Forum
u115787
u115787
no tuki se pogovarjamo o vaših dogodkih,ki so se vam zgodli,ni važno kakšen je dogodek,lahko napišete v obliki zgodbe,kakorkoli pač... pa bomo videli kateri dogodek je najstrašnejši,najzanimivejši,najbolj zabaven.....

ali želiš spremlajti napete dogodke?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2012
To se je zgodilo moji prijateljici:
Ko je bila z prijatelji na počitnicami, med nijimi je bil tudi fant ki ji je bil zelo ušeč. Tako je vedno hotela biti ččim bolj urejena..lepa..in da se mu pokaže v najbolši luči. Tako se 1 dan odšli na večerjo ob obali . Na koncu sta se Nika(prijateljica) . in Denis(fant ki ji je bil ušeč) šla do obale... nika pa je pozabila da je za sladico pojedla čokoladno torto, imela je pa zobni aparat(zvezdice) . In takrat ko sta se že skoraj poljubila se je nasmehnila in pokazala svoje "čokoladne zobke". Denis se je počsi odmaknil nazaj in takrat se je Nika zavedela da ima čokoladni nasmeh . Niki je postalo neprijetno..in je zbežala v sobo. Notri je ostala 1 dan in jokala. Takrat me je poklicala in prišla sem k njej. Nism je še vidla tako nesrečne. Nisem je mogla spraviti v dobro voljo:c . Tako mi je bilo hudo zanjo. Potem sem jo komaj prepričala da je šla z mano iz sobe. In ko sva vstopile v hodnik so se ji začeli posmehovati. Tudi Desnis. Nism mogla vrjet da so ji lahko to nrdil :'o. Odšli sva h meni domov. Nika je bila tako nesrečna, saj ni mogla vrjet kako se ji je lahko to zgodilo. Končno sem jo spravia v dobro voljo (saj mislila sem da sm jo) .. in je odšla domou.
Čez 1 mesec sem prišla domov iz počitnic in sm se odločila da jo obiščem, ampak ko sm prišla do njene hiše nje ni bilo več.. odselili so se, ker Nika ni prenesla da se ji vsi posmehujejo. Z njo sem ostala v stikih le po telefonu.:c.. Res njeni "prijatelji" ki so ji to naredili, niso pravi prijatelji. In to se jim bo 1x vrnilo. Usaj upam!
17. december 2012
u115787
u115787
17. december 2012
@Karchy: a lohk prosim se prjavš na moj top model ?<3 http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-me-in-lt-3-...-$e-$l/47046/ Hwala (pa sori k oglašujm)
17. december 2012
u115787
u115787
no okej,meni zadnje čase neki duhovi nagajajo....3 nexte,pa povem več
17. december 2012
next
17. december 2012
u115787
u115787
še 2
17. december 2012
u152192