Forum
u65856
u65856
hi *w*
s tinkaro (-neushoorn-) sva se odločile da napiševe eno zgodbo, ko pa mate tota sranja že usi :3
če ti je ušeč piši next :3 glavna oseba je Astrid, ki tudi pripoveduje.
-------------------------------------------------------
''Biiiip biiiip biiiip biiiip,'' me je zbudilo zvonjenje budilke. Moja soba je bila popolnoma prazna. V kotu sobe so bili nagrmadeni trije kovčki in nekaj škatel na katerih je pisalo : ''ASTRID – za selitev''
Danes je ta dan. Z očetom se bova odselila. Prejšnji teden sta se starša ločila. Prepirala sta se že več mesecev, nato pa sta se končno odločila. Sodišče je odsodilo, da bo mami dobila skrbništvo za mojega mlajšega bratca Lana. Mene so dodelili očetu.
Mama je to hotela preprečiti. A sodnik ji je le zabrusil : ''NEHAJTE! Nikoli ne boste dobili skrbništva za oba! Če se boste še naprej pogajali, bomo očetu dodelili še drugega otroka!''
Teh besed se spomnim do črke natančno. Spomnim se tona s katerim je to rekel.
Bila sem jezna na vse. Na očeta, na Lana, celo na mamo. Brcnila sem v eno izmed škatel na koncu sobe. Jezno sem začela pobirati koščke stekla s tal. Ko sem brcnila v škatlo je slika v okvirju na vrhu nje padla in se razbila.
Ko sem počistila sem se oblekla in se odpravila v kuhinjo. Upala sem, da je še dovolj zgodaj in da se ni še noben zbudil. Ni mi bilo do prepira. Nalila sem si pomarančni sok in se usedla za mizo. Prižgala sem teve. Odsotno sem strmela vanj. Bila so poročila. Tu in tam sem ujela kakšno besedo : ''vlada ... požar ... gasilci ... žrtve ... helikopter ... poraz ... tekma...''
Kmalu sem ugasnila teve in se počasi odpravila v šolo.
--------------------------------------------------------
next? :3
02. januar 2012
u65856
u65856
pardon - tam mora bit :
Ko sem brcnila v škatlo je slika na vrhu padla in steklo se je razbilo. Natančneje sem si ogledala sliko. Na njej sta bila starša. Objeta čez rame. Sliko sem zmečkala in jo zabrisala v smetnjak.
02. januar 2012
next
02. januar 2012
u71292
u71292
next :Đ
02. januar 2012
u66575
u66575
Neeext
PS js sm tut Tinkara
02. januar 2012
next :3
02. januar 2012
Next Next Next NextNext Next Next Next
02. januar 2012
u71292
u71292
Do šole sem se vlekla kot megla. Nisem se hotela posloviti od prijateljev. Še posebej ne od Pie in Ines. Sovražim poslavljanje.
V šoli se mi je zdelo da so vsi prijaznejši do mene ker je moj zadnji dan v temu kraju. No seveda jih bom prišla še obiskat.
Po koncu pouka sem morala še na kosilo, ki ga imam v šoli. Imeli smo makarone in neko omako. Dolgo sem čakala v vrsti. Ko sem končno bila na vrsti jaz sem uprašala kuharico, če je to mesna omaka. one me je čudno pogledala in prikimala. Zajela je omako in jo hotela politi po makaronih. Rekla sem : ''Nebom omake, ker sem vegetarijanka''. Grdo me je mogledala in zlila omako po makaronih. Zakričala sem: ''Nebom omake, sem vegetarijanka!'' Kuharica me je še bol grdo pogledala in povzvišenim glasom rekla: ''Nisi še ti na vrsti, punca!'' Pogledala sem vztran in videla majhnega zmedenega fantka. V tistem trenutku me je bilo tako sram, da sem se hotela pogrezniti v zemljo. Skoraj cela jedilnica se je hihitala. Ko smo z Ines in Pio pojedle kosilo smo se odpravile domov. Komaj sem se poslovila od njiju.
------------------
okej to je blo mau bedn k res nism mela idej :$
next ? :'D
03. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeexxxxt !!
03. januar 2012
nexito
03. januar 2012
u65856
u65856
Prišle smo do polovice poti - tam kjer se naše poti ločijo. Ines gre na levo, Pia na dasne jaz pa naravnost. Obstale smo.
''No, adijo,'' sem obotavljajoče rekla. Sovražila sem poslavljanje. Pia se mi je vrgla v objem, Ines pa za njo. Tako smo tiho stale sredi ulice. Kolesar je pripeljal mimo nas. Nismo se menile za to. Čez nekaj trenutkov smo iz daljave zašlišale glasove, ki so se nam približevali. Tudi za to se nimo menile.
Čez nekaj minut je Ines popustila objem in rekla : ''Am, ja. Domov bom mogla.'' nerodno je pograbila torbo in zavila na desno. Brez besed sem pograbila še svojo torbo in odkorakala naravnost. Brez da bi se enkrat ozrla za njima.
Odklenila sem vhodna vrata. Očka in mami sta sedela vsak na svojem koncu mize in počasi, neslišno skrala kavo. Ko sta me videla vstopiti sta oba poskočila na noge.
''No, ja. Am ... ja. Najbolje bo, da ... am ...'' je jecljal očka.
''Kar gresta,'' ga je hladno prekinila mami.
''Ja. Ja, tako je. Astrid, vzami svoje stvari, dobiva se čez deset minut, taksi bom poklical,'' je olajšano zavzdihnil očka.
Brez besed sem zdrvela v svojo sobo. Pregledala sem škatle, jih zabarkadirala s salotejpom, in stlačila še šolsko torbo v enega izmed kovčkov. Pograbila sem dva kovčka naenkrat in se prevrnila od njihove teže. ''Fak, no,'' sem zaklela.
Vsak kovček in vsako škatlo sem posebej odnesla po stopnicah ter jih naložila pred vhodna vrata.
Utrujeno sem se sesedla na kavč. Iz hodnika sem zašlišala mamin klic.
------------------------------------------------------
next? :3
03. januar 2012
u65856
u65856
desno*
03. januar 2012
u71292
u71292
next.
03. januar 2012
06. januar 2012
u71292
u71292
ful nimame časa, med vikendom bove napisale. :')
11. januar 2012
next:3333333333333
13. januar 2012
u71292
u71292
dafaq men se neda pisat hahah.
dej julija nexti :3333333
< 3333333333333333333333333333
21. januar 2012
u66575
u66575
NeeXt