Forum
No jst bi tut rada pisala zgodbo in bi rabla nexte.Zgodbica je resnična!!Rabim bralcee ZAČNIMO (slike bodo iz interneta ampak bodo zelo podobne dogodkam )

Vse se je začelo ko sm spala pr Katjuši in Alini(to sta sestri)
sedele smo na balkonu in jaz sem zaslišala nek čuden glas:Vprašala sem ju če sta tudi ona kaj slišale ampak rekle sta da nista ''????'' zelo sem se začudila:čez minuto in pol zazvoni telefon.Bila sta starša od aline in vprašala sta kako smo.Ko je Katjuša prekinila je spet zazvonil telefon in javila se je Alina.Po slušalki je reklo ''če ne boste pogledale čez balkon vas bom ubila.Ko nama je povedala smo pogledale in zagledale punčko

Nekako takšna je bila:

next??
31. julij 2013
nextt
31. julij 2013
next+nova bralka
31. julij 2013
next
31. julij 2013
punčka je izgledala zeloo strašno(nimam sliik soori)

zelo smo se je ustrašile zato smo se zaklenile v sobo ampak punčka je nekako prišla v sobo če prav je bilo vse zaklenjeno.Strašila nas je z ostrim krvavim nožem

Alina se je šla obesit v kuhinjo zaradi krvavega noža in ostale sma sami z katjušoo

fuuul je blo scrry zato prossim za vsaj 3 nexte da pišemo naprej
01. avgust 2013
ne vrjamm da je to resnična zgodba
01. avgust 2013
sj ni sam pišem kot bi bla LOL
01. avgust 2013
@ pisano iz sestrinega profila
01. avgust 2013
ja sory v opisu si napisala da je resnicna mal puglej...
01. avgust 2013
vm samo lej to je zgodbica
01. avgust 2013
Get it
01. avgust 2013
u146551
u146551
nexxxxxtttttt
01. avgust 2013
20. julij 2013 11:12
Ok fuuul je blo scary kr naju je strašila z krvavim nožem in me je hotela ubit.Ampak v tem času je plzvonilo na vrata.Bila sta starša od Aline in Katjuše.Domov sta prišla zato, ker sta slišala da se je Alina obesila ker je med tem časom Alin poklicala starša in ko sta se starša oglasila se je Alin obesilazato sta pa starša takoj prišla domov in v sobi sta zagledala tisto nemarno punčko,ki naju je hotela ubiti.Poklicala sta policijo in ko je policija prišla so punčko odpeljali v zapor. neext????
01. avgust 2013
01. avgust 2013
hah zkaj že
02. avgust 2013
full uredu piss sam tist na konc.....!! ampak cool NEXTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. avgust 2013
še en next sdva*
02. avgust 2013
neext
17. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg