Forum
To je moja 2. zgodbica.

Link 1. zgodbice:
https://www.igre123.com/forum/tema/matilda-spremenjeno/29626/
Zgodba, ki jo imate navedeno zgoraj, opisuje Matildo iz knjige, samo, da sem jo na koncu malo spremenila.
Ta zgodba pa, ki jo bom pripovedovala bo opisovala:
Igralce:
Glavna oseba: Špehar
Prijatelji: ( Vsa možna imena)
Mami: Ha
Oče: Ho
( Vem, da so malo čudna imena, ampak s takimi imeni bo bolj zabavno.)

A boš bral/a? ( Odgovora "ne" ni , zato, ker če ga označiš se to šteje kakor, da bereš.)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. marec 2012
začni začni začni
10. marec 2012
Že pišem!
10. marec 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ps: sory ka oglašujem sam bi se kera prjavla? http://www.igre123.com/forum/tema/top-writer/30472/
10. marec 2012
1.

Špehar spozna svojo sobo

Ko se je Špehar rodil, so ga takoj odpeljali domov. 4 leta je bil v sobi pri mami in očetu, potem pa se je preselil v svojo sobo. Mami in oče sta mu pokazala njegovo sobo, ki je bila vsa v modrem. Omare so bile modre, stol je bil moder, miza je bila modra, predali... Špehar se je razveselil nove sobe in skočil na posteljo. Takrat še ni znal dobro govoriti in je rekel: Lat mlam slolo obo!, kar je pomenilo: Rad imam svojo sobo! Bil je zelo srečen.
10. marec 2012
neext
10. marec 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!
10. marec 2012
2.

Špehar ima rojstni dan, katerega so 1. praznovali

Minila so 4 leta in Špehar je imel rojstni dan. Tega so 1. praznovali. Bil je 31. 12. 2012. Zelo se je razveselil njegovega 8. rojstnega dne. Povabil je vse svoje prijatelje in sorodnike, a na žalost nihče ni prišel. Špehar se je še bolj razveselil tega, da bo lahko požrl svojo torto, ki je bila dolga 5 m in široka 3 m. Mama in oče sta šla počivat, zato nista videla male in suhe nadloge Špeharja, kako se je prikradel do hladilnika. Vzel je svojo torto in hitro kot blisk švignil v svojo sobo. Hopla! Torta ni šla skozi vrata! Vzel je motorno žago in naredil tako luknjo, da je le šla torta skozi. Vrgel jo je na posteljo in še sam zraven nje.
11. marec 2012
u58203
u58203
Haha
next!!
12. marec 2012
3.

Špehar postane debel

Začel jo je jesti. Vsaka pikica je 1 cm debeline. Ko jo je pojedel do konca je bil zaspan. Trajalo je 1 uro, da jo je pojedel in že je bila noč. V Debeli dolini ( Tako se je imenovala ta dolina) je bila noč dolga 79 ur. Ko se je Špehar zbudil, je zagledal pred sabo kožnat hrib. Mislil je, da je to Debela dolina, in da bo skočil na mehka tla, v sredini pa je ogromna torta, ki ga kliče. Ko se je zares zbudil, je bil zelo srečen. Rekel je: Ono em ak, ot oam iti!, kar je pomenilo: Končno sem tak, kot moram biti! Po naključju sta Ha in Ho to slišala, a nista razumela, kaj pomeni. Zdaj se je začelo.
13. marec 2012
aja tista ki hoče lah piše mojo zgodbico kr nam mela cajta za vedno!kr začne nej pisat!
13. marec 2012
neext
16. marec 2012
NO BOM PA GDAJ JZ
05. april 2012
4.

Špehar postane še debelejši

Špehar je postal zelo debelejši! Končno je počil in razneslo je ves svet! Počil je Špehar in pravljice je nehar!
05. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg