Forum
u182421
u182421
Hojla. Pisala bom zgodbo o punci ki obožuje svoje življenje x'D Ampak nekega dne se zgodi nekaj strašnega...

Hy sem Lu. Ja no v bistvu Luna ampak večinoma me kličejo Lu. No okej pač danes se v šoli slikamo. Vstala sem kar dobre volje. No potem pa sem vzela iz omare moje najljubše obleke, in v hipu sem se počutila slabo. Namreč, prejšnji teden sem imela to najljubšo obleko za zabavo tete Lyre, ampak potem me je teta ponesreči spotaknila, ko sem okoli hodila s kosom torte in spoznavala ljudi, da sem padla čez njeno nogo, direktno na svoj kos torte. Torej je teta obljubila da mi obleko opere in dostavi na dom še pred slikanjem. Ampak pri tem smo vsi pozabili, da njen sušilni stroj skrči obleke do 3 velikosti manjše. In točno to se je zgodilo z mojo najljubšo obleko. Uničena je!! Zarjovela sem in odšla iz sobe, po hodniku, mimo sob mojih sorojencev in spalnice direktno do veže, kjer se je mama pripravljala za službo. Razložila sem ji zoprno situacijo ampak mama se je le nasmehnila. "Ravno danes sem našla eno lušno oblekico, ki sem jo tudi nosila ko sem bila stara kot ti. Premajhna mi je. V spalnici je, na omari. oprana je, zato jo le obleci. Sedaj pa odhajam. Uživajta." je rekla, me objela in odšla." Odšla sem do spalnice, splezala na omaro, a obleke ni bilo. Preiskala sem VSE omare, dokler ni ura odbila pol osmih, šola pa je ob osmih! Obleke tako ali tako nimam zato sem obupano sedla na posteljo, ko je zazvonil telefon. "Živjo ljubica, oprosti, ampak tisto obleko je danes zjutraj ponesreči vzel tvoj oče, ker jo je hotel dati hčeri od sodelavca. Mislil je, da sem jo tam pustila, ker je tebi premajhna. Žal mi je, sodelavec jo bo jutri prinesel nazaj. Obleči kaj drugega. No pa lepo se imej, adijo!" KDAJ to pove?!
Na koncu sem oblekla mojo drugo najljubšo ter se odpravila do šole. Že tako sem grda, še obleke nimam spodobne! Moji bratci in sestrice so očitno že zjutraj odšli v šolo, z očetom. Torej ko sem se odpravljala skozi vrata sem zagledala...!

Jaz:

Obleka:

Nextam?
01. november 2014
Next
01. november 2014
u182421
u182421
Jeej. No bom nextala sam sem na telefonu ne bo slikc OK?
Sem zagledala nasega psa, Karota ki je stal tam, no v bistvu lezal tam. in to mrtev. "Oh Karo." Sem zajokala. Imam ga od rojstva. Ve vec stvari o meni kot vsi na svetu.... VKLJUCNO z mojim dnevnikom!! Zacela sem jokati in pohitela v solo da ne bi zamudila. Po poti je pihal veter in bilo je mrzlo kar je posusilo moje solze. Na poti sem srecala sosolko Sinty. "Pocakaj!" Je zavpila in pritekla za mano ko me je videla. Obrnila sem se. Nasmejana Sinty je ze pritekla do mene. Pozdravila sem jo. Nato sva skupaj odsle k soli in mali cvekale. O karotu ji nisem utegnila govoriti ker se nism hotela spomniti. Ko sva koncno prispeli sem se zacela pocutiti tako slabo da sem morala po tretji uri domov. Ko sem prisla domov sem vrgla torbo v kot sebe pa na kavc. Razkomotila sem se na polster ko sem zacutila nekaj trdega.. bila je plosca Ouija za klicanje duhov!! Karota??!! Next? Pa sory ker je kratk ampak na telefonu je tezko
01. november 2014
Next...
01. november 2014
u182421
u182421
Tenx vama bralkama jutri nextam ♥
01. november 2014
Next
01. november 2014
Sam upam da nav preveč strašna
02. november 2014
u182421
u182421
Boš videla...
Zdalje grem nextat
02. november 2014
u182421
u182421
Ja no v glavnem ploščo Ouija sem kar uporabila, ker sem hotela komunicirati s Karotom. Sicer tega nikoli ne bi naredila ampak halo? verjetno sem bila res hudo bolna da sem si naredila kaj takega. Torej sem vzela Ouijo izpod polštra ko je skozi vežo in vrata v dnevno prihitel oče. Hitro sem skrila Ouijo. "Živjo oči," sem rekla. Nato sem legla. "A ne bi mogla biti v šoli?" je vprašal. Odkimala sem. A ni se mi dalo razlagati in videti je bilo da on tudi ni pri volji. "Zaradi obleke, a? Punce vedno delate paniko," si je mrmral. Nato je malo pogledal po dnevni. "Si kje videla tako ploščo s črkami? Ouija, če si že kdaj slišala. Sodelavcu jo bom dal v zameno za obleko ki jo želiš nazaj. Itak Ouije ne uporabljamo." Skomignila sem. "Nisem videla nobene plošče Ouija. Sem pa že slišala zanjo." Morala sem se zlagati, ali pa bo oče odnesel ploščo sodelavcu, in ne bi mogla klicati Karota. Oče je zamrmral: "Potem pa pozabi na obleko. Moram pohiteti, sodelovec me čaka." Nato je pohitel iz hiše. Ko je bil v veži, je zavpil: "Ne pozabi nahraniti Karota!" Ups. Pozabila sem mu povedati. Plošče še nisem odprla, in je tudi nisem mogla ker sem ko je oče odšel le legla in zaspala...

Sorry naslednji del bo bolj zanimiv
02. november 2014
Next
02. november 2014
Kdaj bo next?
13. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg