Forum
Heej!!Sem Alicia Miller.Živim v Sloveniji. Stara sem 17 let. Pred enim letom sem končala osnovno šolo. Trenutno iščem službo. Mama in oče sta se mi odrekla takoj ko sem končala šolo. Priskrbela sta mi stanovanje ter nekaj denarja,ki mi ga že zelo zmankuje. Nimam nobenih prijateljic. Imam samo sovražnice. Vsi me samo zmerjajo in ponižujejo. Večkrat sem pomislila na samomor.

Zjutraj me je zbudilo grozno vreščanje. Nad mano je živela zelo velika družina,ki je bila zelo glasna. Zvalila sem se na bok ter se pokrila z odejo. Nisem mogla več zaspati. Vstala sem iz postelje ter oblekla kavbojke ki so visela na kuhinjskem stolu. Odhitela sem še po majico ter si jo potegnila čez glavo. Odšla sem v kopalnico kjer sem si umila obraz in se počesala. Stopila sem v kuhinjo. Odprla sem hladilnik,da bi si vzela nek prigrizek vendar ta je bil prazen. Zavzdihnila sem in pograbila denarnico. Odpravila sem se v hodnik. Z obešalnika sem potegnila usnjeno jakno ter si obula all-starke. Zaklenila sem vrata ter stekla po stopnicah. Stopila sem skozi vrata bloka in zadihala svež zrak. Ceste so bile že napolnjene z avtomobili. Nasmehnila sem se nato pa se sprehodila do trgovine. Vstopila sem in vsi so me grdo pogledali. Povsod sem veljala za čudakinjo in brezdomko. Umaknila sem se k policam. Ljudje so končno umaknili oči z mene. Pograbila sem makarone,sir,mleko,kruh....Blagajničerka je bila izredno nesramna. Hrano sem zložila v vrečke ter odšla ven. Zaprla sem oči saj je sonce tako zelo sijalo. Nato pa sem začutila močno bolečino v glavi. Obležala sem na tleh. Odprla sem oči. Nad mano je čepel nek fant z modrimi očmi. Imel je rjave lase. Bil je popoln.''Oprosti,nisem hotel'': se je pričel opravičevati. Nasmehnila sem se mu in si lase popravila na stran.''George,George Clarkson'': se je predstavil. Tudi jaz sem mu povedala svoje ime in mu podala roko. Fant je segel v svoj žep ter mi podal listek z njegovo telefonsko številko. Objela sem ga ter odšla domov. Ta fant mi je spremenil življenje. Slekla sem jakno ter si obula copate. Vrgla sem se na posteljo in zatisnila oči.
16. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. marec 2013
next
16. marec 2013
nneeexxtt
16. marec 2013
u125787
u125787
neeeext!!!
16. marec 2013
u27814
u27814
next
16. marec 2013

Vstala sem iz postelje. Odpravila sem se proti kuhinji. Malo se mi je zvrtelo. Iz vrečke sem vzela sendvič. Hitro sem ga odvila ter pojedla. Ovitek sem vrgla v koš. Ta je padel nazaj ven saj je bil koš že čisto poln. Dvignila sem vrečo iz njega ter jo zvezala. Oblekla sem jakno ter obula čevlje. Odhitela sem ven ter vrečo vrgla v smeti. Ravno ko sem hotela oditi sem se zaletela v nekoga. Povzdignila sem glavo ter zagledala njega. Zopet sem ga videla. Bil je George. Začutila sem metuljčke v trebuhu.''Ti pomagam'': je rekel ter se nasmehnil. Pokimala sem in mu podala roko. Potegnil me je k sebi. Bila sva samo 10 centimetrov narazen. Hitro sva se odmaknila drug od drugega. Postala sem čisto rdeča.''Greva na kavo'': me je vprašal George.''Ja'': sem rekla in se nasmehnila. Po cesti sa stopala zelo počasi. Podal mi je roko. Bila je zelo velika in topla. Prišla sva do neke majhne gostilne. Vstopila sva in bilo je zelo lepo. Ni bilo veliko gostov kar mi je bilo zelo všeč. Sedla sva čisto v kot. Naročila sva si vročo čokolado. Bila je zelo okusna. Opazila sem da me je ves čas gledal. Tudi sama sem ga pogledala. Kar izgubila sem se v njegovih očeh. ''Sploh veš kako lepa si'': je rekel. Zahihitala sem se ter ga resno pogledala. Tudi on se je nasmehnil. Približal se mi je. Čutila sem njegovo toplo sapo na svojem vratu. In kar naenkrat me je poljubil. Od presenečenja sem skočila nazaj. ''Sem naredil napako'': je rekel.''Ne samo to čakam že celo življenje'': sem mu odgovorila.''Bi bila moja punca'': me je vprašal. Glasno sem mu pritrdila. Vsi so naju gledali ter na koncu še zaploskali....
a)Neext.??
16. marec 2013
next
16. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeext
17. marec 2013
u122991
u122991
Neeeext
17. marec 2013
u27814
u27814
next
17. marec 2013
u125787
u125787
neext
17. marec 2013
next
17. marec 2013
next
17. marec 2013
Dons dobite next
18. marec 2013
Odmaknila sem se od njega. Zazrla sem se v te njegove modre oči. Bila sem noro zaljubljena. To sem tudi sama čutila. Nasmehnila sem se ter posrkala vročo čokolado.Še enkrat sem ga poljubila nato pa odšla. Dobesendo tekla sem od veselja. Verjetno se vam to zdi malo čudno,da kar pobegneš od fanta. Vendar po pravici povedano sem se v zvezi počutila kot,da sem v zaporu. Potrebovala sem svežino,prostor..George je vpil za mano ampak ga sploh nisem poslušala. Ni minilo dolgo ko sem že pritekla pred naš blok. Utrujena sem se sesedla na stopnice. Vsi so me z začudenjem opazovali jaz pa sem se jim nasmehnila.Ko sem si odpočila sem odšla v stanovanje. Bilo je zelo temno. Dvignila sem zavese. Svetloba je prodrla noter. Zazrla sem se v naravo. Bila je zares čudovita. Telefon mi je zavibriral. Potegnila sem ga iz žepa. Bil je George. Nisem se hotela pogovarjati zato sem samo prekinila. Rajši sem mu napisala krajše sporočilo na katero nikoli nisem dobila odgovora. V naslednjih dneh Georga sploh nisem nikjer videla. Vsi ki so prišli mimo mene so me grdo gledali. Le zakaj??Kaj sem storila?? No ja bila sem zares obupana. Moje oči so se zarosile. Pogledala sem v tla. Bilo je zares bedno. Nisem imela denarja,fanta,družine....Ničesar nisem imela. Imela sem samo bedno stanovanje in telefon. Pomislila sem na London. Tam bi končno lahko zaživela. No ja v življenju ne more biti vse popolno. Odprla sem vrata stanovanja in s tal pobrala časopis. Ponavadi sem spustila zadnjo stran kjer so bile osmrtnice vendar tokrat sem odprla ravno na tisti strani. Pisalo je:
UMRL JE GEORGE CLARKSON!!
MEDTEM KO JE KLICAL DEKLE GA JE POVOZIL AVTO!!

Bila sem tako zelo potrta nisem vedela kaj storiti. Le zakaj me ni nihče opozoril. Z roko sem udarila ob steno. Nastal je močan in glasen pok. Tako močan da je tudi družina nad mano utihnila. Bila sem besna....
a)Neext.??
18. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. marec 2013
u125787
u125787
neeeext
18. marec 2013
u27814
u27814
Next..
18. marec 2013
še dva nexta.....:*
18. marec 2013
next
18. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+ nova bralka
18. marec 2013
hehe.....kmal dobite next....mogoče jutr če ne dons
18. marec 2013
next
18. marec 2013
next
18. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
18. marec 2013

Moja velika ljubezen je odšla. Ulile so se mi solze. Pogreb so že tako ali pa tako imeli vendar sem se oblekla v črno. Bila sem nemočna sredi krutega sveta. Zakaj sem se sploh rodila?? Jooj..le zakaj. Sprehodila sem se v kuhinjo. Zagledala sem nož. Najrajši bi si ga zarila v srce. Vendar življenje gre naprej. Zavzdihnila sem. Naslonila sem se na pult ter pogledala skozi okno. Lahko bi odšla ven iz tega mesta,iz te bedne države...Agh...le kje je moja babica,da bi mi svetovala. Umrla je ko sem bila stara 12 let. Takrat sem jo najbolj potrebovala. Samo ona me je imela rada. Ko bi le bila ptica. Lahko bi letala svobodno. Vedno sem hotela leteti. Živim sredi Ljubljane. Naš blok je najvišji. Odšla sem na podstrešje. Odprla sem okno in zlezla ven. Močno je pihalo. ''SVOBODA'': sem se zadrla. Mimo je ravno prišel nek policist. Ko me je zagledal se je močno ustrašil. Hitro sem zaklenila okno,da ne bi kdo prišel gor. Razprla sem roke ter uživala. Tedaj se mi je v glavi močno zvrtelo. Padla sem na rob strehe. K stavbi je priteklo najmanj 100 ljudi. Vsi so kričali in nastavljali roke. Nisem imela več moči v rokah. Močno se mi je vrtelo.''Ta babura je ubila mojega sina'': se je zadrl nek moški glas. Postala sem jezna. Moje roke so zopet postale močne. Potegnila sem se nazaj. Čutila sem solze v očeh. Pričela sem nekaj vpiti kar še sama nisem razumela. V glavi sem si pela pesem. Bilo mi je res dovolj Ljubljane in vseh zoprnih ljudi tukaj. Odprla sem okno in zlezla na podstrešje. Stekla sem po stopnicah v svoje stanovanje. Zaklenila sem vrata in odšla v spalnico. Potegnila sem 3 potovalke izpod postelje. Noter sem nametala vsa oblačila ki sem jih imela. Pod posteljo sem imela še kar veliko denarja ki sem ga ukradla staršema. Seveda je bilo to takrat ko sem še živela z njima. Ko sem vse spakirala sem zaklenila stanovanje in ključe vrgla nekam skozi okno. Seveda sem ga pošteno nasmradila in umazala. Odhitela sem na letališče in kupila karto za London. Let je potekal zelo mirno. Kmalu smo pristali. Bilo je prelepo. Ko sem izstopila sem se z taksijem odpeljala do neke hiše. Bila je kar velika. Saj sem že povedala,da sem ukradla VELIKO denarja(700.000)....Ko sem vstopila je bilo čudovito. Pogledala sem skozi kuhinjsko okno in zagledala ogromen bazen. Stekla sem ven in skočila vanj. Voda je bila kar mrzla. Zaslišalo se je kirohotanje. Pogledala sem tja in zagledala vsaj 5 fantov,ki so bili moji sosedje...Uff...
a)Neext.??
19. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. marec 2013
u125787
u125787
neext
19. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg