Forum
u73962
u73962
še en ff! koliko je že tega hehe
"Pogrešal te bom Sofi." reče žalostno. "Ne moraš iti. Kaj bom sama?" zamajal je z glavo:"Sofia!Ne otežuj mi tega! Saj nočem iti,ampak..." prekinila sem ga:"Razumem da je x-factor pomembnejši od mene!"serm skoraj zakričala. "Tega nisem nikoli rekel!Rad te imam Sofi.A preprosto moram iti." Nisem razumela,res ne. "obljubim,da te nikoli ne bom pozabil. In srečala se bova,to čutim." Ampak kaj bom sama v tisti mali državi Sloveniji,ne moram biti,ne zdaj ko sem spoznala njega. "Adijo,Sofija. Še se bova srečala.Obljubim." V očeh sem mu prebrala da bi mi še rad nekaj povedal. Že je odprl usta ko sem odkimala. "Harry,zdaj pa ti ne otežuj tega. Že je dovolj hudo. Adijo." s temi besedami sem ga poljubila na lice in šla v najin,zdaj samo moj,aprtma...
"Sofia!Zbudi se! Juliet in Brina bosta kmalu tukaj." me zbudi glas mojega brata. "Vredu." rečem saj nisem hotela da vidi da sem na pragu joka. "Hvala da si me zbudil:"prisiljeno se nasmehnem. Ko je odšel sem se zlomila. Mislila sem o tiustem poletju,poletju 09. Tako je Harry v šali rekel. Summer 09. Bil je popoln...Sranje! Kaj pa govorim? Bil je vse prej kot popoln! Prelomil je prekleti obljubi! Rekel je da me nikoli ne bo pozabil. Ampak me je. In da bova se srečala! Pa kaj še! Minili sta že 2 leti. Ampak ne moram pozabiti kako sem rada kuštrala njegove kodre in kako sva se potem skupaj smejala. Ali pa ko sem ga pogledala v oči in se skoraj utopila v njih... "Sofia?" me iz zamišljenosti zbudi Brinin glas. "A si OK?" se preidruži še Juliet. Pokimam in se jima nasmehnem...

Pozabila sem se predstaviti. Moje ime je Sofia Mary Conner. Stara sem 17 let. Imam dolge rjave lase ter sivo modre oči. Prihajam iz Slovenije. Sem radovedna. In rada se zabavam,ali sem se rada zabavala. Pred dvema letama se je vse spremenilo. Zdaj sem se iz divjega dekleta spremenila v samotno,mirno.
Jaz:

Imam tudi brata Aleksa. Je star 19 let in kmalu bo 20. je zelo prijazen in ne vem kaj bi brez njega. Sicer je pa tudi velik ženskar,a mene to ne moti.
Aleks:

Imam dve najboljši prijateljici,ki se družita z mano tudi če sem se spremenila. Ime jima je Juliet in Brina. Obe sta stari 17 let. Brina ima rjave lase,Juliet pa blond z rjavimi premeni. Juliet prihaja iz New Yorka
Juliet:

Brina:

Juliet ima tudi skrivnega dopisovalca iz Londona in res me zanima kdo je to. Brina ima nekega fanta Lukata ali Lucasa ali kako je. Sicer dobro vem da mu je ime Lucas ampak rečem Luka saj jo to razjezi.

Ali bosta brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2013
next
18. april 2013
next!!
19. april 2013
u153052
u153052
next
22. oktober 2013
neeext!!