Forum
Ta zgodba bo govorila o najstnici Stacy,ki se zaljubi in nato zelooooo trpi...

*Baby,Baby,Baby ooo,ugotovila sem,da mi zvoni budilka...Vstala sem in pogledala skozi okno,danes grem v London za 2 meseca,ker so počitnice.

(to sem tut jst Stacy) in odšla v kuhinjo pojest palačinke,ki mi jih je spekla mami.No medtem ko jem se vam lahko predstavim: Ime mi je Stacy Mcharty in stara sem 17 let.Obožujem Justina Bieberja in Seleno Gomez..danes grem za dva meseca v London.Imam bff Mio,ki gre zraven mene v London...Moja mami je Michaela in moj oče je Luke.Imam psa Rexa(nemški ovčar)...Hodim v turistično šolo(3 letnik) in po uspehu sem prav dobra.Ko sem pojedla palačinke sem vzela kovček in se z taksijem odpeljala na letališče kjer me je že čakala Mia.Dvignili sva rezervirani vozovnici in odšle na čakališče,čakali sva uro in pol..Med tem sem poslušala Justina Bieberja in te skladbe(fall,Maria,boyfriend,baby in thought of you).Ko sva prišli na letalo sva se vsedli na sedeža 42 in 43...Gledala sem skozi okno,ko se je letalo dvigalo.Obrnem se in odidem na wc,ravno ko odidem iz wc-ja se zaletim o,omg najbol sexy fanta na svetu! Pogovor j-jaz f-fant
J-Oh oprosti,kakšna neroda sem
F-Ne,ne je že vredu...Mimogrede ime mi je Justin
J-Tako kot justin bieber?
F-Hah ja tako si belieber?
J-Ja,ti? in mimogrede jaz sem Stacy
F-Jas sem boybelieber ja...tudi ti greš v London?
J-Ja,za dva meseca,umes grem na koncert od jb-ja 21.7.2013
F-Jas tudi,jaz grem teti za celo leto...Se bova videla?
J-Ja seveda
Usedla sem se na sedež in celi polet razmišljala o tem fantu Justinu*

Justin(fant ki sem ga spoznala na letalu)

Mia(bff)

Ali nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. julij 2013
u140958
u140958
next
06. julij 2013
u143717
u143717
next
06. julij 2013
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. julij 2013
Ooooo hvala vam za nexte
---------------------------------------
*Ob 13:30 smo končno prispeli na letališče ONE WAY LONDON,kjer sva z Mio odšle do taxija in se odpeljale v hotel London z petimi zvezdicami.Razpakirali sva svoje stvari in se oblekli v kopalke.Odločili sva se,da preživima dan na plaži.Vzeli sva brisači,kremo za sončenje,sončna očala.Jaz sem vzela še mp4 in knjigo Justin Bieber Never Say Never...Ko sva prišli na plažo sva se ulegli na ležalnike in se pogovarjali nato sva se odšli kopat,bili so divji valovi in na blazini naju je premetavalo.Ravno sem odšla iz vode,ko sem zagledala Justina,pogovor j-jaz ju-justin
J-Hej Justin!
JU-O Stacy,kako si?
J-Svet je majhen haha super,ti?
JU-Res je,super.Hej greš zvečer z mano na sladoled?
J-Hm,JA! Lahko gre Mia zraven?
JU-Dobro bom poklical še prijatelja Nicka,velja?
J-Velja
JU-Grem se stuširat in uredit,adijo se vidiva potem
J-Adijo
Justin me je objel in stekel v desno smer proti mestu.Odšla sem do Mie in ji povedala načrt,bila je zelo vesela saj bo spoznala Justinovega prijatelja Nicka.Skupaj sva odšli v hotel in se uredili.Ura je bila 20:00 in odšli sva do lokala BeerPong kjer naju sta že čakala Justin in Nick.Pozdravili smo se in Justin me je prijel za roko in skupaj smo odšli proti mestu...Jedli so sladoled,se vozili na vlaku smrti in ob 01:30 smo prišli pred hotel,kjer je Justin...*

(Nick)
*Next??
06. julij 2013
next!!!
06. julij 2013
u140958
u140958
next
06. julij 2013
u143717
u143717
next
06. julij 2013
hvala za nexte oglašujte še naprej hvala
en next še pa nextam
06. julij 2013
next
07. julij 2013
next
07. julij 2013
*Hvala vsem za nexte res mi vlk pomen *
~ In ob 01:30 smo prišli pred hotel,kjer je Justin prišel do mene in me poljubil

(najin poljub) in nato smo se poslovili,Mia ma je objela in skupaj sva srečni odšli v najino sobo številka 99.Oblekla sem se v pižamo in se vrgla v posteljo,takoj me je ujel val sanj.Zbudil me je glas Mie-Stacy,Stacy,ura je 11:30,greva na kosilo!Zbudila sem se in se oblekla v to: [img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=62624784[/img] (ta slika je nastala pred hotelom ) Pojedli sva dunajski zrezek in pomfri,ter odšli v center Londona,si ogledovat znamenitosti-ravno pred big banom pa vidim Justina.pogovor j-jaz ju-justin
JU-Stacy,Stacy
J-O Justin (stečem tja in se poljubiva)
JU-Pridita danes z Mio na zabavo,jas,Mia,ti in Nick,velja?
J-Okej
JU-Morem it,rad te imam
J-Enako,adijo
JU-Baj
Poljubil me je in stekel v taxi,Mia se je zasmejala in spet sem ji razlagala da nisva skupaj,povedala sem ji za zabavo in bila je navdušena,saj se bo tako lahko zbližala z Nickom.Po ogledu sva odšli v hotel,kjer sva se uredili.Oblekla sem to:

,si uredila pričesko in ob 20:30 sva z Mio odšli na naslov London Street 21.Kar naenkrat sva stali pred ogromno vilo pogovor j-jaz m-mia
J-Ali sva prišli prav?
M-Očitno,Justin se ni mogel zmotiti pri tem kje je doma hahahha
J-Hahha ja prav imaš,vstopiva?
M-Da
Potrkali sva in kar naenkrat je pred nama bil starejši moški,pogovor j-jaz e-eric(moški)
J-Dober Dan,je tukaj zabava Justina Houstona??
E-Da,sta vi2 Stacy in Mia?
M-Ja mi2 sva,jas sem Mia,ona je Stacy
E-Vstopita
Ko sva vstopili naju je objel vonj vanilije,jagode in čokolade.Vstopili sva na čudovit vrt z bazenom,tam sem zagledala Justina kako se poljublja z.... Next? *
07. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
še 2 nexta
07. julij 2013
next
07. julij 2013
next
07. julij 2013
še 1
07. julij 2013
nextttttttttt!!!
07. julij 2013
hahah 1 next še vednO
oglašujete prosim
07. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
še vedno čakam 1 next
https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezenska-pravljica-ki-se-konca-z-zalostnim-koncem/58078/1 moja nova zgodbica,če bi kdo bral

nextam čez pol urce
07. julij 2013
Res prosim da oglašujete,tule pa je next
------------------------------------------------------
~Tam sem zagledala Justina kako se poljublja z punco,ki je ne poznam.Zakričala sem:Justin kako si me lahko izdal?!In tekla sem do taxi in se odpeljala v hotel,Mia je ostala z Nickom saj sem ji tako naročila.V hotelu sem se vrgla oblečena v posteljo in se jokala,toliko sem čutila do Justina,on pa me izda!Kako je to mogoče Kar naenkrat sem se zbudila in bila sem lačna,ko sem hodila do hladilnika nisme videla stopnice in sem padla,zakričala sem in zamižala.Ko sem odprla oči sem bila v bolnišnici zraven mene je stala Mia z Nickom in neki zeloooo kjut fant.pogovor j-jaz m-mia f-fant
J-Kje,kje sem?
M-V bolnišnici
J-Ampak zakaj?
F-Vrjetno nisi videla stopnice in si padla,slišal sem kričanje,saj sem ravno prišel v hotel,poklical sem v bolnišnico in na mizi pustil listek da si v bolnišnici.
J-Torej,hvala da si me rešil
F-hehe ni problema,ime mi je Steve
J-Jaz sem Stacy,Mia kaj pa Justin?
M-Doma je,ostal je doma saj ve da ga nočeš videt,včeraj je bil nesporazum.
J-Useeno,nemore mi naredit tega.
Prišel je zdravnik,bila je vizita.Rekel je da imam zvinjen gleženj drugega pa mi ni.Čez 4 dni sem odšla na berglah domov.Z Mio sva odšli na plažo,ona se je z Nickom(postala sta par) kopala,jas pa sem brala knjigo Never Say Never.Zdravo,sem zaslišala,bil je Steve.Skupaj sva odšla na pijačo,bil je zelo prijazen,lep in POPOUN.Imaš fanta,me je vprašal ko sva hodila nazaj proti plaži.Ubistvo je Justin biv moja ljubezen,ampak me je učeraj prevaral.Oh,škoda...Veš meni je tudi ena punca všeč,ampak jaz nisem njej.Kako to,še meni si všeč.Res?Da.No super,ti si punca ki mi je všeč in me je poljubil.Bila sem v sedmih nebesih,skupaj sva preživela čudoviti teden bilo je magično,na Justina sploh nisem pomislila.Potem pa...next?~

Steve
07. julij 2013
next
07. julij 2013
še 2 nexta
07. julij 2013
NEXT
Next!
Maš 2 haha
07. julij 2013

še 1 next
07. julij 2013