nism mela časa....
sj veste najprej morje(august) pol pa šola in je blo kr nabasano use.... no upam da boste še bral kar bom napisala in.... have a nice day! <3
17. september 2012
no in za kosilo je bla pizza. ko smo snedl sm šla mal u sobo in otprla prenosnik. šla sm na fb kjer sm mela 2 sporočili in eno prošno za prjatlstvo.najprej kt ponavad sm pogledala prošno....bila je od...adriana... in nism vedla a nj jo sprejmem al ne. u sobo je pršla je nina.''oi'' je rekla in z roko sm ji nakazala na sede zraven mene... ''kaj maš to?'' je uprašala ''ma nek tip me hoče dodat paa nevem če nj ga sprejmem'' nina se je zasmejala ''če ga neboš ti ga bom pa jst...'' po strani sm jo pogledala. ''kaj?!?! na slik je kr srčkan '' zasmejala sm se ''sj je tut u resnic...''mi je ušlo iz ust. ups!! ''a ga poznaš?'' je vsa naudušena uprašala ko je u sobo ustopila še melani.'' koga če poznaš?'' je bila radovedna ''ah pozabi..'' sm rekla. ''saj me tudi ne zanima prišla sem da vama povem da grem it tipi na plažo greesta?'' spogledali sva se. ''ja itak!!'' sva rekli u en glas. hitro sem pograbila moje ameriške kopalke in odhitela v ženko kopalnico. u stopnišču pa.. ''au!!'' u nekoga sm se zaletela.''tim sorry nism te vidla.'' sm se opravičevala... ''pa daj no sej je kul. a si cela?'' je uprašu čeprou je vedu kaj bom rekla. ''ja sm ja. ei se grem preoblečt.'' ko sm že odkorsksls je končno izjsvil ''ok''....
next? (ja vem kratko je) D
17. september 2012
u koalnisci je bla melani in uprašala sem jo zakaj ni več rose in melani in nicole. rekla je da neve zakaj so ravno zatem ko sva z nejcem odšla u park kar spakirale in šle domou..
17. september 2012
u40877
u40877
next
17. september 2012
Next
18. september 2012
u105067
u105067
next
18. september 2012
u98292
u98292
čє яαвтє кšηє ѕℓιкcє zα zgσ∂вιcє,ƒσяυмє,тσρ мσ∂єℓє.. кℓιкηтє ηα тα ℓιηк! zℓσ ναм вσм нναℓєžηα! ρα ѕσяу zα σgℓαšєναηנє! http://www.igre123.com/forum/tema/slike-za-zgodbice!-:*/42274/
22. september 2012
u105067
u105067
A bi gdo bral mojo zgodbico?http://www.igre123.com/forum/tema/jessin-dnevnik/41849/2
23. september 2012
next
23. september 2012
melani je odšla iz kopalnice in jst sm se preoblekla u kopalke čez sm oblekla še kratke hlače in majico brez rokavov. lase sm si spela u čop na vrhu glave... odšla sem iz kopalnice in videla nejca. ''nejc!'' sem ga poklicala in stekla k njemu. objel me je in v zraku zavtel okoli svoje osi.zazvonil mi je telefon. zato sem se mu opravičila in stekla u svojo sobo. številka je bila neznana. ''halo?'' sem se oglasila. ''a si ti ever?'' ful znan glas. ''jap. gdo je tm?'' me je zanimalo. ''ti povem pol lej dns prit u tist bar kjer si zadnč pela z mano sej zdj veš gdosm...'' o vem vem. ''ja vem ja. zakaj bi mogla prist?'' sm ga uprašala.

*nimam zdj časa mam še dn za nardit
*če mate kšne ideje prosm povjte.
*NEXT?
24. september 2012
next
24. september 2012
u105067
u105067
http://www.igre123.com/forum/tema/jessin-dnevnik/41849/3 A BI BRALI MOJO ZGODBICO. NE BO VAM ŽAL! alo pa sori kr oglašujem
27. september 2012
next
30. september 2012
reku je da za to da se pomenm z nekom o moji karjeri o petju.... to me ni nikol zanimal zato sm odlkionila. šli smo na plažo.... ''jst grem na pomol'' sm rekla in šla na pomol. nism vedla kako nj skočm in mi je pri odločitvi pomagu tim ko me je pahnu u vodo.... iz mojih ust se je le se slišalo ''aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'' in nato čooof!
ko sm priplavala k stopničkam se je tim zvijal od smeha... potiho sem zlezla po stopničkah na pomol in stopila z njega in ga porinila v vodo. on je splezal nazaj in začela sva se bojevati (za ostanek na suhem) kmalu sva oba padla nazaj v vodo in se začela tunkati. bilo je zabavno dokler ni prišla neka punca in se tunkala z nama. odplavala sem do stopničk in splezala po njih. usedla sem se na rob pomola in se kazala soncu ko je prišel nec in me pahnil u vodo! spet se je začela vona in tisto dekle ki je bilo malopoprej pri timu je bila že pri nejcu. on se ni zanimal zanjo in se še naprej tunkal in škropil. ko ga je tisto delke hotelo objeti se je potunkal in na gladino vode priplaval šele ko je bil zamenoj. rekla sem da se mi ljubi več in šla s5 sedet na pomol.prišla je nina in sledila mojemu zgledu in se tudi ona usedla na kenec pomola.
zagledala je tima in mu pomahala on ji pomahal nazaj. bila je srečna. nato pa se je njen nasmeh zbrisal z obraza....
14. oktober 2012
nexxt
14. oktober 2012
okej.....
nextam! <3 hvala tistim k še berete in sledite teli zgodbi kr jih je ful nehal brt kr me doug ni blo tle..

takoj bom nextala smmal počakte d nnardim popravo testa :/
14. oktober 2012
oky nexxt
14. oktober 2012
...uprašala sm jo kajj je narobe pa je bila tiho. ''kaj ti je!?'' sm jo uprašala ona pa je souzami u očmi pokazala na tima.
''tim? kaj je znjim?'' me je zanimalo. ''ko smo pršli me je uprašu in jst sm rekla ja in zdj naj bi bla par sm je hotu d nobenmu nepovem in nism...''
nina nism vedla'' sm ji rekla.ona pa me je pahnila u vodo in se mi začela smejati ''nina!!''
ker se je smejala še naprej sm jo potegnila za nog ein ona je čofnila v vodo. začele sva se tunkati in kar naenkrat sem bila pod vodo ampak ne zaradi nine...
zdej nimam čas abom pol nadaljevala...
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
u110644
u110644
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
pod vodo sm bla zrt mojga starejšga brata
kaj?? ''kua pa ti tle delaš?''sem ga uprašalaa. odgovoru je d je tja pršu s svojo puncu in nekaj prijatelji. ''ahaa...'' sem rekla in.... ZAČELAAA SE JE BORBA!!!! z vsemi močmi sem začela tunkat ampk kt ponavad sm bla jst večinoma čassa u vodi... ni kej podvodni svet je pa res prelep ( )
kmalu so mi pomagale še punce ampak tud Alex (brt) dobu pomočnike in kmal sploh nista ble več 2 ekipi ampk smo usi tunkal trug druzga. Alexu sm hotla vrnt kr me je prej kr naprej tunku pa ga nism nker vidla. kr aenkrat se je pojavu na pomolu in se nam je smejau. in jst ne bi bla jst če ne bi tega nardila. torej zajjela sm tolk sape kokr sm je le mogla in se potopila čist do dna in plavala do pomola in na površju zajela še mal sape in spet šla pod vodo do druge stravi pomola bsplezala po stopničkah stopila za alexa in ha z vso močjo porinla v vodo ampk on me je lih nepravi čas prev za roko in me pouleku za sabo...
mam pa res sreča ha?
next??
29. oktober 2012
neeeeeeeeext!!
29. oktober 2012
u55962
u55962
next!!!
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next!
29. oktober 2012
nexxtt
29. oktober 2012
u110644
u110644
next
29. oktober 2012
še mal časa smo se tunkal in se kmal po tem odpravl domu in se stuširal se preoblekl in šli vn u luna park (al neki)
najprej smo šli na vago kr sm jim težila dokler niso rekl d gremo. D
blo je tok zabavno d sm šla še 4 (hohohoh )
no pol smo se prestavl.
no in pol smo šli še v hišo strahov. res je blo ful smešno sj smo se melani nina pa jst kr naprej smejale...
pol je sledila pa še vožnja skoz neko jamo za parčke) in smo se odpravl
jst pa nejc sva šla prva, pol sta šla nina pa tim in melani pa tadej. na sredini poti sm pogledala nazaj in se nasmehnila sj sm vidla tima pa nino ki sta se poljubila <33
obrnila sm se naprej in nejc mi je ukradu poljub... :$$
30. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg