Forum
u70306
u70306
Helow! Torej, začela bom pisati novo zgodbico. Upam da vam bo ušeč.

Moje ime je Leilah, stara sem 16 let in živim v Kanadi. Imam brata Arona in starša Johana in James. Z bratom si deliva malce čudna, nenavadna imena, oba imena izvirata predvsem iz časa grkov in podobno, s tem vas ne bom ovirala. Vsako leto, greva jaz in moja prijateljica Kate na kampe, je poletni, kateri traja en mesec, potem pa še zimski, kateri prav tako traja en mesec.

Zjutraj sem se prebudila, vstala in se odmajala v kopalnico. Oblekla sem se in prišla z kovčki v spodnji del hiše ter pojedla kruh z nutello. Zagrabila sem še telefon in polnilec pa slušalke ter odšla do avta in vanj postavila 3 kovčke, eden večji od drugega in obratno. Tako smo odšli. Ko smo prispeli sem od daleč zagledala Kate, nasmehnila sem se ji in pomahala. Poslovila sem se od staršev ter si poveznila srednje velik kovček kateri je ubistvu torba na rame, manjša dva pa peljala. Odšli smo da smo izbrali številke sob. Ko sva prispele v svoje sobe so bile z nama še dve punce, katere so letos prvič tukaj, me pa smo že drugo leto za povrstjo. Prvo letno ni bilo tako zelo zanimivo, ampak sedaj bo zagotovo bolj ker so povečali vpis, več dejavnosti je ipd. Po domače povedano smo se raztovorile in odšle dol, ker se bomo postavili v ekipe. "Kdo bi bil rad v ekipi reševalcev?" Vpraša glavi tukaj, torej Samuel Andreas, španec po rodu, ampak tukaj živi že od kar se je rodil. Hitro sem dvignila roko skupaj z Kate in še par ostalih. "V redu, kdor je dvignil roko za reševalce naj se postavi tjale." Reče in pokaže na kot na levi strani. Tako smo odšli tja. Ko smo se razvrstili je na čas prišel ogled kampa za novince in pač lahko smo šli zraven tudi tisti kateri smo že bili tukaj. "Tukaj nam je na voljo peščena plaža, velik del, tamle je bazen na katerem bo en reševalec, ostali pa bodo ob obali. Če bo potrebno bo še eden prišel k bazenu. Od daleč vidimo dom z restavracijo katera bo med jutranjim časom ter večernim obratovala in imela sladoled, razne hladne pijače in tako dalje. Zgoraj na hribu se bodo dogajale razne stvari, kakor igre brez meja, kotiček za pevce in tako dalje da ne bom našteval predaleč. Tukaj pri obali imamo kanuje, imamo 3 učitelje deskanja." Je razlagal Samuel, jaz pa sem se dolgočasila nakladanju, lani ni bilo deskanja kar pomeni ena nezanimiva novost. Najbolj zanimivo pa je to da je ena novost boljša, sicer igrala ob plaži z vrtiljakom. Po ogledu smo se z Kate odpravile nazaj v sobo, se preobleči v kopalke za vajo reševalcev ker moramo malce obuditi spomin, eno leto brez plavanja, že tuhtam ali sploh znam plavati žabico? Prišli smo do bazena, se slekli in vadili plavanje in prvo pomoč. Približalo se je kosilo. Obleki smo se nazaj v majice in odpeketali v menzo ter si vzeli vse kar je bilo od sladkarij, kdo pa bi jedel župo? Takoj za kosilom smo imeli počitek. Odšla sem v sobo in si okoli noro skravžljanih las zavezala rdeč trak da mi ne bi lasje ves čas silili v oči, ker so dolgi, res noro skravžljani in...počutim se kakor ovčka. Če si jih pa zravnam se že po milih 5 minutah spremenijo nazaj v ptičje gnezdo. Zagrabila sem brisačo in odšla na obalo. Sedela sem na stolu in gledala kaj se dogaja, ker je to moje delo. Ni ga lepšega sedeti v senci, opazovati morje in se smejati samemu sebi kakšno srečo imaš da ti nekdo nosi hladno limonado in sladoled. "A se ne boš kopala?" Zavpije Kate. "Nop, zdle sm višji paznik mulcev." Rečem in se zasmejem. "Ahahaha, vsi so starejši od tebe, kdo pa bi se sploh utopil?" Reče Kate, ko že nekdo kriči kakor zmešan "NA POMOČ NA POMOČ!" "Drugič bodi raje tiho!" Zavpijem Kate in hitro skočim iz stolpa ter v morje. "Po mojem se samo igrajo." Reče Kate. Plavala sem do fanta na obrežju, kjer ni pametno plavati, lani se je Samuel skoraj utopil, očitno je med nakladanjem pozabil omeniti nevarne alge, ki te ožgejo in se oprimejo tebe in te vlečejo v morje ker se zaradi strahu še bolj zavežeš v njih. "Počakaj..ne kriči!" Mu rečem in ga primem za roko. "Nekaj me vleče noter pomagaj!" Zavpije in se me prime. "Počakaj, skušaj se pomiriti, samo alge so, naj ti jih rešim počakaj!" Rečem zajemem sapo in se potopim ter primem za alge, ki so se res močno ovile okoli njegove leve noge. Nekako sem jih potrgala proč in ga odrinila iz alg. On pa je kakor zmešan od plaval na obalo. Priplavala sem za njim z ožganimi dlanmi, on pa je imel ožgano nogo. "Kate, prinesi obkladke!" Zavpijem, Kate pa skoraj vrže svojo sladoledno lučko na tla in steče po obkladke. Ko sem si bolje ogledala fanta, pa mi je v očeh poskočila iskrica. "Tja raje ne plavaj več." Rečem. "Sploh ne bom več plaval v morju!" Reče in se malce podrgne po ožgani nogi. "Raje se ne drgni, še bolj boš strup vtrl v nogo in bo še bolj peklo in srbelo." Mu rečem in se pripognem k njemu. "Prav, prav. Hvala useeno." Mi reče. "Ni zakaj." Mu odovrnem ko Kate prinese obkladke in steklenico hladne in navadne vode. Odprla sem steklenico in polila hladno sladko vodo po ožganini. "Jajsi, je mrzlo." Je rekel in se naslonil na roke. "Bolje mrzlo kot vroče." Rečem in še malce polijem da se sol spere iz ožganine. Nanjo sem nato položila obkladke in mu zavila nogo. "Res hvala." Mi reče in vstane. "Ni zakaj, zato sem reševalce." Rečem in se malce zasmejem. "Če smem vprašat, kako ti je ime?" Me vpraša. "Leilah, tebi?" Rečem. "David." Mi odvrne in se nasmehne....

David:

Next?
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2013
u151714
u151714
next
28. oktober 2013
neexxt!!!!!!!!!!+FULFULFULFULFUL SUPER DOBR ZAČETEK je tko da upam da bo čimhitrj NEXT!!!!
29. oktober 2013
kda bos dala next?
29. oktober 2013
u70306
u70306
PREMALO VAS BERE vsaj še 2 moreta brat
29. oktober 2013
u151249
u151249
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttt <333
29. oktober 2013
u152450
u152450
nekšttttttttt ^_____^ čim prej ..plosim
29. oktober 2013
u70306
u70306
Po tem sem se odpravila do zdravnka, po zdravinku sem odšla v gostišče in sedela pred pankom. "Hei." Reče glas za menoj, ozrla sem se nazaj in pogledala. "Hey, kako noga?" Vprašam. "Dobro, zdravnik jo je namazal z nečim in obvil." Mi reče. "Podobno pri meni z dlanmi." Rečem nazaj in pogledam v tla. "Saj nisem jaz nič kriv ane? Glede dlani no ker imaš pač samo zaradi mene popečene?" Me vpraša in sede na stol poleg mene. "Ne, nisi nič kriv, ne se bati nisi nič kriv, sama sem kriva ker...se je to zgodilo nič se ne boj nisi kriv." Rečem in se malce nasmehnem. "Ahm, a bi mi pokazala kasneje kamp pač, ker nisem sledel vodiču na okoli." Mi reče-. "U..seveda, itq sm že 2 let tuki vem use, bova po malci k bo zdle kmalu šla oki?" Rečem. "Ja..seveda, men ustreza." Mi reče in se nasmehne da sem skoraj padla v komo. Kasneje po malici sem od daleč videla Kate katera se je pogovarjala z nekim res čednim fantom.

fant:

Z Daveom sva odšla na ogled celotnega kampa. Sprehodila sva se, dvakrat skoraj padla eden na drugega. Ko sva prišla nazaj dol sva se usedla pred šank in oba spila hladno pijačo. Počasi se je bližal večer s tem pa...družabne dejavnosti, še prej pa večerja. Torej, sledila je večerja, po večerji družabne stvari. V klub smo se odpravili plesati. Ker smo morale, dekleta že kar nekaj časa prej pripraviti nek ples za prvo noč, smo se še na hitro preobleči v GROZA..srebrne kratke hlače in srebrn zgornji del kopalk. Odplesale smo jaz pa sem takoj za tem odšla vse to vreči s sebe in nase natakniti udobne kratke hlače iz đinsa in kratko majico. Spela sem si kito in obula superge ter odšla nazaj v klub. Odšla sem se usesti na stol poleg šanka in gledala ostale kako plešejo. "Hey, hey." Reče glas in pred me pride David. "Heey.." Rečem. "Am...a ti ne plešeš?" Vpraša. "Nee..se mi ne da..če te ne moti..slabo te slišim!" Rečem na glas in se zasmejem. "Ahahha, sej tut jest tebe ne slišm lih dobr, ampak rečmo da si rekla da se ti ne da plesat!" Zasmejala sem se in skočila s stola. "A greva raj ven?" Me vpraša. Pokimala sem in nekako sva se prerinila skozi gručo, katera je plesala. Prišla sva ven. "Oh..a slišim spet?" Rečem in se zasmejem. "Aha, hahaha." Se zasmeje Dave. "Hhehehe, torej, ne maram glasne glasbe." Rečem in se naslonim na klopico. "Enako, sem bolj mirne duše." Mi reče. "Ni videti." Mu odvrnem. "Eeeej..ne me silt v to da te začnem loviti." Mi reče. "Wow, ne še teči, naj se ti malo noga spočije." Mu rečem. "Saj sem v formi." Mi reče in se malce zasmeje. "Zaka se ne družiš z fanti?" Ga vprašam. "Hm..ker ne vem, poznam samo Deana, pa še ta sedaj nori notri." Reče in pogleda v tla. "Aha, sej bo še use ok, če se boš družu z takmi k veš da so fajn bo ok." Rečem. "Torej, si ti ok?" Me vpraša. "Ne vem, sam boš izvedel." Rečem in ga z prsti na rahlo bucnem v trebuh. "Ti loviš!" Sem rekla. "Eejjejej, rekla si da naj počivam! Veš kaj...očitn si se sam hecala." Reče in začne teči za mano. "Aaa..jest sm se hecala da loviš!" Zavpijem in tečem ko me že skoraj dohiti. "Ahahah, prva vela..druga..se sra!" Mi reče in me zagrabi za majico. "Aaa!" Sem zavpila in potegnil me je k sebi. "Ulovil sem te!" Mi reče in se nasmehne. "Ja ok, invadil je ulovil invaliada." Rečem in se zasmejem. "Ahahahaha, kruta !" Reče David in se zasmeje. "Ahaha, samo povem." Rečem in pokažem jezik. "Oooo..to pa ni bilo lepo!" Mi reče. "Vem!" Rečem in mu še bolj pokažem jezik. "Paazii se mee!! Vampir sem!" Zavpije. "Ohoho..jest sm pa vampirka!" Zavpijem. "Nisi še..boš pa!" Zakriči jaz pa raje poberem čevlje in šivanke ter stečem proč. On pa seveda za mano. Stekla sva do pomola...

Next?
1) Mnenje?
29. oktober 2013
u152450
u152450
nekštttttttttt!!
mnenje: * ___________ *
29. oktober 2013
neeeeeeeeext
nehi ze s ttimi vampirji hahaha
30. oktober 2013
u70306
u70306
Ahahaha
30. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxtt!!!!
TA JAČE... ej..zaka že morš nehat z vampirji? O.o
30. oktober 2013
u70306
u70306
Še...usaj 4 nexte rabim
30. oktober 2013
u151714
u151714
next
01. november 2013
u82298
u82298
next next next

prosim+nova bralka
08. november 2013
Hallow...jest sm bff od naše pisatlce in je rekla da bo nextala danes, ker si je spremenila profil oz. nrdila novega je bila malce zmeda in bo nextala danes
09. november 2013
u155122
u155122
Jop, dones nextam
09. november 2013
u155122
u155122
Ko sva pritekla do pomola sem se ustavila in rekla. "Je res to nekaj dobrega?" Vprašam in pogledam v tla. "Kaj?" Reče David in pride do mene. "Pa to da sem te rešila." Rečem. "Nekako že." Mi odvrne in stopi poleg mene. "Nekako že ja." Rečem. "Jap, najboljše pa je..da si se ustavila..in boš sedaj postala vampir." Mi reče in prime za ramo. "Ha ha ha..ne bom." Rečem. Zasmejala sva se in odšla nazaj. Odšla sva počasi proti sobam. Ostali so že bili v njih. Tako sva odšla vsak na svoj konec. Kate me je že gledala po strani kaj se plete med mano in Davidom. Spravila sem se spati in celo noč sem mislila samo na njega. Zjutraj zgodaj ob 7 je bil čas da dvignemo riti. Odmajala sem se v kopalnico in si uila zobe ter obraz, spela kito in oblekla kopalke ter čez kratke hlače in kratko majico. Obula sem japonke in odšla v menzo. Imeli smo zajterk, vzela sem nutello in kruh ter kakav in se usedla na mizo posebaj. "Heey." Reče Dave in se usede poleg mene. "Kaj dogaja." Vprašam. "Eh, nisem mogel spati v naši sobi ves čas nekdo nabija!" Reče in se zasmeje. "Ahahahaha, v naši sobi pa Kate smrči." Rečem in se zasmejem ter namažem nutello na kruh. "Kaj bomo danes delali?" Vpraša. "Po mojem bodo mel rafting, jest pa ti nabova smela ker no..ti lahko če hočeš jaz pa ne bom ker me roke bolijo." Rečem in spustim nož na mizo ter si popiham roke. "Ow..še enkrat sorry za to." Mi reče. "Saj ok, je bilo že slabše, sploh pa nisi nič kriv da imam popečene roke z algami." Rečem in v roke primem nožič ter naprej mažem nutello na kruh. Ko smo pojedli je res Samuel nagovoril da gremo na rafting. Jaz sem šla zraven samo gledati, Dave pa me ni hotel pustiti samo zato je bil kar z mano. Sedela sva na klopici pod senco dreves in kartala ter pila hladno pijačo. Začela sva se kregati za pravila zato sva karte pospravila in se samo pogovarjala. Ko so se ostali končali fartat je bil čas za kosilo. Odpravili smo se v menzo in jedli kosilo. Po kosilu smo imeli razne družabne stvari...

(Sory, vem da je bedno)

Next*?
09. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2013
u141759
u141759
neeeeeeeeext
09. november 2013
u155122
u155122
Hellow! A bi prosim pogledale? http://www.igre123.com/forum/tema/right-now!-ft.-5-o/63943/
09. november 2013
u151714
u151714
next
10. november 2013
Neext!
11. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg