Forum
Hallo to je moja prva zgodbica in upam da vam bo ušeč pisala bom o fantu ki spozna na poletnih počitnicah punco naslednje leto pa....no izvedeli boste če boste brali mojo 1 zgodbo pa da opišem nekja ljudi(sproti bodo prišle nove osebe)

Hei sem Mike imam najbolšga in najboljcool frenda na svetu:Nicka.Oba hodiva v 3 letnik računalniške šole v Los Angelesu(stara sva 17 let).No torej živim v Los Angelesu,nismo bogati pa tudi revni nismo,denarja imamo dosti za use kar potrebujemo.Sem najbolj popularen fant na šoli in use punce se lepijo name,samo jaz sem svojo sanjsko punco spoznal letos na morju bila je najlepša kar sem jih kdaj videl nekega poletnega dne pa...

ali vas zanima kaj bo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2012
No bom napisala 1 del da boste videli.
1del/
..................................................................................................................
Nekega poletnega dne pa zagledam NJO!Punco za katero mi je v trenutku zastalo srce!Samo gledal sem jo.Prišel je Nick z pivom v roki in rekel:Mike,Mike kwa zaboga ti je??!!Samo pogledam se ga in mu namenil pogled nanjo.Nick je samo rekel wau!Opogumil sem se in odšel k lepotici,ravno je prišla iz vode.POGOVOR J-JAZ L-LEPOTICA
J-O hay
L-O kdo pa si?
J-Ime mi je Mike tam je moj prijatelj Nick,pa ti?
L-Oh ime mi je Elyse stara sem 17 let tam pa je moja bff Anna
J-O lepo..Hej greš zvečer ob 19:00 z mano na večerjo v restavracijo Amor?
L-Hvala za povabilo.Ja seveda pridem
J-Super
Dala mi je številko telefona in odšel sem nazaj k Nicku.Nisem pa videl da naju je nekdo opazoval...Next? vsaj 1-2 nexta plis
16. junij 2012
mah saj nobeden ne bere...mal bom še pustila čene bom napisala bolj dobro zgodbo
16. junij 2012
u53908
u53908
next
16. junij 2012
oo 1 next hvala aljaž a bi lahka še drugim povedu za mojo zgodbo??
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Povedal sem Nicku,da grem danes zvečer z Elyse v restavracijo Amor.Nick je biu vesel zame,prišu sm domu in se oblekel v kratke oranžno črne hlače ter belo majico z napisom Fucking Bad Boy ter črne all-starke.Ob 19:00 sem jo že čakal in PIRŠLA JE.Bila je lepša kot kdar koli prej..Imela je kratko oblekco črne barve pajkice do kolen(črne) in črne balerinke bila je POPOLNA.Prišla sva v restavracijo in naročila sva dunajske zrezke+pomfri ona je pila coca-colo jaz pa pivo(union ) Ko sva pojedla sva odšla na plažo kjer sva se slekla do spodnjega perila in sva začela plavati,imela sva se fino.Ura je bila 00:30 ko se prišel domov.Mami je skrbelo kje sem biu in sm ji povedu vso zgodbo.Rekla je da je super,da sem spoznal tako punco.Nisem mogel spati,ker sem vedno mislu nanjo.Zato sem odšel na fb in jo dodal med prijatelje Elyse Rodgers in našlo jo je.Za profilno sliko je imela kratke hlače bele barve in roza majico z napisom I am Sexy! In sprejela me je,začela sva se pogovarjati.Ura je bila 03:00 ko sva končala.Takrat pa zazvoni telefon...next? 1-2 nexta plis
16. junij 2012
u53908
u53908
next.! ja bom tudi drugim povedu
16. junij 2012
hvala dans še en next ostalo jutri..no maybe se 1 next dons bom vidla kok se mi bo dal
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stekel sem po stopnicah in videl sem da mami joka.Pogovor j-jaz m-mami
J-Mami kaj je?
M-Veš am..
J-KAJ?!
M-No tvoj oče no
J-Kaj je z njim?
M-No ubili so ga
J-Kaj??!! samo da dobim tiste barabe v roke jih bom jaz ubil
M.Nehaj že vedno kdo je biu
J-Kdo?
M-Ti povem jutri
J-Ok lahko noč
M-Lahko noč
Odšel sem v sobo in zaspal sem po 20 minutah.Zjutraj mi je zvonil telefon.Biu je Nick pogovor j-jaz n-nick
J-Ja?
N-Hei ej moje sožalje
J-Hvala Nick
N-Bi prišeu danes ob 11:00 v kavarno Prinicpa?
J-Ok se vidima tam,adijo
N-Ok adijo
Ob 11:00 sem že bov tam naročil sem si kavo Nick je pil vročo čokolado z mlekom...Povedal mi je,da je spoznal lepo punco po imenu Isabela.Rekel sem mu supre zate in kako je?Rekel je da super.Takrat pa k najini mizi stopi.?
1.Kdo je biv Mikovega očeta?
2.Kdo je stopil k mizi?(a) mama od nicka b) Elyse c) neznanec? )
NagradaRČEK NA ZID.
16. junij 2012
u63653
u63653
next!! full dobra pa full me zanima
1. ubiu mikovega očeta mislm da je nek neznanec
2. k mizi pa stopi C.)
17. junij 2012
jej nova bralka ) evo nextam aja pa plis če še drugim poveš hvala vnaprej
K mizi je stopil neznanec.Bil je velik okoli meter 82,bil je srednje postave(približno 70 kil) črne do ramen dolge lase,zelene oči in črni klobuk.Na sebi je imel modre opete kavbojke ter majico modre barve na njej pa značka POLICIJE! Vprašal je ali sem jaz Mike Howard in odgovoril sem z da pogovor j-jaz p-policaj
J-Ja želite?
P-Sem detektiv Castle Richard Castle(serija castle )
J-Me veseli,zakaj me potrebujete?
P-Zaradi umora vašega Očeta Roberta Howarda
J-Ja? Kaj veste vse mi povejte?!!?!
P-Samo to vam lahko povem,da ga je ubil njegov dolgoletni sovražnik,ki mu je ime Claudio Mazzarini.
J-Kaj?? mislim ne poznam ga samo vem to,da je učasih prodajal drogo zdaj pa je že 4 leta delal pri očetu v pisarni bil je pomočnik mojega očeta
P-Jah verjetno je bil ljubusumen nanj
J-Hvala za informacije adijo
P-Ni kaj,se slišimo ko bo kaj novega
Z Nickom sva se spogledala in odlša domov.Na vratih je bil listek:Mike odšla sem tvoji babici za 14 dni bodi priden v kuverti je 1000 evrov lepo se imej rada te imam tvoja mami Brigita.Odšel sem na fb kjer je bil Elyse najin pogovor j-jaz e-elyse
J-Hei draga
E-Hei srček moje sožalje
J-Hvala kako si?
E-Dobro ti?
J-Super em a bi imela danes ob 20:00 priti k meni na večerjo in pri meni prespat?
E-OK se vidima čaw ljubim te
J-Čaw enako
17. junij 2012
u63653
u63653
next!!!!
the best!!
17. junij 2012
Ura je bila 18:30 ko je nekdo potrkal na vrata.Ko sem odprl vrata je name skocila Elyse.Elyse a nisva rekla da prideš ob 20:00 ah preveč sm te pogrešala..Ko sva pojedla pico in spila vska 1 kozarec vina sva odšla na kavč kjer sva gledala komedijo Hall Pass(resnični film) po koncu je bila ura 22:00 odšla sva v mojo sobo kjer sva odšla na računalnik igrat sims 3 uh ura je bila že 00:45 odšla sva spat.Kar naenkrat pride Elyse meni in se stisne ter me poljubi..vpraša me če sm pripravljen na prvič rekel sem ja...bilo je lepo saj sva bila zaljubljena.Zjutraj pa,naju zbudi zvonec na vratih ura je bila 09:00 oblekel sem se poljubil Elyse ki je delala zajtrk(waflje) odprl sm vrata pred njimi pa je stal(a)?
a)MAMA B)NICK C)DETEKTIV IN DETEKTIVKA CASTLE IN BECKETT D) CLAUDIO MAZZARINI
Next?
17. junij 2012
u63653
u63653
NEXTT!!
odgovora nevem
17. junij 2012
bom malo prej nextala pol pa res ob pol 6
__________________________________________________________________________________
Bila je mama,povedala je da je jutri pogreb za očetom ob 15:00.Elyse je naredila izjemno dobre vaflje,ko smo pojedli sva odšla z Elyse k Nicku na kavo.Ura je bila 14:00 ko sem prišel domov,stuširal sem se oblekel zelen kratke hlače in belo majico z napisom:i kill you todaj ter odšel v trgovino po:KRUH,SALAME,SIR,KECHUP,KAVO IN ČAJ.Preden sem odšel domov sem si odšel kupit črno srajico in črne opete hlače ter nove all-starke(zelene,imam še črne) zvečer sem gledal tv ob 23:00 sem odšel spat.Z Elyse in Nickom smo se zmenili da v petek(danes je sreda jutr pogreb od očeta) gremo na morje za en teden.Komaj sem čakal da si odpočijem..Zjutraj je mami povedala da je klicala Det(detektivka,detektiv) Beckett in povedala da je Claudio Mazzarini za zapahi vendar nimajo dokazov da je ubil mojega očeta.Bil je čas ko smo odšli na pogreb mojega očeta
17. junij 2012
next?
17. junij 2012
u63653
u63653
next!!
17. junij 2012
Pogreb se je pričel,jaz Nick in Elyse ter mami in moja sestra Caroline(nisem je prej umenila,stara je 10 let) smo bili v prvi vrsti.Ko je bilo pogreba konec smo jaz,mami,sestra,Elyse in Nick odšli na kosilo v restavracijo Saloon() Ko smo pojedli pico smo odšli domov.Nick je lahko prespal pri meni,samo Elyse si je odšla spakirat stvari saj jo bova zjutraj z Nickom vzela kar sproti na morje.Odšli bomo na Karibe!Po 24 u vožnje(8 z letalom,(IZMIŠLJENO)) smo prispeli.Naselili smo se v hotelu En Amor jaz in Elyse sva bila v sobi 100 Nick pa v sobi 101.Ura je bila 18:00 zato smo do 23:00 odšli v mesto mimogrede pa na pico v super restavracijo.Elyse sem kupil obesek na katerem je pisalo:LOVE YOU FOR EVER
17. junij 2012
u63653
u63653
next!!!
17. junij 2012
http://favim.com/image/346268/&docid=3pBxIuDQ1GCaAM&imgurl=http://s3.favim.com/orig/41/adorable-alternative-amazing-boy-boys-Favim.com-346268.jpg&w=500&h=333&ei=qv3dT5XJGMrm4QSLvaHYCg&zoom=1&iact=hc&vpx=305&vpy=562&dur=311&hovh=183&hovw=275&tx=201&ty=125&sig=101255928772848248441&page=3&tbnh=130&tbnw=170&ndsp=65&ved=1t:429,r:1,6,i:108 JAZ

http://offsidegoals.com/2011/07/aguero-arrives-in-manchester/&docid=cwcK_7JCZQSvvM&imgurl=http://offsidegoals.com/wp-content/uploads/2011/07/Sergio-Aguero-Sep-2010_2520064.jpg&w=800&h=600&ei=M_7dT8WVFPLU4QTa4NmzCg&zoom=1&iact=hc&vpx=1620&vpy=567&dur=891&hovh=194&hovw=259&tx=151&ty=166&sig=101255928772848248441&page=1&tbnh=129&tbnw=172&ndsp=57&ved=1t:429,r:56,s:0,i:106 NICK

http://www.mojvideo.com/uporabnik/maska/slika/maite-perroni/13219&docid=ruFF2Ry06P8ecM&imgurl=http://static-1.mojvideo.com/foto6019-406-13219/maite-perroni.jpg&w=420&h=528&ei=b_7dT4X0B-bO4QS9lpCACg&zoom=1&iact=hc&vpx=319&vpy=141&dur=1813&hovh=252&hovw=200&tx=114&ty=152&sig=101255928772848248441&page=1&tbnh=103&tbnw=87&start=0&ndsp=75&ved=1t:429,r:2,s:0,i:137 ELYSE
17. junij 2012
Zjutraj je nekdo potrkal na vrata bil je Richard Castle rekel je da moram priti na policijsko postajo zaradi umora.pogovor j-jaz r-richard
J-KaJ??
R-Da ubili so Claudia Mazzarinija
J-Kaj?NE to ni mogoče?!
R-Na žalost je...mislimo da is se maščeval za očeta in si ga ubil
J-Kaj? jaz sem tukaj 2 dni umrl pa je danes zjutraj
R-Priče so rekle da si ga ubil TI!
j-NE NI RES.
E-ELYSE
E-Ne res prisežem tudi Nick je videl da je tukaj
R-Vseeno moramo imeti dokaze da je nedložen dokazi da je biu on pa kažejo na sliki
In tako sem odšel na policijsko postajo kjer me je zaslišala Kate Beckett.Bila je zelo lepa in priznam zaljubil sem se vanjo.nE KAJ PA GOVORIM SAJ LJUBIM Elyse.Joj sploh nisem vedel katera mi je všeč Next?
17. junij 2012
u40877
u40877
next
17. junij 2012
jej že tri bralce imam
----------------------------------___________________________________--------------------------------
2 dni sem bil na policijski postaji potem sem lahko odšel nazaj na Karibe.Potem pa vidim,kako se Nick in Elyse poljubljata samo zgrabil sem stvari in odšel na letalo.Po licih mi je spolzela solza potem čedalje več...ko sem prispel domov je bila ura 09:00 zjutraj.Mami me je objela in mi naredila zajtrk(kava+palačinke z nuttelo) Prišla je sestra Carolina,ter me vprašala če jo zapeljem k njeni bff Tadeji.Rekel sem ja in jo odpeljal.Popoldne sem odšle na plažo kjer sem se sončil in plaval.Takrat pa pride Nick in reče da mu je Elyse povedala,da se morajo z starši preseliti v SLOVENIJO!In jo je samo objel.Odpeljala sva se k Elyse kjer sm jo močno objel in poljubil potem sem se od nje poslovil in ji obljubil da pridem 1 julija(sedja je 10 junij) k njej v Slovenijo-Ljubljano.Prišel sem domov se stuširal in odšel spat. Zjutraj me je zbudila trobenta.What the fuck kaj je to? Next?
17. junij 2012
u63653
u63653
next!!
17. junij 2012
Bil je Claudio Mazzarini,ko mu je mama odprla vrata jo je skoraj kap.Hitro sem se oblekel ter stekel na pomoč mami. Vendar je Claudio rekel pogovor m-mama j-jaz c-claudio
M-Morilec! morilec!
C-Ne gospa poslušajte me prosim!
J-P****C ubil si mojega očeta zdaj pa naj te poslušam? poleg tega ali nisi mrtev?
C-ne poslušaj pa boš vedek kako in kaj
J-No povej
In povedal je da ga je skušal ubiti španec Diego Sanchez in on je bil mojega očeta. Claudio pa je biu najbližji mojemu očetu in da je zato bil glavni krivec za umor.Rekel je da je bil priča umoru in da je očetu prisegel da bo našel Diega ter ščitil mene in mojo mami in seveda Carolino.Takrat pa se spomnem da Gre Elyse v Španijo skoraj me je kap! Next?
17. junij 2012
u63653
u63653
next!!
NAPETO!!
17. junij 2012
u53908
u53908
next!!
17. junij 2012
Hitro sem poklical Nicka,da sva se odpeljala na letališče vzela sva let za Madrid,letalo je bilo komaj čez 3ure in pol.Končno sva bila na letalu.Polet bo trajal 6 ur je rekla stevardesa po imenu Nika.(SE OPRAVIČUJEM Elyse gre najprej v Španijo nato pa v Slovenijo sry)Najprej sem 2 uri gledal tv grozljivko Megla.Nato pa sem bral knjigo,zadnjo uro preden smo pristali sem zaspal.Ko smo pristali me je na letališču pričakal neznanec.Imel je modre oči,veliko okoli meter 75,imel je okoli 80 kil,ter kratke blond lase.Vprašal me je če sem Jaz Mike ter če je to moj prijatelj Nick.Odgovorila sva z da,nato naju je peljal v GRAND HOTEL MADRID.Povedal je da je od detektiva Rciharda Castla sodelavec v službi v tujini torej v Španiji in da bo naju opazoval in varoval.Čez 2 uri ko sva z Nickom gledala tv je neko potrkal.Next?aja sry za next sam morem it ponovit za angleščino sem jutr vprašana porjekt o hrani samo danes še nextam
17. junij 2012
u53908
u53908
next.!
17. junij 2012
1 next še
17. junij 2012
u40877
u40877
next
17. junij 2012
Ko sem odprl vrata je v sobo planila objokana Elyse,vprašal sem jo kaj je pogovor j-jaz e-elyse
J-Kaj je narobe draga?
E-a-a...
J-Kaj?!
E-No ubili so mi mamo
J-Kaj?!! kdaj? kje? kako?
E-Pred 2urama,v hotelu GRAND AMIGO,zabodena
J-O šit!kdo jo je ubil?
E-nevem..
J-mislim da vem kdo je bil..
E-KDO??! POVEJ!
J-Diego Sanchez!
E-Kaj? ne moj oče nebi bil zmožen tega!
J-Tvoj oče?Claudio Mazzarini je rekel da je ubil mojega očeta!
E-Ne ni res! ne izmišljuj si!
J-Kaj?! ne izmišlujem si!
Elyse je samo vstala in odšla,z Nickom pa sva se spogledala

sry za bolj kratek next sam mislim da je danes zadnji next jutri nextam ob 1 ali pa 3..za next rabim 2-3 nexte
17. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg