Forum
No naj se vam na začetku predstavim. Sem Ally,stara sem 16 let in obožujem One direction!Imam Bff Laro ki mi vedno stoji ob strani.

Tole sm jst:

Bil je zadni dan počitnic in na srečkah sve z Laro zadele 2 karti za polet v London.
Sopgledale sva se in si rekle:
Jst: ''Uf čaka naju dolg dan sej morve prepričat starše da naju bodo pustli u London!''
Lara: ''Ja men bojo itak pustil sej jih itak nč ne briga kje sm,zate pa nevem.''
Jst: ''Upam da si bove našle usaka svojga fanta in bo nepozabno!''
Next?
29. julij 2012
u76594
u76594
next
30. julij 2012
Nato sva se poslovili in odšli domov.Ker je bil zadnji šolski dan sam torbo pospravila v omaro in se vrgla na posteljo.
Nekaj časa sem ležala in razmišljala kaj bove z Laro počele v Londonu,seveda če bove sploh šle. Odšla sam v kuhino in zagledala mami kako kuha.Mislila sam si : To bo pravi trenutek da jo uprašam.
Jst: ''Hej!''
Mami: ''Živijo ljubica! Kako se počutiš na zadnji šolski dan?''
Jst: ''Super,pa ne samo zaradi tega,apak tudi zato ker sva z Laro zadeli 2 karti za polet v London!!!''
Mami: ''Joj Ally,kako naj ti povem samo jst mislim,da si še premlada.Razen če......greš k teti ki živi v Londonu!''
Jst: ''Mami pa saj to je super ideja!!!''
Mami: ''No najbolje je da pokličem teto!''
Odhitela sem v sobo in use sporočila Lari.Čez nekaj časa je v sobo prišla mami in rekla da jo bo teta zelo vesela.
Čez en teden!
Z Laro sva sedeli na stolih in čakali da napovejo let v London.Poslovili sva se od mame in odšla na letalo.Vozili sva se 5 ur in nato sva končno pristali.Pri izhodu naju je čakala teta.Ko sem jo zagledala sem ji stela v objem.Moji teti je bilo ime Christina,ampak usi so jo klicali Cristi.Odšli
30. julij 2012
u76594
u76594
next
30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg