Forum
PROLOG
Ali kako zaceti globok pogovor
“Zakaj sm obupna v ljubezni!?”
“Kaj ko bi stopila z dežja preden odgovorim na to vprašanje?”
Lynn si je sezula čevlje in vstopila skozi vrata. Slekla si je plašč ga obesila na obešalnik in se odpravila proti dnevni sobi, ne da bi se sploh zmenila, da je Soren se vedno nekje za njo in najbrz zapira vrata.
Brez kakršnegakoli okrevanja se je z obrazom naprej vrgla na sedežno in obležala tam, z rokami iztegnjenimi pred sabo in nogami visečimi čez rob sedežne.
Poslušala je blizajoče se korake in previdno zapiranje vrat dnevne sobe. Le trenutek kasneje je zaslšala lahek, narejen kaselj, na katerega je v odgovor le zagodrnjala v blazino.
“Dober dan tudi tebi. Torej … kaj se greš?”
“Ležim na tvojem kavču. Sem mislila, da je očitno.”
“ Vredu, pa poskusiva z novim vprašanjem: Zakaj leziš na mojem kavču in kaj je bilo tisto prej?”
“To sta bili dve vprašanji.”
“Za Božjo voljo Lynn, bi lahko nehala s sarkazmom in odgovorila?”
“Že prav, že prav, ni potrebe da si tako nataknjen.”
Zaslišala je naveličan vzdih in pa komaj slišno škripanje stola.
“Kaj si mislila s tem, da si ‘obupna v ljubezni’?”
“Da sm obupna v ljubezni, spet, bi bila lahko se bolj očitna? Seesh Soren.”
“ Tudi prav … Zakaj misliš, da si obupna v ljubezni?”
"No ..."

------------

Hei!
Nova zgodbica. Predvidenih je 7 poglavij/sedem delov. Nevem kako dolgi bodo ali koliko smisla bodo imeli, ampak tole idejo sem imela ze nekaj časa v glavi pa nisem vedela kaj storit z njo.
Pisana je na telefon hint napake in možno pomankanje šumnikov.
Ni določenih updatov, ker pišm ko se mi da.
Dobrodošla so vsa mnenja in pomenl bi mi res velik, če bi dobila mal več kot le next. Zarad mene je lahko tut hate ampak mam rajs kritiko.
Se ya ~Alex
20. junij 2016
u186827
u186827
Next, obetaven začetek
20. junij 2016
u213243
u213243
Next
20. junij 2016
PRVO POGLAVJE
Ali zakaj je pomemben okus v glasbi
“Za začetek: Vsaka zveza v kateri sm ila je propadla!”
“To še ne pomeni, da si slaba v ljubezni … mogoče si bila samo z napačnii ljudmi …” ji je mirno odgovoril Soren.
“Pft, ja! Zelo napačnimi ljudmi.” Po pravici Lynn še vedno zmrazijo spomini na nekatere njene zveze. Za zdaj recimo temu sreča v ljubezni … ali nekaj. Lynn je bila po izgledu precej povprečna, fantje se niso nikoli niso grebli zanjo, vendar pa je bilo zanimanje za njeno telefonsko kar veliko, no vsaj dokler niso poznali dela z njeno osebnostjo.
“Primer?”
“Vsi moji bivši.”
“Ne! Res!? Kdo bi si mislil!!”
“Soren.”
“Ja, ja. No kaj točnp je bilo narobe s tvojimi bivši?”
“Nič točno določenega, ampak vsak je imel nekaj.”
“Tako gre to po navadi.”
“Haha kako duhovito.”
“Vredu, vredu, sem končal.”
“Hvala.”
“Zdaj pa gospodična “obupna sem v ljubezni” kako boste rešili svojo težavo?”
“Sem jo že!”
“Oh a res!? Potem pa z besedo na dan!”
V Sorenovih besedah je bilo slišati privoščljivo zanimanje in njegov majhen nasmešek je samo pripomogel k ugibanju da bo v zgodbi užival.
Lynn je samo zavzdihnila in rekla: “Naredila sem seznam vse pomembnih stvari, ki jih moram pri tipu preverit za uspešno zvezo.”
“Primer?”
“Okus v glasbi. Zelo pomemben!”
“To pa že ni res! Okus v glasbi si popolnoma precenila!”
“Sploh ne! In to lahko dokažem!”
“Kar poskusi.”
Soren je bil zdaj že prijetnon nameščen na kavču, poleg nje (pravzaprav je sedel na njenih nogah ampak pst koga to briga).
“No se spomniš, ko sem sva bila sedemnajst in je bil v moji paralelki tisti Jack?”
“Tisti hippi?”
“Ja, ja on! Z njim sem hodila nekaj tednov, ko me je končno povabil na koncert. Seveda sem bila naudušena”
“Oh ja spomnim se tega; takrat ko si kupila tisto drago belo hippi obleko, ko sva pri temu, zakaj je bila hippi obleka draga?”
“Ker je bila v resnici kostum.”
“Oh ja.”
“Ampak ja kupila sem tiste neumno obleko in venec umetnih vrtnic za na glavo. In veš kaj se je zgodilo na koncu dneva z njimi!? Pristali so v smeteh!”
“Kaj? Zakaj?”
“No, ko sem prišla na koncert se je izkazalo, da ni bil nek hippi koncert ampak Death metal koncert!”
“O moj Bog! Zakaj nisem še nikoli slišal za to!!??”
“Zato, da se ne bi od smeha valjal po kavču, kot to počneš ZDAJ!”
“Oprosti, oprosti prosim nadaljuj.”
“No, pa kaj je za nadaljevat? Prišla sem na koncert oblečena, kot devica Marija, medtem, ko so vsi ostali igledali, kot, da so satanova desna roka.”
“Oh, se mi je zdelo ampak s tvojimi biblijskimi pripombami je še boljše!”
“Oh utihni! Jacka sploh nisem prepoznala, med temi čudaki! Poleg tega pa sem se na neki točki v večeru stala točno zraven zvočnikov in na desno uho še 3 dni nisem slišala dobro!”
Hlastajoč za zrakom je Soren le izustil: “Ampak .. hah … nisi preprosto …. Š-šla .. domov?”
“Jack je bil moj prevoz! Ne, da je to kaj pomenilo, še vedo sem pesačila domov.”
“To je neprecenljivo!”
“Grozen si!” Lynn se je dvignila, le toliko, da ga je udarila z blazino po glavi, nato pa se spet zarila z obrazom globoko v kavč, češ, da ji sami ni šlo na smeh.
“Okej, okej … ampak zakaj si morala vreč stran obleko in venec?”
“No enkrat med koncertom so začeli špricati umetno kri po celotni dvorani in ni se mi jo dalo prati”
“O MOJ BOG!”
“Soreeen!”
“Ja, ja. Zdaj razumem zakaj ti je okus v glasbi tako pomemben, čeprav je razlog še vedno neumen.”
“Vsaj to.”
PRVO POGLAVJE
Ali zakaj je pomemben okus v glasbi
“Za začetek: Vsaka zveza v kateri sm ila je propadla!”
“To še ne pomeni, da si slaba v ljubezni … mogoče si bila samo z napačnii ljudmi …” ji je mirno odgovoril Soren.
“Pft, ja! Zelo napačnimi ljudmi.” Po pravici Lynn še vedno zmrazijo spomini na nekatere njene zveze. Za zdaj recimo temu sreča v ljubezni … ali nekaj. Lynn je bila po izgledu precej povprečna, fantje se niso nikoli niso grebli zanjo, vendar pa je bilo zanimanje za njeno telefonsko kar veliko, no vsaj dokler niso poznali dela z njeno osebnostjo.
“Primer?”
“Vsi moji bivši.”
“Ne! Res!? Kdo bi si mislil!!”
“Soren.”
“Ja, ja. No kaj točnp je bilo narobe s tvojimi bivši?”
“Nič točno določenega, ampak vsak je imel nekaj.”
“Tako gre to po navadi.”
“Haha kako duhovito.”
“Vredu, vredu, sem končal.”
“Hvala.”
“Zdaj pa gospodična “obupna sem v ljubezni” kako boste rešili svojo težavo?”
“Sem jo že!”
“Oh a res!? Potem pa z besedo na dan!”
V Sorenovih besedah je bilo slišati privoščljivo zanimanje in njegov majhen nasmešek je samo pripomogel k ugibanju da bo v zgodbi užival.
Lynn je samo zavzdihnila in rekla: “Naredila sem seznam vse pomembnih stvari, ki jih moram pri tipu preverit za uspešno zvezo.”
“Primer?”
“Okus v glasbi. Zelo pomemben!”
“To pa že ni res! Okus v glasbi si popolnoma precenila!”
“Sploh ne! In to lahko dokažem!”
“Kar poskusi.”
Soren je bil zdaj že prijetnon nameščen na kavču, poleg nje (pravzaprav je sedel na njenih nogah ampak pst koga to briga).
“No se spomniš, ko sem sva bila sedemnajst in je bil v moji paralelki tisti Jack?”
“Tisti hippi?”
“Ja, ja on! Z njim sem hodila nekaj tednov, ko me je končno povabil na koncert. Seveda sem bila naudušena”
“Oh ja spomnim se tega; takrat ko si kupila tisto drago belo hippi obleko, ko sva pri temu, zakaj je bila hippi obleka draga?”
“Ker je bila v resnici kostum.”
“Oh ja.”
“Ampak ja kupila sem tiste neumno obleko in venec umetnih vrtnic za na glavo. In veš kaj se je zgodilo na koncu dneva z njimi!? Pristali so v smeteh!”
“Kaj? Zakaj?”
“No, ko sem prišla na koncert se je izkazalo, da ni bil nek hippi koncert ampak Death metal koncert!”
“O moj Bog! Zakaj nisem še nikoli slišal za to!!??”
“Zato, da se ne bi od smeha valjal po kavču, kot to počneš ZDAJ!”
“Oprosti, oprosti prosim nadaljuj.”
“No, pa kaj je za nadaljevat? Prišla sem na koncert oblečena, kot devica Marija, medtem, ko so vsi ostali igledali, kot, da so satanova desna roka.”
“Oh, se mi je zdelo ampak s tvojimi biblijskimi pripombami je še boljše!”
“Oh utihni! Jacka sploh nisem prepoznala, med temi čudaki! Poleg tega pa sem se na neki točki v večeru stala točno zraven zvočnikov in na desno uho še 3 dni nisem slišala dobro!”
Hlastajoč za zrakom je Soren le izustil: “Ampak .. hah … nisi preprosto …. Š-šla .. domov?”
“Jack je bil moj prevoz! Ne, da je to kaj pomenilo, še vedo sem pesačila domov.”
“To je neprecenljivo!”
“Grozen si!” Lynn se je dvignila, le toliko, da ga je udarila z blazino po glavi, nato pa se spet zarila z obrazom globoko v kavč, češ, da ji sami ni šlo na smeh.
“Okej, okej … ampak zakaj si morala vreč stran obleko in venec?”
“No enkrat med koncertom so začeli špricati umetno kri po celotni dvorani in ni se mi jo dalo prati”
“O MOJ BOG!”
“Soreeen!”
“Ja, ja. Zdaj razumem zakaj ti je okus v glasbi tako pomemben, čeprav je razlog še vedno neumen.”
“Vsaj to.”

♫♫♫♫♫♫♫♫♫

lol ugante kdo ni mrtu!
Hvala za nexta rečem 5 mescev kasneje. Sej bo.
No to je prvo poglavje! Vsaj neki :')
V glavnem bo zgodbica pisana skozi dialoge, ker jih morm vadt in ker se ne počutm tolk dobr v pisanju ostalga :') sej bo Alex
Ja, no to je to, upam, da vam je všeč, vsak Next ali pohvala toplo dobrodošla in te fore
Ajdi čao ~Alex
15. november 2016
* ni blo misšljen 2x copypasteat :') #Znam programirat ampak ne vem kako se nexta ocitno
15. november 2016
Next... Popolnooo
30. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg