Forum
bom zdaj enkrat : 3
03. november 2012
u18680
u18680
next.
04. november 2012
u61092
u61092
next:*
05. november 2012
u111956
u111956
nextii miska.
06. november 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
... Čez nekaj časa, sem se zbudila, in opazila, da sem doma v postelji.. Zraven mene je bila Lauren, ki me je žalostno gledala. Po licu mi je spolzela solza.. Pogledala sem Lauren in ji rekla : Mislim, da sem ga za vedno izgubila.. Odgovorila mi je : Amy,.. vem da ti je hudo, ampak potrpi še malo.. samo ne obupaj in ne odrini me od sebe.. Zaskrbljeno sem jo pogledala in ji rekla : ne morem več .. naj se zgodi karkoli, ampak vedi, da te imam rada ... Nasmejala se mi je, nato pa odšla iz sobe.. Čez nekaj časa je k meni prišla Jess. Povedala sem ji vse kar je bilo..Tako kot jaz, je bila žalostna tudi ona, saj se je razšla z Ninotom, ker se je poljubljal z Abbie -__- .... Nisem mogla verjeti, kako je lahko Abbie tako nasramna, da jo je najprej zagodla meni, nato pa še moji najboljši prijateljici !! Z Jess sva cel dan zamišljeni. Pogovarjali sma se o vsem tem kar se je zgodilo ter obujali stare spomine.. Pili sma coca-colo in jokali .. Potem je ostala pri meni.. Naslednji dan sem se zbudila zgodaj zjutraj.. Bil mi je dolgčas, saj je Jessica še spala, zato sem po dolgem času odprla računalnik in se prijavila na facebook. Pogledala sem zadnje novice, nato pa videla, da je Nino v razmerju z Abbie. Nisem mogla verjeti svojim očem, pravtako pa sem bila žalostna, saj sem vedela, da bo tudi Jess, zaradi tega zelo trpela, zato ji kasneje tega niti povedala nisem .. Ko se je Jess zjutraj zbudila, sem ji prinesla zajtrk, sama pa nisem pojedla nič, saj mi ni teknilo.. Zadnje dni nisem jedla nič, zato sem počasi začela izgubljati kg..Čeprav me je mama spodbujala, naj jem, preprosto nisem morala.. Kasneje sem Jessico pospremila domov..Med potjo sva srečali Ninota in Abbie, kako sta sedela v parku in se držala za roke.. Ko ju je Jess videla, ji je po obrazu spolzela solza.. Nemočno ju je pogledala, nato pa mene in mi rekla: si vedela ? Odgovorila sem ji, da sem zjutraj videla na facebooku, da sta v razmerju, ampak ji nisem hotela govoriti, da ne bi bila še bolj žalostna.. ampak navsezadnje je le izvedela.. Obrisala sem ji solze in ji rekla, naj gre preko ponosa, čeprav z težko bolečino .. Abbie in Nino naju nista videla.. V tistem trenutku je Abbie odšla nekam, Nino pa bil sam.. Ravno takrat je pogledal sem, in naju videl..Bil je malo presenečen. Ko naju je videl, je z odprtimi usti in z tistimi svetlo modrimi očmi pogledal Jess. Ta pa je globoko zavdihnila ter mi rekla, naj takoj odideva.. Ko sma počasi odšle, se je Jess obrnila in v daljavi še zmeraj videla Ninota, kako jo gleda.. Hitro je pogledala vstran in obe sva stekli iz parka.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
06. november 2012
u111956
u111956
nexti omg svetovn
06. november 2012
next!
06. november 2012
next *o*
06. november 2012
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!! swetownaaa
06. november 2012
u61092
u61092
uaaau *.*
neext
08. november 2012
omg kak je dobra next
16. november 2012
next
11. december 2012
next!!!
15. december 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
... iz parka sva stekli naravnost k meni domov. Jess še nikoli nisem videla tako žalostne. Vedela sem koliko ji pomeni Nino in nisem mogla verjeti da je ta avša Abbie lahko naredila to tudi Jessici. Bila sem tako jezna.. Ko sem Jess potolažila sem ji obljubila, da bo Abbie enkrat za vse, kaj je naredila plačala. Tokrat sem jo sovražila iz dna srca, ker je prizadela tudi mojo najboljšo prijateljico. Dnevi so počasi minevali o Nejčevem stanju pa mi nihče več ni povedal..Tudi o Abbie in Ninotu ni bilo več ničesar slišati.. Ocene v moji šoli, so se zmanjševale, leto pa je počasi šlo k koncu in grozili so mi popravni izpiti.. Vsega tega pa se še zavedela nisem.. Prvič v življenju mi je preprosto vseeno za vse, kajti življenje brez Nejca ni imelo smisla. Vse skupaj je vplivalo tudi name, saj sem začela izgubljati kilograme in tudi duševno stanje je bilo slabo.. Pomiriti me ni morala ne mama, ne Lauren, niti Jessica.. Vse je bila nočna mora, ki sem jo komaj prenašala.. Mama pa ni več vedela kaj naj stori.. Vse kar sem tisti čas hotela, sem želela najti notranji mir v sebi..Zato sem se odločila da pojdem na počitnice in vsaj za malo odmislim šolo, prijatelje in Nejca.. Mama se je s tem strinjala, kajti naredila bi vse, samo da sem jaz srečna.. Tako sem se odločila da pojdem sama na Jamaico in odmislim na vse..Meseca maja sem tja tudi odšla. Z avtobusom sem se odpeljala v te lepe kraje in že takoj ko sem prišla tja, sem tam nekaj začutila. Vsi so bili zelo prijazni, meni pa je nek notranji glas govoril, naj se nikoli ne predam in grem naprej kljub vsemu.. Po dolgem premisleku sem se tudi odločila, da bom dvignila glavo in šla naprej.. Spet bom na začetku z izgubljenimi spomini,ampak želja po nejcu bo premagala vse. V moje življenje je končno prišlo nekaj smisla.. In še zdaj se sprašujem kaj bi bilo, če nebi nikdar prišla sem, in spoznala ljudi, ki so mi znova vlili upanje.. Na Jamaici sem resnično uživala, z mamo, Lauren in Jessico pa se pogovarjala vsak dan in jima pripovedovala vse kaj se je zgodilo na Jamaici. To e bila res nepozabna izkušnja zame..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

22. december 2012
next!!
22. december 2012
next
22. december 2012
next:3
23. december 2012
u84724
u84724
next!
23. december 2012
next
23. december 2012
next
23. december 2012
u61092
u61092
neextt:*
24. december 2012
next čimprej:*
11. februar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/paradise-in-hell-in-lt-3/50652/ bi brala? Hvala če boš! < 3 Sori za oglaševanje.
16. februar 2013
u123881
u123881
next
22. februar 2013
u109209
u109209
nnext
a zdej pogreša Nejca a ne več Žana
+ nova bralka
12. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani