Forum
u118164
u118164
ooooi!!
sem Neža in zelo rada pišem razne zgodbe. Zato sem se odločila da eno delim tudi z vami.
upam da boste uživali v branju.
11. januar 2013
u118164
u118164
ta zgodba je posvečena mojima BFF Ani in Karmen

Kot vsak dan sem vstala okrog 6.00 zjutraj. Pojedla sem svoj zajtrk, si umila zobe, se oblekla in si pripravila vse za pouk. Ob 7.10 sem se odpravila na prostor kjer vsako jutro čakam avtobus. Tokrat pa se mi je pridružila še prijateljica Kaja. Čez nekaj časa je prišel avtobus. Tam sem se kot ponavadi vsedla zraven Karmen. Komaj sem se vsedla se je že začel pogovor o najboljšem boy bandu ONE DIRECTION!!!!

naprej bom pisala čez nekaj ur
11. januar 2013
u118164
u118164
oooi , spet nazaj
****************************************************************************************************************
Kmalu je prišle še Ana in tako se je pogovor o 1d nadaljeval. Ana obožuje Nialla Horana. On je res pravi srček. Karmen pa obožuje Zayna in Nialla. Meni pa je bil najprej zelo všeč Niall, vendar sem spoznala, da so mi všeč vsi, ampak kot glasbena skupina ne kot posamezniki. Bližale so se počitnice!!!! Vsi smo odštevali dneve in bili so le še 3 dnevi do konca šole. Mama mi je že nekaj časa prej obljubila, da bomo šle (jaz, mama in sestra) v Miami!!!! Ko je bilo šole konec sem prišla domov in mama me je pričakala z kosilom. Čez nekaj časa je mama začela pogovor. Govorila je o nakupovanju poletnih oblek,...... to sem nekako preslišala, ko pa je rekla:"čez 3 dni gremo v Miami!!!!" Kar zeletelo se mi je. Najprej mi je z nekako žalostnim obrazom rekla, da ona žal ne more iti. Nato pa je še pripomnila da tudi sestra ne gre. Mislila sem že, da so se moje sanje podrle, saj sama ne morem iti, čeprav imam že 17 let. Mama pa je nadaljevala pogovor. Rekla je, da ne bom šla sama, ampak z mojo teto, ki je morala slušbeno v Miami. Vprašala sem jo če lahko koga vzamem seboj in rekla je, da lahko vzamem dve osebi. Najprej sem pomoslila na Ano in Karmen.

PIŠEM NAPREJ????
11. januar 2013
next
11. januar 2013
NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTT
11. januar 2013
u118164
u118164
ok nextam!!
*******************************************************************************************************************
V manj kot sekundi sem že imela v roki telefon in najprej poklicala Ano. Ni in ni mogla verjeti kaj se dogaja!! Mama se je pogovorila s starši in Ana je lahko šla. Tudi Karmen ni takoj verjela vendar so ji starši pustili. Dan pred odhodom smo se vse tri zbrale pri meni. Po vsej sobi smo plesale na glasbo od one direction. Kričale smo, skakale, se smejale, nikoli še nismo bile bolj vesele. Ana in Karmen sta prespali pri meni in vstale smo že ob 4.00, ker je bil let že ob 7.00. oblekle smo se v najlepše obleke in že 30 min prej čakale pred vrati za odhod. Mama nas je peljala na letališče kjer je čakala teta. Najprej sem jo močno objela in ji na hitro začela razlagati kako sem ji hvaležna. Čez eno uro smo že bile na letalu. Karmen je spala, midve z Ano pa sva poslušali glasbo. Ko smo pristajali sva z Ano zbudili Karmen. Z vso našo "KRAMO" smo odšle do taksija, ki nas je odpeljal do prečudovitega hotela!!! Imele smo SVOJ, čisto SVOJ apartma. Teta pa je bila v naslednji sobi. Zvečer smo naročile ogromno sladoleda in drugih sladkarij. Ko je pozvonilo sem šla odpret. Ko sem odprla vrata sem zagledala NAJBOLJ SEXI TIPA NA SVETU!!!! Oči so se mi zasvetile in on se mi je nasmehnil. Voziček z hrano sem potisnila v sobo in hitro zaprla vrata. Ko sta Karmen in Ana to slišali sta skakali od presenečenja. Potem sem poklicala sobno strežbo, če bi lahko dobile še malo sladoleda. Čez slabih 10 min sem spet obstala pred čudovitim obrazom in postavo sobnega strežnika. Bil je še bolj čudovit kot prvič. Prijel me je za roko in mi podaril čudovito vrtnico s sporočilcem. vrnila sem mu nasmeh in zaprla vrata. Karmen in Ana sta bili presenečeni, da sta mi sporočilce takoj iztrgala iz rok. Ana ga je takoj glasno prebrala. Pisalo je: " Moje ime je Colin. Nisem se mogel upreti, da ti nebi napisla pisma, saj omaš prečudovite oči. Če ti je prav bi se lahko jutri zjutraj ob 11.00 dobila v kavarni ob hotelu. (pripisana je bila tudi številka) Pokliči me če si za jutranjo kavico!" Karmen mi je v roke takoj vrgla telefon, Ana pa mi je začela izbirati oblačila. Kolikor se spomnim sem takrat razmišljala samo o njegovih prečudovititih očeh.

............. dovolj za danes naprej pišem jutri
se opravičujem za pravopisne napake.
11. januar 2013
neext
11. januar 2013
u118164
u118164
pišem naprej.......
****************************************************************************************************************
Na koncu sta Ana in Karmen že spali, zato sem s trahom pograbila telefon in vtipkala Colinovo številko. Ni dolgo zvonilo ko se je oglasil:
C: Halo, kdo je?
N: Halo imam pravo številko? Si ti Colin, ki me je danes dal vrtnico in svojo številko?
C: Ooooo, saj res, ja jaz sem Colin. In kako ti je ime?
N: Živijo jaz sem Neža. Potem še velja za jutranjo kavico?
C: ja seveda ob 11.00
N: ja se vidiva. Adijo.
C: Adijo.
Ko sem zaprla telefon sem si mislila. Jooooj, kaj sem naredila, kaj če me bo ugrabil in prodal v Irak, kaj če v hotelu dela samo pod krinko in, da bo okradel cel hotel,...... Glavo mi je skoraj razneslo od misli. Pogledala sem na uro in bila je že 11.10 zvečer. Pokrila sem se in zaspala. Zbudila sem sem ob 8.30 ko so vabe buljile Anine velike oči. Povedala mi je, da je včeraj prisluškovala Colinov in moj pogovor. Z vso svojo modrostjo mi je rekla:" Prav si naredila, poslušala si svoje srce in ne naju s Karmen." Karmen se je zbudila in z Ano sta šli poiskat One direction. Jaz pa sem se oblekla v svojo najlepšo obleko in najvišje pete. V trebuhu me je tako zvijalo, da sem se skoraj prevrnila v 15 centimetrskih petah. Srce mi je tako razbijalo, da sem ga skoraj morala držati, da mi ni všel iz telesa. Zaklenila sem vrata in odšla iz apartmaja. Vsedla sem se za mizo in čakala, čakala, čakala,.......... Ura je bila že 11.30 in Colina še ni bilo, zato sem se žalostna sprehodila po plaži. vsedla sem se v pesek in na licu začutila solzo. Zaprla sem oči in upala, da se to ni zgodilo in, da samo sanjam. Čez nekaj trenutkov sem na svojih ramah začutila dev nežni roki. Pogledala sem nazaj in zagledala Colina. V srcu sem začutila neverjetno močno bolečino. Colina sem odrinila stran in odhitela po plaži. Vstavil me je, prijel za roko in na hitro poljubil. Del mane ga je gotel poljubiti, vendar sem izbrala vso moč in ga pahnila v vodo. Kar naenkrat se je moja zapestnica zataknila v nitko njegove majice. Oba sva zletela v vodo. Potegnil me je iz vode in mi razlagal zakaj je zamudil in, da bi se mi rad oddolžil. Na obali sem zaslišala zvonenje svojega telefona. odhitela sem na plažo in se oglasila. Bili sta Ana in Karmen. Kričali sta ena čez drugo. umirila sem ju in in brez pozdrava Colinu tekla v apartma. Vsa premočena in objokana saj me je Colin prizadel, na koncu pa vse hotel pojasniti s POLJUBOM!!!

Pišem naprej??
12. januar 2013
neeexxtt
12. januar 2013
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. januar 2013
neeewt!
26. januar 2013
u118164
u118164
za vse ki ste nextal pišem naprej <3 in za vse ki še boste
najprej mi je svojo zgodbo dneva povedala Ana:
"jooooj Neža ti ne veš kaj se mi je zgodilo!!! s Karmen sva vse preiskali ko sva na koncu našli hotel kjer stanujeje ONE DIRECTION!!!!! Bilo je odlično. Morala em iti na WC da sem si popravila make up in svojo frizuro. na poti iz WC-ja sem se zaletela.......veš v koga......v NAILLA!! nisem vedela kaj naj naredim samo živjo sem mu rekla. Nasmehnil se mi je in me vprašal kako mi je ime. In to je vprašal MENE!!! povabil me je v njihov apartma. takoj za tem sva odhitela v dvigalo. poklicala sem Karmen in v zadnjem trenutku se je prebila v dvigalo. Z Niallom sva se pogovarjala o raznih stvareh ( starost, kraj, če poznam njihobo skupino,....) ko smo prispeli naju je Niall povabil v poseben kraljevski apartma. Niallu ni bilo treba predstavljati drugih članov 1d saj sva midve vedeli že vse. Zayn se je takoj zagledal v Karmen. No drugo pa naj ti pove Karmen."
Karmen je nadaljevala:
" Meni so se uresničile sanje!! Veš kako je Niall lep OMG!!! Ampak ko sem zagledala Zayna sem se skoraj stopila, tako očarljiv je bil. Vsi so odšli na plažo. Tudi Niall in Ana sta skupaj odšla na plažo. in kar naenkrat sva v sobi ostala le Zayn in jaz. Vse je bilo tiho ko me je Zayn vprašal kako mi je ime. Zeloooooooo sem jecljala ko sem izpljunila svoje ime. Zaynu se je moje ime zdelo zelo zaimivo. Nato sva tudi midva za vsemi drugimi odšla na plažo. Tam smo se škropili, tunkali in počeli razre vragolije. in Neža kaj se je pa tebi zgodilo, da si tako obupna?" ko sem jima povedala žalostno zgodbo o Colinu sta žalovali z mano.spet smo naročile veliko sladoleda vendar tokrat Colina ni bilo.
pišem naprej?
in hvala vsem ki berete
P.S.: se opravičujem za pravopisne napake
11. februar 2013
nneeeeexxxttt!!!!
12. februar 2013
neeeext
12. februar 2013
u118164
u118164
še vsaj 2 nexta.......................
12. februar 2013
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. februar 2013
u118164
u118164
še 1.................................
13. februar 2013
neeeeeext
22. marec 2013
u125273
u125273
next
22. marec 2013
nežii a pliiiiis čim prej nextaš pa ne opravičuj se za napake ti sm piš!!!
22. marec 2013
u118164
u118164
okej bommmmm..... D
23. marec 2013
neext(:
15. april 2013
u118164
u118164
ok pišem.....
v tistem trenutku sem bila srečna da Colina ni bilo, saj ne bi vedela kaj reči po vsem tem... ko sem se po dobrem spancu prebudila, sem njaprej zgrabila telefon. Videla sem da imam 10 neodgovorjenih klicev Colina (moj telefon je bil izključen zato zvonenja nisem slišala) in 1 sms. Takoj sem ga prebrala pisalo je "Nežaaaaaa!! Prosim odpusti mi.. nisem hotel biti preveč vsiljiv, ampak preveč sem nor nate da bi te kar pustil oditi... prosim pokliči meeee <333 " V tistem trenutku sem spoznala da tudi jaz nekaj čutim do njega...... dolgo časa sem razmišljala, ko sta se Karmen in Ana zbudili. skupaj smo zajtrkovale, ko me je Ana vprašala če je z mano kaj narobe, rekla je da sem videti zelo obupana. Nisem se ji morala zlagati da sem uredu, ko pa sem že skoraj jokala. Povedala sem ji čiiiiiiisto vse. vedela sem da mi znala pomagati. Pomagala mi je poklicati Colina. najin pogovor je izgledal tako:
C: haloo!
N: oooj
C: Nežaaaaaa kako sem vesel da si me poklicala, je vse uredu, oprosti če sem te prizadel...
N: Colin!!! ustavi se, uredu sem. Komaj sem se opogumila da sem te poklicala. Rada bi se pogovorila s tabo.
C: seveda, kdaj in kje se dobiva?
N: pridi na plažo kjer sva se nazadnje srečala. ob 13.00. Hvala.
C: pridem.
N: adijo
C: adijo
Pripravila sem se na odhod....
pišem naprej....
25. april 2013
neeeext
25. april 2013
neeext! čim prej !!!!
26. april 2013
u118164
u118164
ta next je posvečen moji bff Ani Horan <3 :** ker me je prepričala da nextam :**
*******************************************************************************************************************
ko sem se oblekla sta mi karmen in ana zaželeli velikoo sreče... skozi vrata sem odšla neverjetno pooooočasi. nekje v glavi mi je govorilo da to ni dobra ideja, a sem ta glas preslišala in sledila svojemu srcu. ura je bila šele 12.45 ko sem že sedela na plaži. točno ob 13.00 sem v daljavi videla Colina. bila sem tako živčna kot prvi dan ko sva se srečala. nisem vedela kako naj bi moral potekati najin pogovor. colina sem počakala v grobni tišini. jaz sem bila čisto prestrašena on pa je bil vesel da me je spet videl. pogovor sva
začela (oz. ga je začel on). najprej se mi je opravičeval in mi govoril da nobeni punci tega nebi storil... takoj pri tem sem ga ustavila. bol jezno sem mu rekla zakaj je potem to storil meni!
nextam? :**
07. maj 2013
dej nexti hitr!
07. maj 2013
neext
07. maj 2013
u118164
u118164
next :*** <3
takoj zatem sva oba utihnila. za sabo sem slišala ženski glas ki je klical Colina. oba sva takoj pogledala v njo in kar na enkrat se je znašla v njegovem objemu. ni mi bilo čisto jasno kaj se dogaja, samo nemo sem gledala kako ta ženska objema colina. zaslišala sem zvonenje svojega telefona in takoj pogledala kdo me kliče. bila je ana. prekinila sem ker res nisem bila pripravljena na pogovor. takoj ko sem pogled vrnila v niju sem videla kako ženska poljublja colina. videti je bilo da se teh poljubov colin ni branil. v srcu mi je bilo tako huda da sem začela tako jokati in odšla v naš apartma. najbolj me pa je prizadelo to da colin sploh ni opazil da sem odšla. v apartmeju sta se ana in karmen takoj spravile name. hoteli sta vedeti vse čistoooooo vse, nato pa je na vratih pozvonilo.........
pišem naprej? :***
09. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg