Forum
Zgodba bo govorila o poletni ljubezni...Pisala jo bom s ivickamwa...<33333
17. januar 2013
Hi ime mi je Samantha,stara sem 18 let.Imam dvojčico Eliso s katero si nisva najbolj podobni.Živiva v Londonu kamor smo se preselili ko sva imeli 4 leta...Zdaj pa zgodba:zgodba bo govorila o razburljivi poletni ljubezni...LJUBEZEN PREMAGA MNOGE OVIRE! <3333333
17. januar 2013
Starši so se letos preselili v Slovenijo,mi2 pa sva se odločili da bova ostali v Londonu...
17. januar 2013
hey ime mi je Elisa stara sem 18 let. Kot ze veste imam dvojčico Samantho s katero si nisva najbolj podobni. Torej sami bova živeli v Londonu. Aja pa še v zgodbici bova obe sovražili One Direction.
17. januar 2013
Starsi so se odločili da se bodo preselili v Slovenijo nama pa dovolili ostati v Londonu. Bili sva zelo veseli in za piko na sta nama straša povedala da sta nama kupila letalski karti za počnice na Karibih. Takoj sva se zapodili pakirat in ko sva spakirali smo odsli na letališče. Tam sva se poslovili od starsev in se vkrcali na letalo. Ko sma prispeli na Karibe sva se takoj odpeljale v najin hotel. Bil je zelo zelo lepo. Ko sva razpakirale sva odsle na plažo. Vse je bilo vredi dokler mi ni rahel vetrič odpihnil klobuka. Tekla sem za klobukom in videla sem da je klobuk ujel neki fant. Nisem takoj vedela Kdo je ampak prav kmalu sem vedela kdo je. Bil je en iz skupine ONE DIRECTION. Namrščila sem se in odsla do njega in ga jezno prosila če mi vrne klobuk. Dober dan tudi tebi: je rekel in mi pomežiknil. Zavila sem z očmi in mu rekla da mi naj vrne klobuk a ne on se kar naprej: jaz sem Zayn ti pa si?? Nekdo že : sem rekla in nastavila roko da bi vrnil klobuk. Ne ne: je rekel. Ka ne??? sem ga vprašala. Če greš z mano na zmenek ti vrnem klobuk drugače pa ne: je rekel. Čudno sem ga pogledala in rekla: s tabo že ne grem na zmenek.....
19. januar 2013
Next!!!!!!
20. januar 2013
Potem pa ne dobiš klobuka: je rekel. Ampak ker sem imela ta klobuk res rada sem prikimala in rekla: prav ob kolkih??? Danes ob osmih zvečer: je rekel. Povedala sem mu še naslov hotela in odsla. Ko sem vse to povedala Samanthi se mi je samo smejala. Mislim kaj je smešno?? Potem sva odsli nazaj v hotel in gledali filme. Pogledala sem na uro in videla da je že 19.30. hitro sem se šla oblečt in ravno ko sem končala je pri vratih pozvonilo. Samantha je odsla odpret in ko je videla Zayna je samo zavila z očmi, me pogledala in se mi zasmejala. Odsla sva v neko rastevracijo in ko sva sedla mi je rekel: no sedaj ba bi blo fain če bi mi povedala svoje ime. Okej jaz sem Elisa tisto prej pa je bila moja sestra oz. dvojčica Samantha: sem rekla. Čudno me je pogledal in rekel: dvojčica??čisto nič si nista podobni. Vem pa kaj najem rekla. Ko sva naročila in pojedla sva odsla v park. Tam ga je videla neka skupinica deklet ki so začele kričati OMG ZAYN MALIK!!!! Začela sva teči in jaz kmalu več nisem mogla naprej zato sva se ustavila ampak ker so nama dekleta še vedno sledila me je potegnil k sebi in me poljubil. Dekleta ga niso videla in so samo stekla mimo. Eno dekle pa se je vstavlo in reklo: oprostita sta videla tukaj mimo teči Zayna Malika in še eno dekle??? Zayn se ni odmaknil od mene in ji je z roko nakazal ˝pot kam je tekel . Ko je odsla sem se odmaknila od Zayna in rekla: nisem si mislila da se bom kdaj poljubljala s sovražnikom in se nasmehnila. Tudi on se je nasmehnil nato pa sem mu rekla : če lahko sedaj dobim klobuk nazaj. Rekel je da ga je pustil v hotelu zato sva odsla v hotel in ugotovila sem da je v istem hotelu kot jaz. Ko sva stopila v njegovo sobo sem pred televizijo videla se ostale fante 1D. Vsi so se mi predstavili jaz pa njim, Zayn pa je odsel v sobo po klobuk. Ko se je vrnil mi je dal klobuk in hotella sem oditi ko je rekel: počakaj te bom pospremil. Pa saj sem samo v drugem nadstropjuem rekla in odsla.
20. januar 2013
Next!!!!!!!!!!!!!!
21. januar 2013
Elisa je prišla iz zmenka.Bila je zlo srečna...Šla sem v njeno sobo.Sedela je na postli in nekomu pisala sporočilo.Zazdelo se mi je da je rahlo zatreskana v tistega...Z...ayna...In pomojem sem imela čisto prav.Nekdo je potrkal bil je tisti Zayn.Odprla sem.Hotel je Eliso.Poklicala sem jo iz sobe.Ko je prišla je Zaynu skočila v objem.Kako romantično sem sama sebi rekla.Nisem mogla vrjet svojim očem.Še včeraj mi je tečnarla da nikoli nebo imela fanta ker ni lepa....
21. januar 2013
u114382
u114382
next )
21. januar 2013
Next,next!!!!!!!!
21. januar 2013
u119052
u119052
neext
21. januar 2013

to sem jaz (Elisa)
22. januar 2013
u119052
u119052
next
22. januar 2013
Next,next!!!!!!!!!!!
23. januar 2013
Ko sem prisla domov sva si se nekaj casa z Zaynom pisala po telefonu nato pa je rekel da pride k meni. Cez nekaj casa je pri vratih pozvonilo in Samantha je odprla in ko je Zayn vstopil sem mu skocila v objem in se sama neja vem zakaj. Potem pa sva odsla v mojo sobo kjer sva se nekaj casa pogovarjala in se smejala ko mi je rekel da zdaj pridejo se ostalu fantje. Prikimala sem ampak vedela sem s to Samanthi nebo vsec. Pozvonilo je in odsla sva iz sobe Samantha pa je odsla odpreti vrata in ko je pred vrati zagledala fante je zavila z ocmi mene pa je tako grdo pogledala da ce bo pogledi obijali bi ze bila mrtva. Samantha je hotela oditi v svojo sobo ampak sem jo potegnila za roko nazaj in rekla: flaso resnice se gremo......
23. januar 2013
u119052
u119052
next next.!! hitr.!
23. januar 2013
neeext!!!!
24. januar 2013
u114382
u114382
next
24. januar 2013
Flaša resnice...Sovražim njo in njega ki je mogo prit....Joj kar neki...Neki tam vrtiš...Pa te vsi neke sprašujeju???Misli si sem ji rekla...Zayn je kar zardel ker je vedel da ga soražim.....Žal...Pol pa sem se odločla da grem nekam smučat......Blo je ful fajn...Čeprav brez Elise...Šla sem z Saro....Elisa pa me je doma skala ker ji sploh nisem povedla kam sem šla...Žalllll.<33333
27. januar 2013
u119052
u119052
next next next next
27. januar 2013
tu bom tuji nextala po šoli v naravi
28. januar 2013
Samantha je jezno nekam nwm kam odsla mene pa je blo kar malo sram zaradi njenega obnašanja. V njenem imenu sem se jim opravičla Louis pa me je vprašal zakaj jih tako sovraživa. Odgovorila sem mu: Vedno sma mislili da ste navadni vzvišeni zvezdniki ampak zdaj ko sem vas spoznala sem da ste v bistvi čisto vredi. Nasmehnili so se in še nekaj časa smo se igrali nato pa se je vrnila Samantha. Ko jih je zagleda se je namrdnila in zavila z očmi in odšla v sobo…..
02. februar 2013
u119052
u119052
next next next... !!
02. februar 2013
u114382
u114382
Neext
03. februar 2013
Njenega obnasanja mi je bilo dovolj zato sem odsla v njeno so bo in jo zvlekl v dnevno sobo in rekla: tu se bos z nami igrala flaso resnice pa ce se na trepalnice od vsega hudega vrzes. Grdo me je pogledala nato pa sedla v krog. Louis je vrtel in flaso in pokazala je na Samantho. To pa nebo dobro sem si mislila. Rekla je resnica. Louis ji je rekel naj me opise. Zacela je govoriti: Elisa je zelo vredu osebca in jo imam zelo rada in ima zelo lepega in fajn za menit fanta. Ko je to rekla so me vsi čudno pogledali Zayn pa jezno vzkliknil: fanta imas??? Ne nimam: sem rekla. Ne laži zakaj pa potem tvoja sestra pravi da ga imas??? : je jezno rekel nato pa odsel iz stanovanja. Grdo sem pogledala Samantho in se pognala proti njej. Ceprav jo mam ful rada ji zaj cem neke naret ceprav nwm kaj. In neke ji bi sigorno naredla ce me nebi Harry prijel in me neso v mojo sobo. Rekel mi je: imas res fanta?? Grdo sem ga pogledala in rekla: ne nijam več pred dvema tednoma sma sla narazen ker sem ga videla kako se poljublja z drugo.
10. februar 2013
u119052
u119052
next hitr.!!
10. februar 2013
u114382
u114382
nmeeext
11. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg