Forum
u54583
u54583
ρσz∂яανℓנєηι..ηαριѕαℓα вσм zgσ∂вσ..ρяιρσνє∂σναℓα вσ σ ℓנυвєzηι,∂υнσνιн...ιт∂...
zєℓσ вι вιℓα νєѕєℓα čє вι נσ ѕρяємℓנαℓι.. ν ηנєנ вσ∂σ zαηιмινє ∂σgσ∂ινščιηє :∂...
тσ ѕєм נαz :

imam 14 let...imam tudi brate in sestre naša družina je zelo številčna..zato sem vesela da ne hodim sama v šolo..doma imamo pa pravi živalski vrt...prišla sem v novo šolo tam sploh nepoznam prijateljev..šola je zelo velika in zato se velikokrat zmotim..večkrat pristanem v napačni učilnici...nekatere punce se hočejo spoprijateliti z mano nekatere me pa opravljajo...
Noo..če hočete vedeti več glasujte & nextajte )

тι נє zgσ∂вα zαηιмινα αℓι ηє ؟..(σ∂ℓσčι ѕє ѕαм :ρ..)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. januar 2012
next
28. januar 2012
u54583
u54583
♫ ♪ ♪ ♫ ♩ ♬....αнн..тяαραѕтα υяα..кσмαנ ѕє ѕкσвαcαм ιz ρσѕтєℓנє..ρяι∂єм ν кυнιηנσ ιη тαм мє ρяιčαкα σčє zαנтякσм...σ.σ...σčє ηιѕєм νє∂єℓα ∂α zηαš ηαяє∂ιтι zαנтяк..ѕєм zαѕραησ ρσνє∂αℓα...σ∂нιтєℓα ѕєм ν ѕσвσ ιη ѕє σвℓєкℓα..кσмαנ ѕєм ѕρяανιℓα тєℓє σzкє кανвσנкє ηαѕє..ρσzαвιℓα ѕєм ναм ρσνє∂αтι ∂α мι נє ιмє cαяσℓιηα..∂σвяσ ρσנ∂ιмσ ηαzαנ к мσנιм кανвσנкαм...ησ ρσтєм ѕєм ηєкαкσ ѕρяανιℓα ηαѕє..šℓα ѕєм ηα ανтσвυѕησ ρσѕтαנσ zα мαησ ѕσ ρяιнιтєℓι вяαтנє ιη ѕєѕтяє..ανтσвυѕ Ιθ мιη zαмυנαα...ѕєм ηαρσℓzανριℓα..ѕαנ вσ ρяιšєℓ..кαм ѕє тι тαкσ мυ∂ι..؟ נє яєкℓα ℓαυяα(мσנα ѕєѕтяα ...ιмα ΙЭ ℓєт)ν šσℓσ,кєя ηєѕмєм zαмυ∂ιтι кσηтяσℓηє σ∂ αηgℓєščιηє..čєηє вσмσ ∂σвιℓι мιηυѕ..ѕєм ραηιčησ яєкℓα...кαкσ вє∂ησσ..мιηυѕ вσѕтє ∂σвιℓι čє zαмυ∂ιтє тєѕт؟..נє čυ∂ησ яєкℓα ℓαυяα...αтσвυѕ ѕє נє ρяιρєℓנαℓ мιмσ,кσ ѕєм ρяιѕρєℓα ηα ανтσвυѕ נє вιℓσ νѕє zαѕє∂єησ,νѕє яαzєη єηєgα..ιη ηα тιѕтєм ѕє∂єžυ נє ѕє∂єℓ тαкσ ...ρσѕєвєη ƒαηт..вιℓ נє šє кαя ℓυšη...ηι мι ρяєσѕтαℓσ ∂яυgєgα ... υѕєѕтι ѕєм ѕє мσяαℓα ρσℓєg ηנєgα..яαнℓσ ѕєм zαя∂єℓα...ηιѕєм ѕє υραℓα ρσgℓє∂αтι ναηנ тαкяαт ѕєм čυтιℓα ∂α ѕє ηєкαנ ρяєвυנα ν мєηι..кαя ηαєηкяαт ρα ιzѕтяєℓιм вєѕє∂σ ιη яєčєм..žινιנσ кαкσ тι נє ιмє נαz ѕєм cαяσℓιηα؟..ρяιנαzησ мє נє ρσgℓє∂αℓ ѕє ηαѕмєнηιℓ ιη яєкєℓ..ℓσιѕ мι נє ιмє..ρσтєм ѕє נє ανтσвυѕ υѕтανιℓ тιк σв šσℓι..кσ ѕмσ ιzѕтσραℓι ѕєм ѕє ѕρσ∂тαкηιℓα σв ѕтσρηιcσ ιη мє נє υℓσνιℓ šє єη ƒαηт.. ѕмєנσčє мє נє gℓє∂αℓ ιη gσνσяιℓ ∂α ηι ηιč нυ∂єgα ∂α ѕє ραč zgσ∂ι...ρσтєм мє נє νρяαšαℓ čє gяєм ηα zмєηєк...נαz ρα ѕєм яєкℓα , α ηι тσ мαℓσ ρяєнιтяσ ℓαнкσ νѕαנ ρσčαкανα؟؟..ρσтєм ѕє נє яαzσčαяαησ σвяηιℓ ιη яєкєℓ ∂αα..
28. januar 2012
u54583
u54583

ℓαυяα ιмα ΙƼ ℓєт ρяєנ ѕєм ѕє zмσтιℓα...

ιη ηαנѕтαяєנšα ѕєѕтяα ηιкσℓιηα..кι נє σвѕє∂єηα ѕ ριєяcιηgι ˝/
28. januar 2012
Neeeext!!!!!!!!!!!
28. januar 2012
u54583
u54583
тηχ ѕαмσ..вι яαвιℓα šє мαℓσ ηєχтσν..ρяσѕιм σвνєѕтι ѕνσנє ρяιנαтєℓנє σ zgσ∂вι :ρ
28. januar 2012
next
28. januar 2012
nwxt sam neki te prosim , če nehaš piati s temi črkami ker se jih težko bere
28. januar 2012
u54583
u54583
Dobroo..)*
28. januar 2012
u54583
u54583
govoriti in ponavljati..potem je na moja usta prislonil prst,da sem se pomirila..potem pa je rekel da naj grem po hodniku in pogledam kje piše pouk za angleščino..Potiho sem se zasmejala in zašepetala :hvala..V hipu sem prišla v razred in potem vprašala učiteljico:Ali sem zamudila test??...ne vse je dobro,zdaj pa se vsedi in počakaj da razdelim test...je rekla učiteljica..Jaz pa sem se tresla od treme in bila v dvomih ,koliko bom pisala test...Test je imel 5 strani , jaz pa sem vneto pisala in s tem upala da je vse prav..ura je hitro tekla in začelo je zvoniti,jaz pa nisem dokončala testa...Carolina oddati mi moraš test,mi je razlagala učiteljica..prosim dajte mi še malo minut,ker mi manjka še veliko nalog..sem prosila..oprosti taka so pravila nemoreš dokončati testa,no daj mi ga...mi je rekla učiteljica in me pogledala tako milo in mi zraven hotela povedati da ni ona kriva..Dobro izvolite,sem razočarano rekla..ko sem šla iz razreda me je pričakalo novo presenečenje,ampak to presenečnje je bilo zelo neprijetno..tam me je pričakala skupina punc,ki me je ves čas opazovala ko sem se pogovarjala z učiteljico..bile so tri če se ne motim jim je bilo ime : Fiona,Chrisstina,Jenna..Začele so me spravljati ob živce govorile so : da se obnašam otročje itd..Ker nisem morala nadzorovati jeze sem začela vpiti,ne utikujte se v moje življenje..takrat smo začele z velikim prepirom...Jenna me je pahnila in takrat se je začel zbirati velik krog okoli naju in začeli vpiti : fait ,fait,fait,fait...Ampak je kar naekrat prišel lois in prekinil to neumnost..prijel me je za rame in rekel : pojdiva od tod...
nadaljujem pozneje...
29. januar 2012
u54583
u54583
Šla sem do svoje omarice in jo potiho odprla da ne bi kdo opazil da sem tam,na skrivaj sem vzela svojo vetrovko in torbo potem sem hitro letela skozi vrata in šla na avtobus.Bilo me je zelo strah ker bi morala ostati v varstvu ampak sem hotela domov.. Kakšen grozen dan , sem pomislila.Ko prihitim domov ni bilo nikogar, pričakovala sem da me bo počakala mama in skupaj odšli v trgovino... V hiši je bilo zelo tiho, ko grem po stopnicah navzgor se mi spodrsne. Zletim po stopnicah navzdol in na steni zagledam velik rdeč list ki je bil popisan z velikimi črnimi črkami..Pridem do njega in ga odtrgam ...
Bila sem čisto panična saj je na listu pisalo: pridi v bolnišnico.. Takrat sem pograbila moje kolo in odšla v bolnišnico..Tam me je pričakala mama,oče in sestra laura, vsem so počasi tekle solze po obrazu.. v meni je srce kar podivjalo potem sem zašepetala: ali je kaj narobe? Mama plane v jok in me pogleda takrat pa reče DA.. nekaj je narobe , tvoja sestra nikolina je imela prometno nesrečo..Zdaj upamo da bo preživela , zlomila si je eno roko in se je zelo porezala ob steklo ki je padlo nanjo med prometno nesrečo..Izgubila je veliko krvi..Bila sem vsa začudena in rečem : Kako je prišlo do prometne nesreče?...Avtobus se je zabil vanjo , doda oče.Čez nekaj časa pride zdravnik in reče da lahko vstopimo..Približujem se sobi in odprem vrata, vsa v solzeh pritečem k njej in ji rečem : Kako je? Nikolina me pogleda in reče vse bo dobro..če me nebo več lahko obdržiš moje obleke se je pošalila Nikolina ..Saj bo še dobro , prav takrat pride zdravnik in reče : vse bo vredu , veliko časa bo potrebno da bo okrevala zato bo tukaj vsaj še 3tedne ali 2. Vsi smo si oddahnili ...Nadaljujem pozneje
23. marec 2012
u113820
u113820
a bi lohk prosim sodeloval
http://www.igre123.com/forum/tema/novi-top-model:-izziv/46139/
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg