Forum
izmišljena zgodba
jaz-klara
bff-anamarija
učitlca
mama
pol pa še gdo pride pa grozlivka je
17. julij 2010
u23904
u23904
napiši
17. julij 2010
helo!
sm klara.sm navadno 14 letna najstnica vsaj tako se mi je zdelo ampak o tem pozneje.mam tut bff anamarijo.in seveda sovražm šolo.en dan nm je učitlca dala nalogo da mormo napisat neki referat o gradovih brez veze.in pol sva se z anamarijo dogovorile da bova pisale skp.
naprej ? pa to je sam uvod pol bo bl strašn oblubm
17. julij 2010
u23904
u23904
dej nexti že zdej je kul
17. julij 2010
ok
17. julij 2010
mal sm brskala po netu k sm vidla da je par ulic stran en dvorec ki ne obnovljen in je v njem še vsa oprema iz tistga cajta.in js čist navdušena pokličem anamarijo in ji povem za grad in če loh pride ob 8 zvečer k men.zmeneva se.joj pa gdaj pride ta anamarija sm že nestrpna že pol ure zamuja.in konč pride ob 9!!!!!!ful je bla že tema sam je itak vseen še bolš.tko midve greva po ulci pa že vidva grad pol se zanama neki prevrne in pogledava pa je bla neka senca samo še.in prideva do grada.tm je biu dvižn most.les je biu že vs prpareu.ok greva sm rekla.naenkat se je deska zlomila in anamarija je skoraj notr v jarek padla ampak sm jo prjela za roko.skoraj je bila že na mostu k jo je neki za nogo prjel.pogledala je dol in videla nekega moža k je meu sam en uč pa krvavo srajco pa biu je brez ene noge.anamarija je tok zakričala js pa sm jo samo gor povleklavrgla sm kamen v tega mrtvaka in obe sva žbežale v grad.velika napaka......
nadaljujem?
17. julij 2010
klara:

anamarija:

17. julij 2010
u21212
u21212
jaaa NapreeJ
coooL pišeš ♥
17. julij 2010
hvala
17. julij 2010
vrata so ze zaprla.ana(anamarija) se je tako ustrašila da ja začela teče ampak se je zaletela v en okostje v starih oblekah.najprej sploh ni vedela potem pa je temu okostnjeku odpadla roka in padla naravnost na anino glavo.ana je kr stala in kričala in kričala...končno se je premaknila in pogledala okostnjeka.bil je obešen.prav na vislicah.in ko sva si to ogledovale se je na vrhu stopnic prikazala postava.bela kot snek in se zarežala tako naglas potem sva obe zakričale.opazila sm da je oblečn v dvornega norčka in ima veliko rano na licu.stekle sva do nekif vrat in jih odprle...aaaaaaaaaaaa skoraj me je kap....
nadaljujem?
17. julij 2010
u21212
u21212
jA
17. julij 2010
še mau komentarjev da se spomnm še naprej
17. julij 2010
jaaaaaa
17. julij 2010
jaaaaaaaa!!
nadaljuj!!!!
pa ful coool pišeš!!!
17. julij 2010
hvala
17. julij 2010
biu je neke vrste duh braz glave.no imeu je glavo ampak v rokah ki se je zarežala.iz vrata mu je tekla kri.naenkat je roka zagrabila ano.in ji postavila glavo točno pred njen obraz ana jo je pogledala v oči v mes pa kričala.jaz pa sm jo vlekla stran ampak ona je stala kot kip.naenkrat je padla po tleh.zakričala sm in se sklonila k njej.duh je poskušal narediti enako z mano ampak sm prej zbežala in nekako odnesla ano na varno .no...vsaj mislila sm da je varno.pogledala sm jo in...aaaaaa....kaj se je zgodilo....
nadaljujem?
17. julij 2010
rabm vsaj pet komentarjev
17. julij 2010
no dobr 3?
17. julij 2010
1?
17. julij 2010
gdor kol plis
drgač nebom več k vm zgleda ni všeč
17. julij 2010
tut prov
17. julij 2010
no bom vseen naprej:
po vratu je začela dobivati izpuščaje .koža ji je začela"pokati"in iz razpok je pritekla kri.v obraz je bila čisto rdeča.vendar mi je rekla da se počuti normalno(wtf).stekla sm da bi poiskala neko vodo iz kopalnice al pa iz kuhne.našla sm pipo.vendar iz pipe ni začela teči voda ampak kri.hitro sm stakla nazaj k ani ko.....
nadaljujem?
17. julij 2010
men je ušeeč..
nadaljuuj..
17. julij 2010
ok
nad njo je bil spet tisti duh k je biu prej na stopnicah.zagledau me je in izginiu prej se je pa zasmejav spustila sm vse cunje ki sm jih zvlekla iz omare in stekla k ani.pogledala jo je v obraz ana je imela neke znake po čelu .ni se hotla prebudit.bila je nezavestna.joooj samo še tega se je mankalo.hitr jo je nekako spravila v sobo z neverjetno lepo postejo:

17. julij 2010
naprej?
17. julij 2010
?
17. julij 2010
JAAAAAAAAAA!
nadaljuj to zgodbico!!!!
pa ful dobr pišeš pa še ful strašljiva je!!!!
17. julij 2010
zakon jee...
naprej naprej
naprej naprej
naprej naprej
naprej naprej
17. julij 2010
u24966
u24966
jaaa naprej
18. julij 2010
ok:
ana je že težko dihala zato sm jo odnesla na posteljo ko so se vrata zaloputnila.ne že spet.tam je bila omara odprla sem jo in...v njej je biu mrtvec brz glave in ene roke ne vratu pa je imeu urezan nek znak.hitro sem zaprla omaro nato se je grad začel tresti.na ključaVNICi je bil verižica z nekim dragim kamnom.hitro sem stekla nazaj k ani in ji rekla naj mi tole držiin si je dala medaljon za vrat hitro sva stekla nazaj do vrat in jih z težkoma odprli in stakli ven in po stopnicah na najvišji stolp.skozi okno sem videla da je zunaj polna luna in nevihta z dežjem brez oblakov(wtf)sm si mislila.bili sva že skoraj na vrhu ko je ana padla pa tleh...
naprej?
18. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg