Forum
Hooj. Sem Maddie Smith.Stara sem 14 let. Živim z sestro, bratom ter očkom. Mama je umrla za rakom pred mnogo leti. Ampak življenje gre naprej.Začnimo z vsakdanjim dnevom(zadnji dan šole)
Acacia Clark as Maddison Smith(jas 14 let)
random tumblr girl as Sophie Tenner(moja bff 14 let)
random tumblr boy as Leon Smith(brat 17 let)
random tumblr girl as Charlotte Smith(sestra 16 let)
random dog as Prince
(pri fantih iz 1.D računajte da niso slavni (še) in da so 15 oz. 16 let
Niall Horan as Niall Horan
Harry Styles as Harry styles
Zayn Malik as Zayn Malik
Louis Tomlinson as Louis Tomlinson
Liam Payne as Liam Payne

še slikce(od 1.D verjetno poznate tkoda nam dajala zdele hehe)
Jas:

Sophie:

Leon:

Charlotte:

Prince:

bom dala malo uvodavečer pred zadnjim dnem šole)
Oh ne..ura je že pol dvanajstih sem si mislila ko sem gledala v telefon. Vrgla sem ga na posteljo stekla pod tuš ter šla v kuhinjo. Ja...naša družina se spravlja spat zelo pozno. Uzela sem kosmiče ter mleko in hitro use vrgla vase. Požvižgala sem mojemu kuku ki je pritekel za mano medtem ko sem tekla po stopnicah ter jedla kosmiče. Vsem sem zakričala lahko noč ter se zaprla v sobo z Princem. Skočil je na posteljo ter se udobno namestil jas pa sem z skledo v rokah gledala kaj bom jutri oblekla za ZADNI DAN ŠOLE . Grem namreč v 9i razred in komaj čakam počitnice. Uspeh ni bil najboljši ampak pustimo to. Izbrala sem:

Skledo sem odložila na pisalno mizo ter v torbo zmetala vodne balončke(niso še napolnjeni)Ter blokec in pisalo. Vse sem vrgla v kot sobe ter se vrgla na posteljo. Super ura je že 12 ponoči. Zjutraj pa komej ustanem. Groza. Uzela sem telefon ter visela na fbju še kako uro. Potem sem končno zaspala.
Zjutrej pa...

Ali je preveč slik?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2014
u173833
u173833
next
01. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg