Forum
Heiiii tuki bom pisala zgodbice ki so v coolu!

KAZALO:
1. STRAŠLJIVO V KATAKOMBAH
2. PETEK 13. OB POLNI LUNI
3. DEKLE V OGLEDALU
4. DOBRODOŠLA V PEKLU
5. PES JE KRIV

RABIM 2 NEXTA, DA ZAČNEM STRAŠLJIVO V KATAKOMBAH!
23. november 2014
Next
23. november 2014
Next
23. november 2014
oki čez 15 min pride!
23. november 2014
Kul
23. november 2014
STRAŠLJIVO V KAAKOMBAH

Bližale so se počitnicce. Med počitnicami naj bi šli naša in prijateljičina družina skupaj na potovanje v Rim. Zmenili smo se, da se bova jaz in Neža ustavili v katakombah in si jih ogledali. Nama se je to zdela dobra ideja, a moja stara mama ni bila istega mnenja. Rekla je, da je bila tudi sama že v katakombah in to ob polnoči. povedala je tudi, da jo je tam ugriznil vampir in da je to razlog, da ni več vegeterijanka. Zdaj ima zelo rada meso. Jaz pa sem si mislila, da je to le vzrok demence in da je pozabila, da je vegeterijanka. Ko smo prišli v hotel so starši razpakirali, midve pa sva v COOL-u brali rubiko KO SE ZMRAČI.Ob 10. uri sva odšli v katakombe. Prispeli sva ob polnoči. S seboj sva vzeli le majhno lučko. Bilo nama je zelo cool, nato pa je meni ugasnila lučka. Neža je rekla, da mi je zmanjkalo baterije. Potem sta obe lučki začeli utripati, na koncu pa sta ugasnili. Jaz in Neža sva se zelo prestrašili. Nato sem se izgubila. Slišala sem Nežine krike, ki so kar naenkrat potihili. Šla sem proti krikom in lučka se mi je spet prižgala. Nato se je pred menoj prikazala črna postava. Imela je rdeče črn plašč. Najprej je hitro krožila okoli mene, nato pa me je ugriznila v vrat. Od strahu sem omedlela. Sanjala sem, d sem na pokopališču. Tam je bila neka krsta, v njej pa moja prijateljica Neža. Otrpnila sem. Zbudila sem se v hotelu v Rimu. Zraven mene je ležala moja prijateljica Neža. BILA JE ČISTO POREZANA IN NA NJEJ JE BILO VELIKO VAMPIRSKIH UGRIZOV. Mislila sem, da sanjam, ampak je bilo vse resnično. Naslednji dan je imela Neža polno brazgotin. Vsi so se čudili, ke jaz sem vedela, zakaj je taka.
Ko smo prišli domov, smo vse razpakirali.Naslednji dan se je v šoli Neža obnašala zelo čudno. Bila je agresivna, jezna, nesramna... in oči je imela čisto rdeče. Ko sem jo poskusila ogovoriti, se me je izogibala. Dan sem preživela normalno, le ona je bila čudna. Zvečer pa sem slišala njene krike in prikazovale so se mi pošasti. Tako je bilo vsak večer. Pobrskala sem po Googlu in ugotovila, da sva jaz in moja prijateljica ZAKLETI! Od takrat na vsako polno luno pride k meni črna postava in me opazuje dokler ne zaspim, zjutraj pa se zbudim z ugrizom v vratu. Zdaj se zelo bojim temnih prostorov, katakomb in podobnega.
23. november 2014
KATAKOMBE

KATAKOMBE SO GROBNICE NAŠIH PREDNIKOV
23. november 2014
kaj to pove:
končana tema in smo jo že obdelali - ✔
nismo še začeli s to temo ni še obdelana - ✖

KAZALO:
1. STRAŠLJIVO V KATAKOMBAH✔
2. PETEK 13. OB POLNI LUNI✖
3. DEKLE V OGLEDALU✖
4. DOBRODOŠLA V PEKLU✖
5. PES JE KRIV✖

hitro naberite nexte da pridejo še druge groze hahha
23. november 2014
Nexxt daj pri vsakem nextu slikice
23. november 2014
next!!!
23. november 2014
pr temu sm haha
23. november 2014
pr kom??
23. november 2014
nnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxccttttttttt
svetovno pises
23. november 2014
neee chelsei awesome sm rekla
23. november 2014
Next kul
23. november 2014
next pride ju3 nova zgodba pride
23. november 2014
ok
23. november 2014
Ok in škoda
23. november 2014
A boš Dons loh a nimaš časa
26. november 2014
ej nimam časa k se moram za (KI) učit pa velik sprašuje nism tega prčakovala tkoda sorry usm nemorm obljubit next pa itak pride upa da še ta mesc...

26. november 2014
ok
27. november 2014
O kej škoda
in boga
27. november 2014
tkoda res newem lahko pa sodelujete v mojm zavetišču (pejt pod moje teme)
27. november 2014
nnnnnnnnnneeeeeext
11. april 2015
next
21. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg