u147737
u147737
Vem da je že ogromn teh zgodbic ampak sm se odločla da bom js še eno začela pisat in I Hope You'll Like It

''Ula, sprejeta sem!'' sem zakričala. ''Omg, jaz tudi!'' začeli sva skakati in kričati po sobi. No, jaz sem Laura Kočevar, no pravzaprav Tomlinson. Naj vam razložim mojo zgodbo, da boste razumeli. Ko sem bila stara 5 let je moja mama umrla za rakom in oče se je od žalosti ubil. Ker je teta Emma bila moja edina družina me je vzela k sebi, v London, prej sem živela v Sloveniji, ki jo pogrešam ampak saj jo vsake toliko obiščem. No moja sestrična Ula mi je pravzaprav sestra in hkrati tudi najboljša prijateljica. Obedve sva directionerki in mixerici. No jaz bolj directionerka in ona bolj mixerica ampak saj je vseeno. In ne, nič nisva v sorodu z Louisom Tomlinsonom, na žalost in hkrati srečo ker nebi mogla bit zaljubljena v svojega sorodnika. No napisali sva seminarsko in za nagrado sva dobili štiri mesece potovanja s taborom Cool Kids. Že ime mi je zelo všeč. Hodiva na glasbeno šolo, kjer sva kar priljubljeni ampak jo bova za dva meseca zamudili, ker so počitnice le dva meseca. Ampak da nama to oprostijo morava na CKC (cool kids camp) napisati pesem in narediti glasbeni video. Mislim da nama bo šlo odlično.

No kako se vam zdi?
03. november 2013
u147737
u147737

03. november 2013
u152357
u152357
neeeeext
03. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. november 2013
neeeeeeeeexxxt supr začetk ije
03. november 2013
nextttttttttttttttttttt
03. november 2013
u147737
u147737
No tale next posvečam love animals01 in Hope you'll like it

*Čez en teden*

~Laura~
Z Ulo sva v hotelu, kjer čakava še na svoji dve stanovalki. Čez dve uri imamo namreč let za Španijo, kjer bomo mesec in pol potem pa si drugo državo izberemo sami, se pravi bomo glasovali. Živeli bomo v manjših lesenih hiškah za štiri. Končno je potrkalo na vrata. Omg, prav vidim?! Bila je Jade iz Little Mix. Ula je bila v kopalnici. Nisem vedela kaj naj naredim, bila sem čisto iz sebe. ''Hej, sem Jade'' je rekla jaz pa sem še kar stala tam. ''Laura sem'' sem le izdavila. ''Vidim da si oboževalka'' je rekla in se nasmehnila. ''Neveš kako velika. Moja bff je še bolj'' sem se malo sprostila. ''Lepo. Tudi directionerka?'' me je prijazno vprašala. ''Seveda, največja na svetu'' sem se skoraj zadrla. ''No potem te bo tole razveselilo. Spoznala jih boš, ker so tudi oni na taboru. In še Perrie bo naša sostanovalka'' omg mislila sem da bom umrla. Vsi moji največji vzorniki. Ula je prišla iz kopalnice. ''Omg!!!! Te lahko objamem?'' je rekla in oči so se ji zasolzile. ''Seveda'' se je zasmejala. Povedala sem ji koga bova še spoznale. Bili sva najsrečnejši na svetu. ''Kako sta se pa spoznali?'' naju je vprašala Jade. ''Pravzaprav sva sestrični, sestri in bff v enem'' povedali sva ji celo zgodbo, ona pa je samo pozorno poslušala. ''Uau. Res nevem kaj bi rekla na to'' ''Je že v redu. Kaj je pa z Jesy in Anne? Zakaj nista z vama v sobi?'' je vprašala Ula. ''Anne je alergična na travo in cvetni prah, Jesy pa je s svojim fantom na 'medenih tednih' neke vrste, le da nista poročena haha. Pa tudi Liama nebo, prišel bo v naslednjo državo, saj vesta kaj mislim in sploh nevem zakaj'' nama je razložila. V sobo je prišla Perrie. Ula je naredila isto kot pri Jade. Malo smo še poklepetale, potem smo se odpravile proti letališču. ''Blagor tebi, imaš najbolj krasnega fanta na svetu. Res upam da bosta srečna'' sem rekla Perrie. ''Vem, najboljši je. In poroko nebova imela kot sva si jo prvo zamislila. Odločila sva se da se bova poročila na tem taboru. To zdaj samo vi to veste'' nemorem verjeti da bom dejansko na njuni poroki. Prej sem o tem lahko le sanjala. ''Omg nemorem verjeti. Sva lahko tvoji družici?'' je rekla Ula veselo. ''Verjameš ali ne, ravno sem vaju hotela vprašati... Seveda sta lahko'' omg, omg se to res dogaja?! Čisto tiho smo bile do letališča. Fantov nikjer nisem videla pa tudi Jade je izginila. Ko sem prišla na letalo je Jade sedela ob oknu, zraven nje pa Loui in zraven njega prazen sedež. Nisem vedela kaj naj naredim. ''Prisedi'' mi je rekel. Omg ''Loui'' je rekel in iztegnil roko. ''Laura'' sem komaj izdavila iz sebe in stegnila roko. ''Velika oboževalka je, vsaj objemi jo'' mu je rekla Jade. ''Zakaj pa ne? Free Loui hug'' objel me je in bila sem najsrečnejši človek na svetu. ''Si sama prišla?'' ''Ne...'' sem odvrnila. ''Dolga zgodba je'' mu je rekla Jade in mu ju razlagala. ''Lahko
prisedem?'' je rekel Harr. ''Seveda'' sem rekla veselo. ''Jaz sem Harry, in ti si?'' je rekel prijazno. ''Laura sem'' sem odgovorila. Nemorem verjeti da se mi to dogaja. ''Te lahko objamem?'' mi je rekel. Se on heca? Seveda me lahko. Močno sem pokimala in objela sva se. Poljubil me je na lice in tega trenutka sploh nemorem opisat. Močno sem zardela. Malo sva se še pogovarjala. ''Grem jaz na wc'' mi je rekel. ''Ok'' sem odvrnila. Še preden se je vrnil sem zaspala. Zbudila sem se ker mi je nekdo začel tresti roko. Bil je Loui. Imel je čisto vroče čelo ko sem gor položila roko in čisto se je tresel. Stevardeso sem prosila da mi prinese mrzel obrladek. Čez pet minut mi je prinesla obkladek, brisačo in vodo. Zahvalila sem se ji in Louisu dala obkladek na čelo. Odprl je oči in me objel. ''Oh Ell tako sem vesel da si tukaj'' je rekel. Mislil je da sem Eleanor, njegova punca. Res ni bil pri sebi. ''Harry zbudi se, nekaj je narobe z Louisom'' sem rekla in Harry se je zbudil. ''Ell nekaj ti moram povedati'' je rekel. Njegove oči so bile čisto motne. ''Loui poslušaj me, jaz nisem Ell, jaz sem Laura'' sem rekla ampak mislim da sploh ni slišal, kot da bi bil zaprt v svoje telo ali nekaj podobnega. ''Mislim da morava končati'' je rekel. ''Kaj? Zakaj morata končati?'' sem rekla prestrašeno. ''Zaljubil sem se v drugo, na prvipogled in takoj sem vedel da je prava'' ''Omg, kaj?! Kdo?'' sem ga prestrašeno vprašala. ''Ime ji je Laura'' takrat me je presekalo. Odprla sem steklenico in ga polila. ''Kaj se dogaja?'' je vprašal prestrašeno. ''Prekinil si z Ell preko Laure'' je rekel Harry zmedeno. ''Kaj? Kako to misliš?'' ''Imel si privide, mislil si da sem Ell in rekel da ljubiš Lauro in da morata končati'' sem rekla še bolj zmedeno. ''Amm....... oprosti, ampak res si mi všeč'' je rekel. ''Ti imaš punco in mene poznaš šele dve uri, si normalen?!!'' sem rekla jezno, si prižgala slušalke in se odklopila od celega sveta.
03. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeext ..nova bralkaa<33
04. november 2013
next! hahaha men je res ime Laura!!! haha<33
+nova bralka! ful mi je dobra zgodbica
04. november 2013
u28319
u28319
nextt<33
04. november 2013
u152357
u152357
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. november 2013
faaaakkk huuudooo ahhaaha neeeeeeexttttttttt<3333
04. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
maja ti bolp pišeš k jst pa ne mi govort da ne!!!!
p.s. o faak jst se nam mogla pomirt
06. november 2013
u147737
u147737
hvala ziva sam ni res
p.s. js tut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. november 2013
nneexxtt
06. november 2013
u153281
u153281
haha...
Neeeeeeeeeeeeeext
06. november 2013
nexxxxxxxxxxt
nova brauka
06. november 2013
u147737
u147737
tale next je posvečen usm novim braucm

~Louis~
Nemorem verjeti, kaj sem naredil?! Uzela je slušalke in me ni več poslušala. Nisem se mogel vpreti, poljubil sem jo in...... vrnila mi je poljub!! ''Oprosti, ampak......'' sem začel... ''Samo nehaj prosim, samo pozabimo to in uživajmo v poletju prav?! Doma nimamo veliko denarja in če nebi bila dobra učenka me sploh nebi bilo tukaj in to zelo cenim in zato si nočem uničito poletja ok? Loui res si krasen in ljubim te že dve leti sanjam da bi te spoznala ampak nemorem narediti tegi Ell, oprosti'' me je prekinila. Obrisal sem ji solzo, ki ji je pritekla po licu. ''Oprosti. Česa nebi mogla naredit Ell, je tvoja prijateljica ali kaj?'' sem jo vprašal. ''Ne ni mojo prijateljica ampak je tvoja punca in nemorem prenesti da sem poljubila zasedenega fanta, kako ne razumeš?'' ji je spet pritekla solza po licu. ''Ampak, saj nisi ti kriva, jaz sem. Si mi pač bolj ušeč od Ell, nemorem jaz ukazovati mojemu srcu koga naj ljubi'' ''Ne, lahko pa me usaj poskušaš razumeti: ljubim te ampak nemoreva biti skupaj. Prosim razumi me Lou. Nočem se več pogovarjat'' mi je rekla in solze so ji začele liti iz oči. ''Vredu'' sem odvrnil žalostno.

~Laura~
Kako me ne razume? Jaz sem pa tudi budala da sem mu vrnila poljub. Če nekaj časa sem zaspala, zbudil me je Harry. ''Dobro jutro'' se mi je nasmehnil. Takoj me je spravil v boljšo voljo. Z avtobusom smo se odpravili do začetna poti do kampa, ostalo pot smo prepešačili. Prišli smo do hišk in se razpakirali. Ura je bila 10.00 zjutraj, saj smo potovali ponoči. Danes smo imeli cel dan prost. Prosto dneve bomo imeli le enkrat v tednu in ob sobotah bomo imeli zabave, vsak teden drugo temo. Samo sem imela film Gremo mi po svoje, ki sem ga res obožujem in še spominja me na tale tabor, zelo, zato sem puncam predlagala če bi ga gledale. Perrie in Jade sta ga prvič gledali in zelo jima je bil všeč. Ula je predlagala da se gremo flašo resnice. Z Ulo se tega nikoli negrem ker daje kruta vprašanja, izziva mi pa še nikoli ni dala. Ampak je bila napaka da sem izbrala izziv ko sem bila na vrsti. ''Pojdi do Louisa in ga poljubi!'' je ona normalna! Moja bff je! Kako mi lahko to naredi?! ''Kaj pa če ne naredim izziva?'' sem vprašala zaskrbljeno. ''Postrigla te bom na plešo'' me je resno pogledala. Omg, resno je mislila. Nočem izgubiti svojih las, zato sem se pač odločila za prvi izziv. Potrkala sem na njihovo hiško. Odpru je Harry. ''Hej'' ''Hej'' sva se pozdravila. ''Lahko govorim z Louisom?'' sem ga vprašala. ''Loui!'' je zaklical. Šla sva ven. ''Lej oprosti za tisto prej in res...'' je začel jaz pa sem ga prekinila s poljubom, ki je trajal prb. pet sekund in ko sem hotela sem hotela poljub končati me je močno stisnil in mi poljub vrnil. Malo sem se upirala potem pa sem se čisto prepustila. Začelo je deževati in vse je bilo tako romantično. Kaj za vraga jaz delam? Uboga Ell. Tega nikoli ne sme zvedeti. Ampak to je tako narobe, hkrati pa uživam tukaj ob ljubezni mojega življenja. Začutila sem metuljčke v trebuhu. Poljub se je nehal in Lou se mi je nasmehnil. ''Kaj je bilo pa to? Si se premislila?'' je rekel veselo in me poljubil po vratu. ''Ne, Lou, ljubim te ampak morala bi te poljubiti le zaradi izziva, potem pa takole..... in kot sem rekla, nemorem tega narediti Ell'' sem povedala žalostno. ''Razumi da nisi ti kriva..'' je začel ''.....Ja sem!'' sem ga prekinila in začela teči proti naši hiški. Kar naenkrat sem padla na tla, ker se je Lou vrgel name in me poljubil. ''Lou, prosim te, saj veš da...'' in spet me je prekinil s poljubom. ''Ampak jaz hočem tebe in nikogar drugega!!'' se je 'zadrl'. ''Žal mi je Loui'' sem rekla in skušala vstati, vendar je ležal na meni in se ni premaknil. ''Umakni se prosim'' sem rekla. ''Kaj dobim?'' je rekel z nasmeškom na obrazu. Še vedno je deževalo in bila sem čisto premočena. Kaj naj, morala sem ga poljubiti če ne nebo šel dol z mene. ''Še enkrat'' je rekel predrzno. ''Loui, prosim...'' sem rekla utrujeno. ''Samo še enega prosim, dolgega'' sploh imam izbiro?! Poljubila sem ga in poljub je trajal mislim da dvajset sekund. Res je že tečen, ampak... njegove ustnice so tako mehke in..... KAJ PA GOVORIM?! ''Lahko zdaj prosim grem?'' sem rekla obupano. ''Rad bi rekel ne, ker je to najboljši trenutek v mojem življenje ampak sem obljubil...'' končno je vstal. ''Adijo, love'' mi je rekel in me že spet poljubil. Dovolj poljubljanja no!!!! Na žiuce mi gre, joj!! In res sovražim te vzdevke kot so pikec, lubi, LOVE in podobno. Sovražim to! Šla sem do svoje hiške. ''Hej, rekla sem en poljub, ne pa 100'' se je zasmejala. ''Nočem govoriti o tem'' sem jezno rekla in se vrgla na posteljo. ''Daj no, saj se ti vidi da si vanjga'' je rekla Ula. ''Seveda sem, ljubim ga, ampak nemorem bit z njim, preprosto nemorem'' sem rekla. Use so se usedla k meni na posteljo in me tolažile ampak meni ni nič pomagalo.

1. Se bo Laura se sprostila in uživala v poletju?
2. Bosta z Louisom skupaj?
3. Bo Laura jezna na Ulo?
4. Mnenje, kritike, pohvale?
5. Next?'
06. november 2013
u153281
u153281
1. Se bo Laura se sprostila in uživala v poletju? yaaaaa
2. Bosta z Louisom skupaj? upam da
3. Bo Laura jezna na Ulo? mau
4. Mnenje, kritike, pohvale? najboljša zgodba eveeeeer
5. Next?' neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. november 2013
1. jaaa
2. morta bit
3. mogoče malo
4. fullllll dobra zgodbica, ne se ustaut pisat
5.nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttt
06. november 2013
1. jaa
2. morta bit nuujnoo
3. mal
4 the best story ever
5. neext
07. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex!
07. november 2013
1.ne zarad louija
2.mogoče
3.mau bo
4.ja supr zgodbica nadaljuj
5.NEXT
07. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
07. november 2013
1. Se bo Laura se sprostila in uživala v poletju? upam:')
2. Bosta z Louisom skupaj?da
3. Bo Laura jezna na Ulo?mal
4. Mnenje, kritike, pohvale?fulll dobrr!!!!
5. Next?'daaaaaaaa<333!
08. november 2013
u147737
u147737
hmm, doug sm razmišlala komu naj posvetim next in sm se odločla za le_ja) no tale next je teb posvečen in hope you'll like it

~Laura~
Moj povšter je bil čisto premočen, toliko sem jokala. ''Moraš priznati da so ti bili poljubi všeč in povem ti da bosta skupaj, le malo se sprosti'' je rekla. Ravno sem ji hoteli odtrgati glavo potem pa mi je Perrie pomagala. ''Pa ti povej kako je bilo z Niallom na letalu. Je bil dober poljub?'' se je zasmejala, jaz pa sem ji vrnila hvaležen nasmeh. Ula je zavila z očmi. ''Kako veš? Saj si spala.'' se je razjezila Ula. ''Nisem, vse sem videla in slišala'' se je zahihitala Perrie. Jade je bila čisto rdeča, ker je zadrževala smeh. ''Nemorem več'' je planila Jade v smeh. Njen smeh je hujši od mojega sošolca Maxa, ki se res nenormalno čudno smeje. ''Oprosti, ker sem ti dala tak izziv, res mi je žal'' res ji nemorem zameriti, saj je naredila take učke da bi se človek kar zjokal. ''Je že vredu'' sem ji rekla. ''Pa resno, zakaj nisi z njim? Očitno je da si mu zelo všeč in on je tebi, res ne vidim problema'' je rekla Ula. Ona res ne razume?! ''Eleanor, Louisova punca, se je še spomniš?'' sem rekla jezno. ''Pa saj jo je pustil'' je rekla in zavila z očmi. ''Ja, ampak ona tega še neve!'' sem se še bolj razjezila. ''Lej, to je tako: on je tvoja poletna ljubezen, summer love, in kar se zgodi na taboru, ostane na taboru. Tako je bilo že v srednji in osnovni, ko smo kam šli nihče ni izvedel kaj smo tam počeli, se spomniš?'' se je zasmejala. No mogoče ima prav. In na taborih je bilo res noro. ''Ja spomnim se. Hvala ti Ula'' use smo se zasmejale. ''Torej, kaj boš naredila?'' me je vprašala Ula. ''Kaj pa vem, nisem čisto prepričana'' sem se zresnila. ''Z Louisom sem je poljubljala in bilo je odlično ampak prvi poljub sem na tem taboru dobila od Harryja, sicer na lice ampak mi je bilo zelo všeč. Rada bi se zbližala z njim, ampak tudi Loui mi je zelo všeč. Kaj naj naredim?'' sem rekla zaskrbljeno. ''Vav, zdaj si me pa presenetila. Preprosto poslušaj svoje srce, nič drugega ti nemore reči'' je vskočila Jade, Ula pa je samo buljila vame in ni niti ust odprla. ''Za zdaj bom samo uživala o poletju, ampak prvo hočem vedet kako je prišlo do poljuba med tabo in Niallom'' sem malo odstranila zoprne misli in se sprostila. Toda globoko v sebi sem bila zelo zaskrbljena. ''Res moram povedati?'' je zavila z očmi. ''Ja!'' smo 'zakričale vse hkrati. ''Okej, okej. Ja pač na letališču sem ga videla in sem tako močno zardela in to je opazil in prišel do mene. Bilo mi je tako nerodno. Predstavila sva se, se objela in se na letalu usedla skupaj. Malo sva se pogovarjala in se je kar zgodilo. Bilo je odlično. Kaj pa govorim, bilo je perfektno, popolno!'' se je razgovorila, jaz, Perrie in Jade pa smo se samo hihitale. ''Lepo zate'' sem se spet razžalostila. ''Laura.... nebodi žalostna'' me je tolažila Perrie. Ona je pravi angel. Tako sem vesela da je je popolnež kot je Zayn dobil takega angela. ''Hvala Perrie'' sem rekla in si obrisala solzo, ki mi je pritekla. ''Imam idejo. Vse bomo povedale svoj moto, svoj najljubši vic, najljubši verz.Ko bomo vse končale, bomo izbrale najboljšo in ta bo morala nekaj narediti. Se strinjate?'' je vprašala Jade. Nismo imele izbere, saj smo se na smrt dolgočasile. Vse so vse povedale in vici so bili večinoma o blondinkah in Perrie je bila kar malo užaljena, vendar je bil le hec. ''No zdaj si pa ti na vrsti Laura'' je rekla Jade. ''Tvoj moto?'' me je vprašala. ''Leave the past behind you, don't worry about the future and live your life today'' sem rekla. ''Tukaj si zmagala'' sta rekli Jade in Perrie v en glas. ''Hater: why do you love 1D? They will never love you back. Me: why do you breath? You're gonna die anyway.'' vse so se zasmejale. ''Tudi tukaj si zmagala'' reče Jade ''Res nevem od kje to pobereš'' ''No moj najljubši verz pa je: Vas happenin' '' vse smo se zasmejale. ''Hahah, kdo je pa tukaj zmagal?'' je rekla Perrie. ''Mislim da Jade'' sem rekla. Njen verz je bil: a real girl isnt perfect and a perfect girl isnt real. Tale mi je zelo všeč. ''Več kot očitno je zmagovalka Laura'' je rekla Jade. ''Hvala. Vam je res bilo tako všeč?'' sem vprašala. ''Ja'' so odgovorile vse v en gla in kar malo em zardela. ''Kaj bomo pa zdaj delale?'' sem vprašala. ''Moramo ugotoviti na katere dejavnosti bomo šle'' je rekla Perrie. Šla sem po list z dejavnostmi in prijavnice, ki so bili na okenski polici. Pri tistem oknu sem zagledala Louisa, ki je kar stal tam, čisto premočen je bil. Hitro sem šla ven. ''Kaj počneš tukaj? Prehladil se boš'' sem rekla. ''Punce Louisa bom pospremila do njegove hiške'' sem rekla in stekla sva do tja. Potrkala sem. Odprl je Harry in naju 'potegnil' noter. ''Lou zakaj nisi potrkal pri nas, ne pa da stojiš tam na dežju'' sem rekla zaskrbljeno. ''Kaj pa tebi mar? Saj nočeš biti z mano'' je rekel. ''Seveda hočem biti s tabo kreten en!'' nasmehnil se je že... ''Ampak povedala sem ti zakaj nemorem'' sem rekla žalostno. ''Vsaka Directionerka naj bi imela najljubšega člana. Mi poveš kdo je tvoj?'' kar ubila bi ga. ''Jaz sem pač izjema. Noben mi ni najljubši, vsi ste mi enako pomembni, le ti mi greš na živce ker nerazumeš kar ti govorim, pa čeprav'' sem mu zabičala. ''A daj no, gotovo eden izstopa, ali pa ti je vsaj najlepši'' je rekel in očitno upal da bom izgovorila njegovo ime. Res je, on in Zayn sta mi bila vedno najlepša. ''Res hočeš vedeti? No Zayn mi je'' sem se razburila, res mi je šel na žiuce. Oba, Zayn in Loui sta me začudeno pogledala. ''Zakaj se nisi potem kar zraven njega na letalu vsedla in ga desetkrat poljubila?!'' je rekel jezno. ''Ker on ni tak da bo svojo punco zapustil ker se bo hitro zaljubil v drugo. In morala sem te poljubiti zaradi izziva. Drugič pa sploh nebi šel dol z mene, če te nebi poljubila!'' sem se zadrla in vsi so naju čudno gledali ampak me je prav brigalo kaj si mislijo. ''Kaj sta počela da ni hotel iti dol s tebe?'' se je zasmejal Niall. Z Ulo sta res popoln par: oba sta nesramna. ''Utihni! Vrgel se je name ko sem stekla od njega in padla sva, zadovoljen?!'' sem mu zabičala. ''Vov umiri se, samo hecam se je'' je rekel Lou. ''Mislim da si revno ti tisti, ki bi lahko razumel da mi ni do hecov'' sem rekla Louisu. Solze so mi začele teči in stekla sem ven. Nočem iti nazaj v mojo hiško, kam naj grem? Zagledala sem neko desko ki je bila naslonjena na drevo. Bila je dovolj dolga in široka da mi je nudila zavetje. Glavo sem naslonila na kolena in razmišljala in razmišljala o... no pravzaprav o vsem. Skoraj sem že zaspala od utrujenosti, ko sem začutila roko na mojem ramenu. Bil je Harry. ''Zakaj nisi šla v hiško, povsod sem te iskal'' mi je rekel in se vsedel zraven mene. ''Oprosti. Lej imam še en razlog zakaj nemorem bit z Louiem'' sem rekla. Moram mu povedati. ''Kdo je?'' me je vprašal. ''Kaj?'' res sem bila zmedena. ''Kdo je tisti ki ti je všeč? Vem da ti je nekdo všeč, drugače se nebi tako zadrževala z Louisom'' mi je rekel in se nasmehnil. ''Mogoče...... Kako veš?'' sem začudeno vprašala. ''Pač vem, kdo pa nebi hotel Louisa, mislim, vse punce si ga želijo'' mi je rekel. ''Moram priznati.... ti si mi všeč Harry'' sem rekla. ''Ti ni Zayn?'' me je vprašal in se mi nasmehnil. ''Ne, ti. Zayn je tako ali tako zaročen in Perrie je res srečnica. In Perrie je tak angel, tako je prijazna. Če jo Zayn prizadane ga bom ubila'' zasmejala sva se. ''Torej sem ti jaz všeč, ampak....'' bilo je kot da bi mi bral misli, kot da me pozna že sto let. Vse je razbral z mojega obraza. Res je pozoren. ''..... mi je Loui tudi. Res nevem kaj naj naredim'' sem povesila glavo. ''No samo nekaj ti lahko rečem. Če ljubiš dva, vedno izberi drugega, ker če bi prvega res ljubila, se v drugega nebi zaljubila. OK, to je bilo čudno ker se je rimalo'' oba sva se zasmejala. Imel je prav glede tega, toda kdo je bil moja prva ljubezen? Bil je Zayn. Toda on mi je nedosegljiv. Zresnila sem se. Solza mi je pritekla po licu. ''Kaj je narobe? Sploh veš kdo je bil od naju z Louijem prvi ki ti je bil všeč?'' me je vprašal jaz pa sem odkimala. ''Zayn ti je bil kajne?'' je rekel. Kako ve? Prav strašljivo je. ''Znaš ti slučajno brati misli?'' sem se mu nasmehnila. ''Ja znam, nobenemu ne povej. In zdaj vem kaj si misliš'' je rekel. Hotela sem ga poljubiti in to je očitno 'prebral' iz mojih možganov. Poljubil me je. To je tako boljši občutek kakor pri Louisu, on me je v poljub prisilil, Harry pa ne in zato je bilo pa tako čarobno in romantično. Svoj prv poljub sem si vedno predstavljala v dežju. Ja vem, to ni bil moj prvi poljub ampak vseeno, bilo je kot v pravljici, najlepših sanjah, nepopisno. ''Zdaj si že kar z njim?!'' bil je Lou. Zakaj se mora vse lepo končati? ''Kaj potem?'' sem rekla in zavila z očmi. ''In midva?'' je rekel. ''Kaj midva? Saj nisva par, nespomnim se da bi bila. In Harryja sem poljubila prostovoljno, ni me prisilil v to!'' sem se razkurila. ''Ko si me poljubila za izziv ni bilo videti da bi se veliko vpirala.'' Je on resen?! ''Pusti jo da se sama odloči s kom bo. Če nebi bil tako nesramen bi ji bil mogoče všeč in poleg tega se z Ell še nista razšla, se ti ne zdi logično da se ona počuti krivo? Res nevem od kdaj gledaš samo nase Lou, ne poznam te več'' je rekel Harry. Kar okamenela sem. Tako sem mu bila hvaležna, vsaj on me razume. ''Pač Ell je moja punca, ja, ampak ona mi je všeč, Lauro pa ljubim OK? Nemorem zbirat koga naj ljubim!'' se je razjezil in stekel stran. Je resno mislil? Ljubi me? Ampak...... saj niti nevem kaj naj si mislim. Nehalo je deževati. ''Pojdi,'' je rekel Harry ''razumem'' povesil je glavo. ''Harry....'' ''Je že vredu...'' solza mu je stekla po licu. ''Ampak Harry....'' tako težko mi je bilo. ''On je tvoj drugi, jaz sem prvi, dojel sem in razumem te'' cmok se mi je nabiral v grlu. ''Harry, resno misliš?'' sem ga vprašala. ''Je že vredu, ampak vedi da si mi všeč in če ti kaj naredi jih bo dobil'' zasmejala sva se. Tako je že bolje. ''OK, ampak naj to ne vpliva na band prosim, veš koliko deklet bi se ubilo?'' sem rekla. ''Kaj? Ubilo? Zakaj?'' res neve? ''No veš, ko je band nastal se več tisoč punc ni ubilo samo ker ste jim vi vlivali upanje in željo do življenja'' sem mu pojasnila. ''Vav nisem vedel da smo nekaterim tako spremenili življenje oz. rešili življenje. Zakaj so se sploh hotele ubiti?'' me je vprašal. ''V šoli so jih zafrkavali ali pa problemi doma.'' sem odvrnila. ''Nisem vedel. Kaj pa ti?'' me je vprašal. ''Nisem imela teh problemov ampak sem si prisegla, da če se vam kaj zgodi, grem z vami na drugi svet'' sem razložila. ''Nisem vedel da vam Directionerkam toliko pomenimo, mislil sem da vam je pač všeč naša glasba in izgled, in to je to'' je rekel. ''Si resen? Pomenite nam cel svet, življenje, prvo pravo ljubezen...'' ''Ko smo ravno pri ljubezni... Pojdi k Louisu da si ne naredi česa. Torej, prijatelja?'' mi je rekel in se nasmehnil. ''Prijatelja'' sem rekla, ga objela, poljubila na lice in tekla v smer kamor je šel Lou. Ko sem prišla do nekega slapa nisem mogla verjeti svojim očem. Lou je stal na skali in razprl roke, kot da se hoče ubiti! Zaprl je oči in nagnil glavo nazaj. Zakričala sem. ''Loui ne!! Prosim ne stori tega! Ljubim teeeeeee!''

a) Bo Lou slišal Lauro in se ustavil ali jo bo preslišal in padel?
b) Bo Harry zaslišal krik in prišel pomagat?
c) Je Laura iskrena? Res ljubi Louija ali ji je Harry še vedno všeč? Morda celo Zayn?
č) Mnenje?
d) Kritike, pohvale?
e) Next?
09. november 2013
u147737
u147737
no tole je zavetje tistole, pa namest deske je skala, no sej je usen hah :

09. november 2013
u152357
u152357
neeeeeeeeeeeeeext
09. november 2013
a) Bo Lou slišal Lauro in se ustavil ali jo bo preslišal in padel? more jo slišat!
b) Bo Harry zaslišal krik in prišel pomagat? bo!
c) Je Laura iskrena? Res ljubi Louija ali ji je Harry še vedno všeč? Morda celo Zayn? nemore se odločit med louisom in harryjom?
č) Mnenje? najboolš
d) Kritike, pohvale? same pohvale
e) Next? itak next!!!
09. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg