Forum
u40060
u40060
Zbudilo me je sonce, ki je posijalo skozi zavese. Bil je prvi dan počitnic. In to je zame posebn dan. Dan ki sm ga čakala celo leto.

JEJJ! Cele počitnice bom živela u New Yorku! Imela bom svoje stanovanje. Cele počitnice bom delala kar bom hotla. Nism mogla vrjet da se mi to res dogaja. Hitro sm ustala in se oblekla.

Po stopnicah sm stekla v kuhinjo. ''Hoj!'' sm pozdravila mamo, očeta in mlajšega brata T.J. Imel je 13 let. ''No, danes je pa velik dan za use. Alex gre u New York za celo poletje, jast bom pa mel celo hišo samo zase. TOO!'' Ku je sploh lahko tko otročji. Stekal je do očeta in mu nastavil petko. Udarila sta petko in vzkliknila:'Moški u hiši!' Z mamo sva se zasmejali.
Nato sm popila kozarec svežega pomarančnega soka. Mama in tata sta me peljala na letališče, kjr sm ustopila na letalo.
12. maj 2012
u40060
u40060
Usaj en next
12. maj 2012
NEXT
12. maj 2012
NEXT
OBVEŠČAJ ME
12. maj 2012
next
12. maj 2012
u40060
u40060
Let je bil lep. Sedela sm pri oknu in strmela v daljavo. Razmišljala sm o mojem življenju u New Yorku, ko sm po zvočniku zaslišala:''Pzdravljeni potniki. Prosimo vas, da se pripnite z varnostnim pasom, ker bomo pristali na letališče. Hvala.'' Pripela sm se. Nato smo pristali na letališču JFK (John F. Kennedy). Pristanek je bil lep, zato smo potniki zaploskali pilozu. Odpravila sm se ven iz letala in se ozrla po letališču. Bilo je gromozansko! Blio je zlo večje od Slovenskih letališč. Imela sm občutek da se bom zgubila v veliki množici ljudi in še večjem letališču, zato sm nekega delavca uprašala, kam naj grem po prtljago. Usmeril me je proti vzhodnem delu letališča. Z veliko težavami sm pršla do svoje prtljage. Bla sem vesela da se ni zgubila. Poklicala sm taxi. Sedla sm vanj in voznik me je uprašal kam naj me zapelje. ''Na King's Street 218,'' sm mu odgovorila. Čez pol ure sva prispela. Ustavil se je pred veliko več nadstropno stavbo. 'Eno celo nadstropje bo samo moje!'sm pomislila. Prtljago je odložil na pločnik, jst sm mu pa plačala. Do mene je stopil vratar, me vprašal če sm jst Alex McQueen. ''Ja, to sm jst,'' sm rekla, on pa mi je kovčke odpeljal v dvigalo. V dvigalo sm potem stopila še jst in pritisnila na gumb s številko 17.
12. maj 2012
neext
12. maj 2012
u40060
u40060
Letališče JFK od zunaj:

Od znotraj:

Moj novi blok:

Moja dnevna soba in jedilnica:

Moja spalnica:

12. maj 2012
u40060
u40060
In tm k sm napisala da sva se z taxistom pripeljala pred 'veliko večnadstropno stavbo', sm misnla napisat da sv se pripeljala pred 'lepo, nekaj nadstropno stavbo'.
12. maj 2012
next
12. maj 2012
NEXT
12. maj 2012
next nujn !
12. maj 2012
next
12. maj 2012
u40060
u40060
Stanovanje je bil dih jemajoče. Nism mogla verjet da ubistvu res živim tle. Jst,
Zjutraj me je zbudil sončni žarek, ki se je sprhajal po mojem vratu. Ustala sm in se odpravila pod tuš. Nato sm si lase spela v visok čop in si oblekla široke hlače in raztegnjeno majico. Zčela sem pospravljati. Obleke sm zložila po omarah, čevlje v omaro z čevlje, toaleto po kopalnici in druge stvari kamor so spadale. Končala sm u času kosila, zato sem stekla u kopalnico, se naličila, uredila frizuro in oblekla.

Oblekla sem se tako:

Ko sm končala sem pogledala u ogledalo in uzrla to:

Ja, to sem jst, Alex McQueen.
12. maj 2012
u40060
u40060
Usaj 3 nexte
12. maj 2012
NEXT!!!!
12. maj 2012
Neeeeext
12. maj 2012
neextt!!!!!!
12. maj 2012
u40060
u40060
Sprehodila sem se do središča mesta in se ustavla u Burger Kingu. Sedla sm k oknu in naročila obilno kosilo. Naročila sm veliki burger, krompirček, tunino solato, največjo coca-colo, pito in sladoled. Ugriznila sem u moj burger in se predala slastnemu okusu. Od užitka sm zaprla oči. Mmmmmmmm!! Slastno! ''Mm, punca z velikim tekom. Tega pa ne vidiš usak dan.'' Poskočila sem. Pred mano je stal srčkan fant z pladnjem u rokah. ''Smem prisesti?'' je uprašal. ''Ja, seveda sm rekla in se mu nasmehnila. Moja tehnika pri osvajanju fantov je bila zelo enostavna, pa še vedno je delovala. Nasmeh. Samo nasmehneš se mu, pa je že tvoj. Nasmeh mora bit lep, pristen in pokazati moraš zobe.
Sedel je nasproti mene in začela sva klepetati. Ugotovila sem da se kliče David.Ko sva pojedla me je pospremil do doma. Povabila sem ga noter, a je rekel da se mu mudi. Izmenjala sva si številke in zmenila sva se da se danes zvečjer ob šesti (ura je bla 14.30) dobiva pred kinom. Preden sm ustopila u stanovanje me je še objel in se mi lepo nasmehnil.

David:

13. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!!!
13. maj 2012
next!!!! s :12
13. maj 2012
u91711
u91711
next !
14. maj 2012
u91711
u91711
next !
15. maj 2012
u40060
u40060
nextam malo bol potem, k morem it k zdravniku
15. maj 2012
u75545
u75545
nextiii
15. maj 2012
u40060
u40060
Ko sm za sabo zaprla vrata, sm se nanje naslonila z hrbtom in zaljubljeno zavzdihnila. Waw! Kok je David cute! Hitro sm stekla pod tuš se stušjrala in umila glavo. Potem sm pojedla še neki, da ne bi u kinotu lih umjrala od lakote. Preoblekla sm se, ker je bla ura že peta in pol. Odpravila sem se proti kinotu.

Oblekla sem se približno tko:

Ko sm pršla pred kino me je že čaku. Pozdravil me je, me objel in mi dal kiss na ličke. Objela sm ga nazaj in skupi sva odhitela kupit karte. Šla sva gledat Potovanje u središče Zemlje 2krivnostni otok. Oboževala sm pustolovščine, zato sm komi čakala pričetek filma. Kupla sva še velike kokice. Film se je kmalu začel in ko so se prjavli kaki grdi žužki (sovražim jih!) sm se stisnila k Davidu, ta se je le nasmehnil in me z roko objel čez ramo. Čez neki časa je ramo kr pustil tam, tudi če ni blo nubenih grdih žužkov.

............................PO KONCU FILMA.....................
Ko je film končal me je peljal u restavracijo Queen, tudi če mu jst nism dovolila. A bil je pravi kavaljr in ustraju pr svojem. Usedla sva se in naročila pico. Zelo sva se nasmejala. In še neki mi je blo zelo ušeč pr njemu: nikoli nama ni zmanjkalo teme za pogovor. Bil je sanjski fant, tak, o katerem punce sanjajo in si predstavljajo da so taki neki slauni pevsi ali igralci. A jst tega nism potrebovala. Mela sm Davida.
15. maj 2012
NEXT!!!!!
15. maj 2012
u40060
u40060
Ko sva pojedla, sva se peš odpravila do mojega stanovanja. Povabila sm ga noter. Ko sva se sezula in sm jst zaklenila vrata, me je objel okoli pasu in me začel poljubljati. Poljube sm mu vrnila. Njegove ustnice so bile tako sladke. Tako dobro se je poljubljal. Porinil me je na kauč in me za trenutek nehal poljubljati in me pogledal u oči. ''Ušeč si mi,'' je rekel in se mi nasmehnil. Oh, ta njegov nasmeh. ''Vem,''sm u smehu rekla ''ti tudi meni.'' Nsmehnil se mi je in me spet začel poljubljati.

Ponavadi me je zbudilo sonce, danes pa me je zbudilo žgečkanje po trebuhu. David. Z prsti se je sprehajal po mojem golem trebuhu. Zasmejala sm se in ga poljubila. Nato sm nama nrdila zajtrk. Bila s takoooo happy. Upala sm da bo to summer love in New York.
15. maj 2012
NEXTI ČIM PREJ PLIS
15. maj 2012
NEXT!!!!! pa ta sta taka pikija aaaawwwwwwwwwwww
15. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg