Heiii.

Torej odločila sem se da bom naredila temo ki bo predvsem pomagala puncam . Bo kot nekakšen blog. Torej, na to temo bom objavljala zabavne ideje kako na čim zabavnejši način preživeti še preostanek poletja.

TUKAJ BOSTE NAŠLE:
-ideja za ustvarjanje(DIY)
-lifehacke
-recepte
-najboljše aplikacije
-kaj početi ko vam je dolgčas
-kako narediti tumblr slikco
-igre ki se jih lahko igrate s prijatelji
-kaj narediti proti mozoljem(arggg)

ter še veliko več... dajala bom tudi nasvete če ima katere kakršno koli težavo s prijatelji, fantom, starši, težo... karkoli, seveda pa če vas je sram pred ostalimi mi lahko pišete v zs.

Lahko mi gor napišete tudi kakšne želje kaj bi rade videle oz. vedele. Probala bom objavljati vsak dan, mogoče kdaj tudi večkrat na dan. Če bo tema uspešna jo bom z veseljem nadaljevala tudi ko bo konec poletja.

se yaa

Boš sodelovala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Itak da, se že veselim! :3
16. julij 2018
Nadaljuj čim prej!
16. julij 2018
Heiila spet jst

Torej vrnila sem se z zdravimi idejami z prigriske. Pomojem se vsi radi ’’nažiramo’’ z vsemi temi sladkarijami ki pa vsebujejo gore sladkorja. Naj vas nebo sram, tudi sama to počnem . Torej čaz je za ….

~COOKING TIME~

-Prvi recept je sadna pizza. Jaz jo naredim vsak teden, še posebej če je na obisku kak sorodnik. Je čisto preprosta za narediti in zgleda odlično, najpomembnejše pa je da je dobrega okusa.

Sestavine:
-lubnica
-različno sadje(jagode,borovnice, mango, ananas, kivi...)
-jogurt(najboljše izpade navadni grški jogurt iz lidla)

Postopek:
Narežemo lubenico na velik kolobar. Namažemo jo z debelo plastjo jogurta in jo po vrhu okrasimo s sadjem. In je! Nato jo narežemo na kose kot pri navadni pizzi in postrežemo. Priporočam da uporabite navaden jogurt, sej ne vsebuje preveč dodatnega sladkorja.

-Drugi recept so kokosove ploščice. So božanskega okusa, jaz sem dobesedno obsedena z nimi

Sestavine:
-kokosova krema(se dobi v merkatorju ali šapru)
-kokos
-2-3 žlice medu

Postopek:
Vse sestavine dobro premešamo v veliki posodi. Dobljeno mešanico posporedite po pekaču z peki pa pirjem in jih razrežite v poljubno velike pravokotnike. Postavite jih v zmrovalnik za 10-20 minut. Medtem stopimo čokolado v mikrovalovki. Če želite biti še posebej zdrave, uporabite črno čokolado. Ko so ploščice v zmrovalniku dovolj časa, jih pomočite v čokolado in nato postavite na katero koli podlago, zaščiteno s peki papirjem. Ko se strdijo, jih položite v hladilnik. Ostale vam bojo več dni, če jih le neboste prej pojedle (kot jaz )

-Zadnji recept za danes je jabolčni sendvič. Je prepost za narediti in zeloo okusen. Je odlična idea za zajtrk. Sma sem ga jem vsak vikend že celo leto in ker pravijo eno jabolko na dan prežne zdravnika stran, je to pravirecept zame saj sem veliko bolna.

Sestavine:
-jabolko
-kikerikijevo maslo
-cimet

Postopek:
Narežemo jebolko na kolobarjue in odstranimo sredino. Jaz uporabljam kar okrogel modelček za piškote. Ko naredimo to namažemo 1 kolobar in ga po želji posujemo s cimetom. Na vrh položimo drug kolobar in že imate, okusn in zdrav zajtrk

To je to za današnjo epizodo ~COOKINTG TIME~ za nadeljevanje potrebujem vsaj 4 Next -e

Bye bye do naslenič :3
16. julij 2018
Šparu hna šapru **
16. julij 2018
Šparu ne šapru**
16. julij 2018
Next!!
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
♡newtmas♡
♡newtmas♡
Next!
16. julij 2018
Heilaa

Moj blog bom nadeljevala z DIY epizodami. Torej vsaka rubrika bo posebej sezona ki bo imela več epizod. Torej danes vam bom pokazala kjut ideje kako okrasiti sobo v summer tumblr stilu. Torej najbolje da kar začnem.

~DIY MASTERS~

-Za prvo idejo sem se odločila da uporabim stvari ki jih imamo vsi doma. Papir ter šivanko in ’’cveren’’.

Postopek:
Iz barvastih papirčkoc velikosti cca. 9X11 naredimo ladjice . Naredimo jih tam nekje od 10-15 in jih kot perlice natikamo na ’’cveren’’. Med posamezno ladjico naj bo nekaj prostora(cca 5-10 cm) da lepše zgleda. Če želite da ladjice ostanejo na mestu, na vsaki strani ladjice zavežete vozel. In že imate, cute dekoracijo za na dolgočasno omarico, lahko pa jih navežete tudi na steno

-Druga ideja ki sem jo pripravila je ubistvu krožniček za nakit v obliki morske zvezdice. Potrebujemo manjšo skledo, papir, peki papir, vročo pištolco ter barvo.

Postopek:
Na papir narišemo obliko zvezde ki jo nato izrežemo in položimo na notranjo stran in zalepimo s selotejpom. Zunanjo stran po želji polepimo s peki papirjem. Z vročo pištolco obrišemo obliko morske zvezde in jo zapolnimo. Z akrilno barvo pobarvamo zvezdico s poljubno barvo. Jaz sem uporabila rozno. Nato lahko z belo ter zlato barvo naredimo detajle. Ko se vse skupaj posuši, jo lahko takoj začnemo uporabljati

-Tretja ideja je cute pin board. Ne vem kako se to reče v slovenščini zato najbolj da same pogledate v googlu kaj to je no kakorkoli... potrebujemo škarje ali še boljše olfa nož in flumaster ter seveda pin board(iz tedija za 1 evro in 50 centov)

Postopek:
Na pin board narišemo obliko po želji, jaz sem se odločila za ananas. S škarjami ali olfa nožem obrežemo obliko in nanjo po zelji kaj narišemo. Jaz sem narisala kot tisto ’’trikotničke’’ ki jih ima ananas ter malo poudarila liste. Čisto preprosto, ta pin board pa sm kupila v teediju za 2 evra in ker mi je še ostala sem naredila če obliko kaktusa ki ga pobarvala s zelenim sprejem, lonček pa z rjavim

-Še zadnja ideja za danes je nekakšnen pobarvan globus. V tediju se dobi tak majhen platičen za 2 evra pa 50 centov tko da, morte probat to! <3

Postopek:
Črni del na katerem se vbistvu globus vrti zaščitimo s salotejpom ali ’’washi teypom’’. Globus pobarvamo v željeno barvo. Ko se posuši z zlatimi nalepkami v obliki črk obljikujemo v želen napis ali pa ga napišemo z belo barvo.

To je to za današnjo epizodo, upam da ste našle kaj pametnega. <3

Za nadeljevanje rabim 5 nextov, ampak ga bom objavila jutri sa yaa <3
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Wow, te ideje so zakon. Ziher bom uporabila/naredila kaj od teh x) Next!
16. julij 2018
Hvalaa Acid venis
16. julij 2018
♡newtmas♡
♡newtmas♡
fuul dobre ideje! Next
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
http://www.igre123.com/forum/tema/craft-and-ideas/195663/
pliiiis prosim poglejte sorry ker oglašujem
16. julij 2018
A mors resno to počet? Sam smetiš mojo temo! Na mojem profilu jasno piše da če oglašuješ te blokam. Tako da te bom morala blokat.
16. julij 2018
oh oprostiiiiiii res mi je žal nikol več ne bom oprostiiiii
16. julij 2018
Next super ideje resno<33
16. julij 2018
Hejlaa

Danes sem tukaj z zabavnimi idejam kaj početi ko vam je dolgčas. Tale sezona je želja Little.Werewolf <3 Torej najbolje da kar začnem.

~BOREDcLUB~

-Sprehod. Ni le za preganjanje dolgčasa, ampak tudi za zdravje in ohranjanje kondicije. Ali ste v mestu, ali v vasi, vedno je kaj novega kar še niste videli. Mogoče skrivni kotički gozda ali pa kakšna trgovina, restavracija, v kateri še niste bile. Zabavno je, če s sabo vzemete sestro ali prijateljico in skupaj naredita nekaj slikc za instagram, ali pa samo za vajino zbirko spominov : )

-Glasba. Ni lepšega od poslušanja glasbe. Pojdite v na youtube in si naredite svoj playlist vaših naljubših glasb, ali pa poslušajte že narejen playlist ki ga lahko najdete pod imenom: Best pop songs of all time: Playlist of Good ki ima 250 skladb. In ko vas noben ne gleda, si lahko izmislite ples z noro koreografijo .

-Water fight. Samo zberite par sosedov in sorodnikov in se začnite špricate z vodo, lahko napolnete tudi vodne balončke z barvno vodo in zabava je zagotovljena : )

-Makeup. Eksperimentirajte, poskusite si narediti makup kot NikkieTutorials ali jeffreestar makeup tutorial. Vrjamite, ful se boste zabavale jst sm to provbala in je blo full čudn use skup, ker nisem mela skor nč kar je mela nikkie

-Sleepover. Povabi nekaj prijateljic da prespijo pri teb. Dobesedno to je ena najboljših stvari še posebej če ste pokonc celo noč pa se nažirate s sladkarijami al pa z idejami ki sem jih vam predstavila v prvi epizodi <3

-Prank sms. Torej mogoče ste za to že slišale samo vam bom vseen povedala. Torej enmu napišete hei in ko odpiše, mu vi odpišete s prvo vrstico pesmi in pol k odgovori nadaljujete s drugo vrstico. To je ful dobr prank dokler ne pogruntajo za kaj se gre .
Nekaj dobrih pesmi za prank:
-Lagano-Challe Salle
-New rules-Dua Lipa
-Waiting for love-Avicii
-Ni predaje, ni umika-Nika zorjan
-ako su to samo bile lazi-Plavi Orkestar

To je za tole epizodo dovolj, da nadaljujem potrebujem 5 nextov.
Zraven prosim še napišite, kaj bi rade videle preju:
-sleepover ideas
-ideje za zanimive igre

Se yaa
17. julij 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Next res zanimive ideje, ideje za zanimive igre
17. julij 2018
Tenx... i guess
17. julij 2018
Rose-Marie Gray