Forum
To je še ena pravljica. Razlika je samo v tem,da bom to pisala samo jaz.
Pišem 3 zgodbice. A vse pišem v dvoje. No odločila sem se pa da bom napisala eno svojo zgodbico.
_________________________________________________________________________________________
Končno poletne počitnice sem si rekla,ko je bilo konec šole. Sem Aria. Stara sem 15 let. Ne maram šole. Moji najboljši prijateljici je ime Leoni. Z Leoni se poznava že 14 let. Moji sovražnici je ime Lala. Še dobro,da so počitnice in je ne rabim gledati. Za zadnji dan šole sem si oblekla mojo najljubšo obleko in moje najljubše čevlje z rožico. Tudi frizuro sem si uredila in se naličila. Potem sem šla v šolo. Moja družina je zelo bogata. Jaz živim v Parizu. Moja starša živita v Los Angelesu. Za zajtrk nisem jedla nič. To mi ne paše. Pred šolo sem srečala Leoni. Leoni je stala tam in čakala. Pet metrov stran je stala Lala. Joj oblekla se je zelo važno. Bila je grda njene obleke sploh niso šle skupaj. Zraven nje je stala Rebecca. Tudi ona je bila zelo važna. Ampak Lala je bila še bolj. Ko sem prišla v razred smo se lahko vsedli kamor smo želeli. Usedla sem se zraven Leoni. Zraven mene pa se je usedel najlepši fant celega sveta(vsaj zame). To je bil Matevž.
___________________________________________________________________________________
Nextam?
21. maj 2012
moji čevlji:

moje obleke:

Leoneve obeke in njeni čevlji:

21. maj 2012
next!!!!!
21. maj 2012
še vsaj 2 nexta
21. maj 2012
neXT!
21. maj 2012