Forum
živjooooooooooooooooo
naredila bom zgodbico z imenom strašno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no če jo boste brali jo berte če ne pa nč
hvala za razumevanje bay

ali boš sodeloval/a ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. september 2012
no 1 del vam dam za primer

js lejla

moja sestra

jasmina

03. september 2012
zjutraj sva z mojo sestro ustali ob 5:00 urihtali sva se za v šolo in šli v kuhinjo tam naju je mami pričakala z palačinkam obliite z čokolado VSE NAJBOLJŠE!!!!!! je zakričala mami jasmina tvoj rojtni dan je vem je zakričala nazajuzeli sva torbo in odšli v šolo
ko sva prišli v šola sem srečala jasmininega fanta bila sem ljubusumna samo zato sva se s sestro sprli drugače pa sva bili najbolši prijatelici res sem hotela imeti fanta.po koncu pouka sva se s sestro kregali med potjo saj bi naj ona mi ukradla fanta ampak res čisto res sem bila v njega zakaj pa ne saj je najlepši fant na šoli.ko sva prišli domov sva pojužnali wow kaj je bilo to sem si mislila saj mi je nekaj naredilo hlad v ušesih oziroma po celem telesu.zmrazila sem se in rekla mami ne morem pojest usega uredo mi je odgovorila in grem v svojo sobo ves dan sem ležala na pojstelji ko je bil večer ura 00:00 sem še zmeeraj premišljevala kaj mi je rekel tisti glas slišalo se je kot če... kaj so se mi pojavljaja uprašanja ko že skoraj sem zaspala spet tisti hlad tokrat močnejši rekel je 1 in to ne... kaj ?? sem se zadrla in nato zaspala ko sem se zbudila mi je glas spet ponovno rekel je prineseš do takrat bom ubil...

___________________________________________________________________________________
3 nexte vem d tole ni nevem kva grozen ampak obljubim da bo
03. september 2012
tam med vse najboljše je rekla mami je še nekej bom zd napisala

VSE NAJBOLJŠE!! je zakričala mami jasmina danes imaš rojtni dan VEM JEJ je odgovorila nazj jast pa : oprosti jasmina ampak treba bo u šolo ura je 7:30 ja ja je odgovorila jasmina greva uzeli sva svoje torbe in šli...
03. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg