Forum
Ok js sm Lucija in pisala bom eno romantično strašljivo zgodbo. da nom tok nakladala začnimo.
"Vesna pohiti" , mi je zaklicala mama, ki je svojo veliko potovalko tlačila v prtljažnik našega prostornega avta.Še zadnjič sem se uzrla v svojo prazno sobo, noja skoraj prazno na tleh je ležal dnevnik, saj sem upala, da ga bo nekdo nekoč prebral(kakšna trapa sem). Stopila sem iz hiše kjer mi je poletno popoldansko sonce posvetilo v oči.
26. januar 2013
sori k sm nehala pisat sam me je brt prekinu
26. januar 2013
..........posvetilo v oči. Okrog mene se je nabralo poln mojih frendic sej sem odhajala hrupnega mesta Londona v malo naseljeno vas Corn (vem da je butast ime). Moj fotr je na jack potu zadel 10 milijonov evrov. Vem to je hudo veliko manija. Kupu je celo vilo v Cornu in zdaj se tja selim. prijatelice so se nakupičile okrog mene in me zasule z vprašanji. Umaknila sem se, ko sem videla, da se bližajo štiri seksi fantovske postave. Jan, Heery, Rok in seve da moj fant Erik ( kaj morem, če sem 15-letna lepa punca).Erik je prišel k meni in me s svojimi mišičastimi rokami potegnil k sebi in me pred vsem poljubil na usta. Želela sem si, da bi ta poljub trajal večno, k mi je rekel, da me bo v Cornu obiskal čez en teden.
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg