Forum
Zivjo. Napisala bom zgodbico.. slikice pridejo pozneje(ce bo sploh kdo bral)

Okej. Sem zoja. Stara sem 14 let in hodim v osnovno solo.
Imam brata kevina.
Fant me je varal z neko vanesso in zato sem zadnje case zelo slabe volje.
Torej.. moja mama in tata zivita loceno. To leto se je mama odlocila da gremo poleti na morje na pag k najboljsim prijateljem mojega ocima. Seveda nisem bila zadovoljna..
No napocilo je jutro in s rem cas za odhod na morje. Zazvonila mi je budilka. Komaj sem ustala iz poltelje a vseeno mi je uspelo.
No. Odpravili smo se in jas sem v avtu zaspala. Zbudila sem se in bili smo ze tam.
Prisli smo tja in takoj sem hotela videti svojo sobo.
Takoj so me pospremili do vrat moje sobe. Vstopila sem in noter je bil fant priblizno tolko star kot jas ki je igral kitaro. Takoj mi je povedal da se klice maks.
J-jaz m-maks.
J- sem mogoce zgresila sobo?
M- o ne, tukaj bos spala saj v hisi nimamo prostora za vse.
J- aha.. no okej.. kje pa bom spala? Tu je samo ena postelja (zakonska).
M- ja... mama je predlagala da glede na to da imam zakonsko posteljo bi ti mogoce lahko spala pri meni...
Da vam priznam maks je bil kar lep..
J- v redu.
Zacela sva se pogovarjati.
M- i zoja imas fanta?
*bruhnila sem v jok*
M- kaj pa je zojaa?
Dvignil me je in objel. Nato sem mu vse objasnila. Razuel me je in me vprasal ce se zelim ulest in se lo odpocit. Seveda sem se ulegla. Njegova postelja je zelo disala. Vprasal me je ce zelim da se uleze zraven mene in privolila sem. Ulegel se je in me objel. Zaspala sva. Cez nekaj trenutkov je nekdo vstopil v sobo...

Upam da vam je usec in za nadaljevanje rabim usaj 1 next
25. julij 2014
u154539
u154539
Next
26. julij 2014
Evo next. Sori k nism tolk cajta pisala ma sm na morju

V sobo je vstopil moj brat kevin in naju gledal. Cez nekaj casa je odsel iz sobe. Nato se je maks zbudil in ko je hotel iti iz sobe in me pustiti samo spat sem se tudi jaz zbudila.
J-jaz m-maks
J- dobro jutro hah. Kam pa gres?
M- mislil sem da spis.
Nato je prisel nazaj in se usedel k meni.
M- ej morem ti nekaj povedat.
J-kaj pa?
M- ves jaz..... eh pozabi...
J- ne!!! Povej!
M- ah nic. Ti povem kdaj drugic...
J- okej
Nato sva sla ven kjer so nas usi cakal da gremo na plazo. In maks mi je rekel da me hoce nekam peljat. Hodila sva dobre pol ure in prispela... tam je bila ena plaza kjer ni bilo nobenega. Samo jaz in maks. Hotela sem ga vprasati kje sva a on me je poljubil. Poljubljala sva se in nato sva se objela. Zacela sem jokat.
J-jaz m-maks
M-ejjj zojaa si uredu? Kaj pa jee??
J- ah nic spomnila sem se na mojega fanta. Ampak sedaj imam tebe.
Obrisal mi je solze in me poljubil..
M- i love you.
J- enako..
Se vedno sem nekako jokala ampak vedno manj.
Nato sva se kopala in kmalu je napocil vecer. Moj brat je predlagal da gremo v disko. In res smo sli. Bil je vecer parov in plesali smo same pocasne plese.
Nato smo odsli proti domu in takoj odsli spat. Jaz in maks sva prisla v sobo in...
J-jaz m-maks
M- miska ljubim te.
J- in jaz tebe piki..
M- a greva spat?
J- okej...
In res sl sva spat in maks me je objel in dal na hrbet in zacela sva se meckat.
Usaj dva nexta za naprej
04. avgust 2014
Next
09. avgust 2014
next
09. avgust 2014
Evo next..

Med meckanjem sem prvic zacutila da je bil on tisto kar sem ves cas iskala.
Ko sva koncala sva zaspala in zjutraj sem opazila da maksova sobba nima oken..
J-jaz m- maks
J- amm maks?
M- ja?
J- zakaj tvoja soba nima oken?
M- a.. ker... ker.... tukaj zelo veliko ropajo, in najveckrat udrejo skozi okno,
J- aha.. okej
M- greva na zajtrk?
J- okej.
Prisla sva na zajtrk, pojedla in odsli smo se kopat.
Z maksom sva plavala.. kar naenkrat pa zagledam mojega bivsega (ime mu je alen)
Takoj naju je opazil in hitro sem odplavala iz vode, sla v sobo in zacela jokat..
Jokala sem veliko casa.. pravzaprav sem se lena ustrasla, saj je izgledal grozno.
Alen mi je sledil do hise. Maks pa je bil ze pred vrati sobe. Prisel je noter in me videl...
Objel me je. So sedela sva tm na postelji in sedela objeta... nato pa se je prikazal...

Usaj dva nexta
09. avgust 2014
next daljše prosim
09. avgust 2014
Ja sori sm na morju in nimam casa. Bom pol napisala daljsega. A mas kako idejo za next? Ce mas mi pisi na zs
09. avgust 2014
Next
09. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg