Forum
u73517
u73517
''ohh končno prvi dan poletnih počitnic'' je zavzdihnila Lara. Zej pa na morje pa plaža pa nice fanti....... Laaaaaaaaaaara! jo zmoti klic iz kuhinje: ura je 12 ti pa še v postelji! Hitro,hitro letos gremo prej na morje zato si le spakiraj skupi obleke jutri odletimo. Ohh komai čakam , novi frendi,frendice , plavanje... To ja :$ Lara je cev dan razmišljala le na morje, pa obleke si je še skupi dala. Ko je bla ura 7 je že bla v postli saj je koooomi čakala jutr.
Brrrrrrr,Brrrrrr jo zjutraj zbudi budlika! Končnooooooo morje jupiiii :$ Niso zavlačevali ampak so hitro vzeli vse stvari in z avtom odšli do letališča. (bili so bolj bogati , zato so imeli sužnje pa lepe obleke pa too ) Ko so po dovgih 5 urah prispeli v London so bli zlo srečni sploh lara sej je blo okol nje povno najbol mucastih fantov. ''to ja '' si je rekla tiho pri sebi. hitr so najeli taksi in se odpeljali do rezerviranega hotela < 3 Lara je imela sobo v kateri je bilo veliko okno in se je videlo na plažo. voda je bila zelo čista. ko so razpakirali obleke so šli jest razn lara seveda. Vzela je obleko , kopalke in torbo ter se odpravila na plažo. z daljave je zagledala prelepega fanta. Odšla je do njega in ga pozdravila:
L=lara
N=neznanec
N: slabo , punca me je pustila
L: aja oprosti. grem raje
N: nene , kar ostani veselim se tvoje družbe , a si nova? kako ti je ime?
L: če hočeš . Ne s starši smo prišli samo na dopust tukaj bom do konca poletnih počitnic , moje ime je Lara kako je pa ime tebi?
N: jaz sm luka. Živim tamle v tistem hotelu št. sobe je 12.
L: o lepo , tudi jaz stanujem tam št. sobe 13 , lahko me kdaj obiščeš boma skupi gledala tv pa na fejsu me lahka dodaš
N: o lepo ! okej pridem k tep donc zvečer boma mal tv gledala.
L: ok super lih donc gresta mama in oče na večerjo verjetno jih dolgo ne bo domov.
N: okej se vidma.......
Lara je hitro stekla domov in odprla računalnik , napisala na google fb , se prijavla in na zid objavla........

- lara

- luka :$$$$$$$$$$$$

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2012
u73517
u73517
za 1. ne rabim nextov.
Lara je stekla domov in odprla računalnik , napisala na google fb , se prijavla in na zid objavla.... Sm na morju spoznala sm najlepšega fanta na svetu , samski je (toooooo) ime mu je luka pa donc pride zvečer k men;**
Zaželite mi srečo. - to je objavla na zid se odjavla in začela zbirat obleko za zvečer končno je neki najdla:

ni smela pozabit fotoaparata , ker se bosta slikala pol pa bo dala slike na fejsa!!

Ko je bla ura osem sta mama in oče odšla , rekla sta da bosta doma okoli 11 ali pol 12.
''to ja'' je zakričala Lara ko sta že odšla. Pripravljena je bila da bo potrkalo. Ko je končno 15 čez 8 potrkalo je hitro odprla! Pred sabo je zagledala velik šopek vrtnic , ki so se pomikale proti njej. Ko je prijela šopek je zagledala Lukeca
19. junij 2012
neeeext.!!
24. junij 2012
nexti
24. junij 2012
u97443
u97443
next!!!!
+
če maš še kakšno zgodbo(da si jo napisala ti, in še ni preveč nextov napisanih) mi jo plissssssss pošlji po zs, tnx!
01. julij 2012
Next
07. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg