Forum
u124290
u124290
Moja nova zgodbica. Če hočete prebrat prejšnjo zgodbico [ https://www.igre123.com/forum/tema/locked-out-of-heaven./50723/ ]
Upam, da jo bo kdo bral kr zdej vidim da vsi berejo sam še fanfice.
AJA PA PREDEN ZAČNEM! DA NE BI TUKI OGLAŠEVALI! POVEM ZDEJ, ČE OGLAŠUJEŠ NE POGLEDAM TEME IN TE BLOKAM! (': have a good day :3
_____________________________________________________________________________________
#RUE

»Lena. Lena? Lena! Lena?!« Sranje. Kam jo je spet ubrala ta usekana damica. Oziram se po sobi in iščem Leno. Kar je, lepo prosim, zelo težko, če jo hočeš najti v gruči zakajenih najstnikov. Ah, pa kaj mi je sploh bilo, da sem se odpravila z njo na to prekleto zabavo. Kot da nisem vedela, da bom na koncu morala pešačiti domov. Spet! Nek fant me prime za roke in vame pihne dim. »Greva zaplesat?« sladko reče. Osvobodim si roke in stečem proti vhodu. Tam opazim Leno, ki se poljublja z nekim tipom. Stavit grem, da ga vidi prvič. »Rue? Že greš?«me vpraša, ko se končno odlepi od tistega tipa, ki je, resnici na ljubo, OGABEN! »Ja. In bi lepo prosila, če bi me odpeljala domov,« zakričim, da bi preglasila hrup. »Takoj,« reče in zaliže tistega grdobca pred njo. Bljak! »Moram iti. Prijateljico moram odpeljati domov,« reče proti fantu. Mora me peljati domov? In zdaj sem izpadla kot neka štirinajstletnica, ki je prišla na zabavo s svojo polnoletno sestro. Nisem jaz kriva, če imam rojstni dan prekletega septembra in še ne morem voziti avta! Končno se spravimo iz zakajene hiše. Nikoli nisem bila pretirano navdušena nad zabavami. Sploh pa ne nad takimi, ko se ti cel večer pod nogami motajo taki sluzavci, ki nimajo ravno dobrih namenov. »No pa povej. A ni bilo super?« se navdušeno zazre vame Lena. »Če izvzamemo vse fante, ki hočejo bogvekaj, je bilo perfektno,« zagodrnjam. »Mimogrede, kdo je bil tisti grdobec?« »Misliš Jack?« se zasmeje Lena. »Najbrž,« odvrnem. »Oh, Rue! Sprosti se! Večina najstnic hodi na zabave že pri štirinajstih!« vzklikne. Usedem se v avto. »Ja. Cel večer se ližejo z neznanci, domov pa pridejo nažgane! Potem pa že pri petnajstih zanosijo in nikoli ne grejo na kolidž,« se spačim. Lena zavzdihne in vžge avto. »Rue, na kolidž lahko prideš tudi če greš enkrat na mesec na zabavo,« reče. Namrdnem se. Lena spelje in preostanek poti mine v tišini. »Čao! Se vidimo jutri,« mi zakliče Lena, ko izstopim. »Ja,« zamrmram in se odpravim v hišo. »Si že doma?« me presenečeno pogleda mama. Pogledam na uro in opazim, da je komaj devet. »Lena je morala prej domov in sem šla z njo,« ji reče. Vsekakor je to velika laž, saj sem skoraj prepričana, da sem bo Lena vrnila na tisto zabavo k svojemu… Hmm… Jacku? Mama prikima. Sprehodim se do kuhinje in se zamajam. Okej, toliko pa spet nisem spila! Iz hladilnika vzamem sladoled ter se odpravim v sobo. Namestim se v svojem sedežu ter vzamem knjigo. Večere raje preživljam za knjigo, kot na zabavi.

Next? c:
10. april 2013
u79706
u79706
neeeeeeext
10. april 2013
u121579
u121579
next. *-*
sam, a ni ponavadi sladoled v skrinji? ;D sam tko, btw. c:
10. april 2013
u124290