Forum
Ojlaa..;
napisala bom zgodbico (naslednje nadaljevanje bo vedno približno čez dva dni).
prosim, sporočite še drugim...

Boš bral/a.? Nadaljujem..?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2011
"Annaaaa!!" je Mary veselo pritekla do mene.
"Kaj je?" sem rekla.
"Kupla sm si oblekco za valeto!" je rekla vsa vesela, "glej!"
(obelkca) :

"Uaau, lepa je..!!" sem ji odvrnila. Potem pa se spomnim: "O fak, jst je pa še nimam.. Škoda da učitlce odločajo kdo bo s komu plesal... Ti itak hočš plesat s tvojmu Rokym. Ti maš usaj fanta, ne pa jst, k me noben ne pogleda.. Vseeno mi je, s kom plešem.. No, z bajsijom po imenu Jack pa res ne bi."
Mary mi reče: "Ja, on je tak debil.. Upam da bo z njemu plesala najina največja sovražnica Tara.. Če ona pleše z mojmu fantm Rokym bom ubila njo in še učitlco k bo rekla nj Roky pleše z Taro.."
04. maj 2011
To sm jst, Anna:

04. maj 2011
To je moja najboljša prjatlca Mary:

04. maj 2011
To je od Mary fant Roky:

04. maj 2011
To je bajsi Jack(fuuuuuj) :

04. maj 2011
To je najina naaajvečja sovražnica Tara:

04. maj 2011
4 nexte; nadaljujem..
04. maj 2011
u46163
u46163
next!
04. maj 2011
tenx..
še 3
04. maj 2011
next!!!
04. maj 2011
next
04. maj 2011
next
04. maj 2011
next
04. maj 2011
še 1
hvala za nexte..
04. maj 2011
u38079
u38079
next
04. maj 2011
tnx,
nadaljujem jutri ali pa prej..
04. maj 2011
Bila sem pri moji najboljši prijateljici Mary. Njena družina je zeeeloo bogata; imajo veliko lepo hišo, velik vrt.. Mary ima enega mlajšega bratca Toma, starega 3 leta. Njenima staršema je ime Miki in Elina. Starša sta si vzela veliko zanju. Mary je bila res srečna.
05. maj 2011
Hodila sem po pločniku do našega stanovanja. Živeli smo v bloku in imeli smo majhno stanovanje. Nismo bili zelo bogati, imeli smo ravno za preživetje.
Jaz sem edinka. Najrajše imam mojega očeta Jasona. Zelooo je prijazen. Oče se pogosto skrega z mojo mamo Bello, a vedno stojim na očetovi strani. Na jok mi gre, ko jih zvečer, preden zaspim slišim, kako se prepirata. Bojim se, da se bosta ločila. To je naša nesrečna družina.. Kmalu sem prispela do našega bloka. Pozvonila sem in oglasila se je mami: "Živijo, srček, kako si kaj?" (tako mi gre na živce, ko me kliče z ljubkovalnimi imeni!!) Zdelo se mi je, da govori z tresočim, jokajočim in prestrašenim glasom. Rekla sem ji, naj mi odpre. Vstopila sem v dvigalo in se peljala v 7. nadstropje.
Pred našim stanovanjem sem obstala, saj sem skozi vrata slišala, kako se moja starša spet prepirata. Počasi sem odprla vrata in oba sta takoj skočila k svojim vsakdanjim opravilom. Šla sem v svojo majhno sobo in zaprla vrata. Začela sem delat nalogo za geografijo.. O kako sem sovražila geografijo. Posebej zato, ker nas je učila najbolj sitna učiteljica na šoli. Pisala se je Udir, a mi smo jo klicali kar Udirka. Bila je zelo tečna. "Večerja!!!" se je zadrla mami. Prišla sem za mizo. Ati in mami sta oba gledala v svoj krožnik in nista pisnila niti besede. Očka sem vprašala: "Je kaj narobe??" Ni odgovora. Sploh nisem več poskušala. Šla sem v svojo sobo in se spet lotila geografije.
05. maj 2011
5 nextou!!
05. maj 2011
next
05. maj 2011
Ah, res se mi ni dalo delati naloge za geografijo.. Malo sem razmišljala o moji teti Darji in sestrični Tjashi, ki jih nism videl že od svojega 8. leta, ko sem bila na počitnicah pri njima. Živita daleč od Slovenije, v daljni Braziliji v vili Rosa. Vila je njuna; ima 2 stanovanji, v enem živita teta in sestrična, eno pa je prazno. V tem stanovanju je prej živel tetin mož oz. moj stric. Trenutno je na službenem potovanju. V New Yorku bo še 10 let. Vila ima tudi 2 apartmaja, da teta in sestrična služita denar. Denar služita tudi v restavraciji po imenu Fish (to v slovenščini pomeni riba, če še ne veste).
05. maj 2011
Tudi oni dve živita dokaj normalno življenje. Vrnila sem se k goegrafiji. Morali smo našteti glavna mesta Evrope.. Kako dolgočasno! Jutri imamo geografijo. Udirka je tako tečna, da pri njej dobiš ukor, če klepetaš med poukom. Midve z Mary se s tem totalno ne strinjava. Mislim, halo, ukor ti da, če sošolki nekej prišepneš.! Udirka je itak zmešana..
05. maj 2011
Udirka:

05. maj 2011
Sestrična Tjasha:

05. maj 2011
Teta Darja in stric Kasper:

05. maj 2011
mami Bella in oče Jason:

05. maj 2011
Vila Rosa:

05. maj 2011
Restavracija Fish: