Forum
"prooѕιм .!! ѕαм še 2 мιɴυтe" zα мαɴ ѕм roтιlα υro ɴαj ɢre нιтreje celα υčιlɴιcα je že vzdιнαlα ιɴ вυljιlα v υre,тeleғoɴe ιɴ rαčυɴαlɴιĸe 14:59..... dejɴoooo.!!! drιɴɢ.!!!!yeѕѕ počιтɴceeee.ĸɴjιɢe ѕм zвαѕαlα v тorвo prιjelα ѕvojo вeѕт ғreɴdιco zα roĸo ιɴ ĸoт вlιѕĸ ѕvα zleтele ιz мυčιlɴιce ĸι jι prαvιjo šolα

prvo ĸoт prvo ѕvα ѕvα zeleтele v ѕlαščιčαrɴo dα proѕlαvιvα vѕedle ѕvα ѕe zα мιzo "dvα ĸαpυčιɴoтα proѕιм" ѕeм jαѕɴo povedαlα ɴαтαĸαrjυ rαvɴo ѕeм нoтelα povedαтι roѕe dα мι вojo ѕтrαšι zα rojѕтɴι dαɴ(втw ĸι ɢα ιмαм čez З dɴι) ĸυpιlι ι pαdα ĸo мe roѕe poɢledα ιɴ reče "oмɢ oмɢ вecĸy leo je.!!!)
"leo" poɴovιм z rαнlo preѕтrαšeɴιм veɴdαr veѕelιм ɢlαѕoм "jα rečι мυ ĸαj "
"ѕι zмešαɴα.!!"(leo je тαɴαjвl ĸjυтι ғɴт υ ɴαšмυ clαѕѕυ že od 4 rαzredα ѕм vαɴɢα)ɴαтαĸαr ɴαмα ɴα prιɴeѕe ĸαpυčιɴoтe ιɴ rαčυɴ. ĸorαvɴo dvιɢɴeм roĸo dα вι мυ plαčαlα мι ιz roĸ pαde ɴov тeleғoɴ ĸo ѕe ѕĸolɴιм dα вι ɢα poвrαlα ɢα je ɴeĸdo že. dvιɢɴeм ѕe ιɴ pred ѕαвo zαɢledαмм..
___________________________________________________________________________________
oιι мoje ιмe je reвeccα ɢreeɴ prιjαтeljι мe ĸlιčejo вecĸy, žιvιм v loɴdoɴυ z ѕvojιм вrαтoм jαмeѕoм ιɴ мαмo мojα вeѕт ғreɴdιcα je roѕe ιɴ ғαɴт v ĸαтereɢα ѕeм ɴoro zαтreѕĸαɴα je leo

яσѕє:

ℓєσ:

jαмeѕ:

вoš вrαl/α.?'

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2013
next!! ;DD
17. avgust 2013
u122303
u122303
nextt
17. avgust 2013
tnx
17. avgust 2013
u117407
u117407
next< 3 sam mam eno zeljo. sory ka bi lahko pisala normalno ker se tko ful slabo bere. hvala že vnaprej
17. avgust 2013
bom probala kkšno bl razločno pisavo najdt če pa nam pa bom kr tko normaln sorč
17. avgust 2013
ĸorαvɴo dvιɢɴeм roĸo dα вι мυ plαčαlα мι ιz roĸ pαde ɴov тeleғoɴ ĸo ѕe ѕĸolɴιм dα вι ɢα poвrαlα ɢα je ɴeĸdo že. dvιɢɴeм ѕe ιɴ pred ѕαвo zαɢledαмм..
__________________________________________________________________________________
"ooo... leo mislim živjo"

(j - js l - leo)

l : živjo rebecca si ane
j : ja ubistvu prijatelji me kličejo becky
l : no se vidiva
j : ja dijo

preden gre mi v roko da listek z njegovo telefonsko preden odpre vrata mi z roko pomaha in odide zardim in čisto sem iz sebe čeprav tega ne pokažem dokler ne pridem nazai do najne mize kjer še zmeraj stoji natakar vendar se ne zmenim zanj rose pokažem listek in obe začneva kričati "iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.!!!!!" natakar mi pomigne da še zmeraj nisva plačali " o ja saj res" hitro mu plačam in z rose odideva proti domu danes rose prespi zato greva naravnost v mojo sobo iz žepa potegnem listek in vtipkam številko ali bi ali nebi prst se že premika proti tipki kliči in spet se ustavi nato pa se rose naveliča in pritisne na tipko " si zmešana kaj naj rečem" "se boš že nečesa domislila"

(j - js l - leo)

l : halo.?
j : ja živjo becky pri telefonu
l : oi becky bi šla z mano v kino
j: ja lahko kdaj pa
l : nwm jutr ob ene 22.oo
(oshit mami zih nau pustila )
j : ok zmenen čao
L: dijo
OMG.!!!!!
u117407
neext itaak
17. avgust 2013
neext
18. avgust 2013
u147963
u147963
Nekšttt
18. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
18. avgust 2013
OMG.!!!!!
bila sem v takem šoku da bi skoraj skp padla ampak sem počasi lovila sapo in razmišljala kako naštimat mami in ji razložit da je to moj najpomebnejši večer v življenu ker sem tako globoko razmišljala sploh nisem opazila da pri vratih stoji james z nekakim kovčkom v roki "koliko časa si stal tam" ga vprašm z zgroženim glasom" "tok cajta da sem vse slišu" divje lovim sapo ko james naaljuje..."umiri se taka tožibaba pa spet nisem" začudeno ga pogledam " Becky pejt z nemu vn js te bom kril" iz vse hvležnosti mu stecem v objem in s mislim " on je najboljši brat na svetu" "sej vem da sem " pogledam ga nato pa dojamem da spet razmišljam na glas Rose in James se začneta smejat in sčasoma se jim pridružim tudi jaz

ura je 21:3o "ok uspeo nama bo" si govorim ko brskam po svoji omari za popolno obleko tudi rose ni nič manj skolirana od mene tudi on gre zraven danes m naj bi predstavila njemu novemu fantu in rekla je da bom zelo preenečena zato nevem točno kaj pričakovati....Srdljivega Larrija iz športne ali debelega Maxa iz Angeščine.......no skratka upam da bom Dobro preseečena......"Končno!!" zakričiva obe na en glas našle sva poplne obleke

jaz sem oblekla to:

rose pa to:

ura je bila 22.oo in z rose sva se odplazile skozi kuhinjsko okno stekli sva na vrt kjer naju je že čakal leo in....NEMOREM VERJETI.!!!!
18. avgust 2013
u148745
u148745
neeext
18. avgust 2013
u147963
u147963
nekštttt
18. avgust 2013
neeeext
18. avgust 2013
next
19. avgust 2013
u117407
u117407
neeeeeeeeeeeeeext
19. avgust 2013
next
19. avgust 2013
nextam
"Kaj se pa greš kako naj bi me kril če si tu.!" "Emmm...... Beck " "Ja Rose" "On je moj novi fant. James tvoj brat" Nekaj časa sem zgroženo gledala v tla in si mislila "To ne more biti res Rose in moj brat.skupaj.Kaj vidi v njem..."Nato pogledam rose in jo z ttresočim glasom vprašam: " koliko časa pa se to dogaja" "Nwm Mesec dva...." Sam pejmo pa se imejmo lepo" Reče Leo in me preme za roko."Ja.Mislim Ok"

ši smo v kino in gledali to:

Ko je bilo filma konec je bila ura Polnoč in skupaj smo se odločili da gremo do pomola Rose in James sta se usedla na klopco in se pogovarjala. jaz in Leo pa sva šla na pomol tam je bilo tako lepo in ko sem mislila da sem videla delfina je bilo še lepše.Nagnila sem se bolj naprej da bi boljše videla ko nenadoma . "BECKY PAZI!"
PLOF.!!! Čofnila sem v vodo PLOF!!! takoj za mano pa še leo.James in Rose sta zletela do pomola in kričala " Rebecca.!!" "Leo.!!!" Ne duha ne sluha
Nenadoma pa.....
19. avgust 2013
next
19. avgust 2013
u147963
u147963
nekštttttt
19. avgust 2013
u117407
u117407
neeeeeeeeeeext
19. avgust 2013