Forum
napisala bom zgodbico o mojih sanjah ki sem jih res sanjala. sam poj se ne dogaja to naprej v resničnosti.
najprej 1 next!

a boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
u93404
u93404
next
19. februar 2013
u123285
u123285
next..
19. februar 2013
next
20. februar 2013
ok kuj
20. februar 2013
osebe (pa to) niso resnične!
Živjo! Sem Maja in hodm v 8. razred, stara sem 13 let:

.......................ura je bla 21:15 in šla sm spat.umila sm se, se oblekla v pižamo in šla v pojstlo.razmišlala sem kaj se bo jutri zgodil......in takoj zaspala.naenkrat se v mojih mislih pojavi šola.hodim proti njej in na hodnik. ko vstopim zagledam novo punco iz drugega razreda sam ne iz našega. Stopim k njej pa jo vprašam kuko ji je ime. Odgovori mi "Amira". Zdi se mi: "Kak čudn ime". Grem po stopnicah gor do našga razreda. Na vratih zagledam listek na njem pa piše: Maja neki moreš nujn zvedet. Prid v moj kabinet
Podpis: Gdč. Z.. Gdč. Z. je v resnic naša učitlca in zdej nevem zakaj rab lih mene!Hodila sem po stopnicah še gor do njenih vrat. Ko jih odprem......
Next??
20. februar 2013
rabm 2 nexta
20. februar 2013
2 next
21. februar 2013
še od ene druge osebe
21. februar 2013
al pa bom kr nextala!
21. februar 2013
Vrata (strašlive ane??) :

Puf! Zbudila sm se! Budilka je zvonila! Drin, drin! Ustavla sm jo in šla u šolo. čudn se mi je zdel ko sm vidla novo sošolko......... Ja! To vse se je zgodil kot v sanjah! Kaj!??? nisem hotla odpreti vrat! Ampak usoda je hotela svoje!!
.
.
Ko sem odprla vrata sem zagledala čudno učitlco. Ful čudn se je začela obnašat pa krneki govort pa kri je mela mal po seb:

Poj je pa komi še govorila. Rekla je: "Šla sem včeri v eno vodo k je bla pod skalo pa jama je bla zraven. Poj sm se pa šla kopat ke pa sm čez neki minut se začela čudn ubnašat. Dej povej usem na šoli da nej pazjo. ker si ti Princesa Ma.......jzz bom..........." in poj je umrla! hotla sm jo užvet sam nism mogla. Tuhtala sem kaj je hotela reči s tem: ti si Princesa Ma.... Čakej malo! Princesa?????! Kaj?! To ne more bit res! A mpak je! Poj sm šla povedat za use razn unga ud princese to ravnatelci sam mi ni verjela in mi rekla da nej grem kr kermu drugmu težit. "Ampak!...." sem rekla. "Ne! ne bom verjela takih stvari! Zgini!" in sm šla povedat celi šoli a mi ni noben verjel. Naenkrat zagledam ravnetelco, ko se je napotla po stopnicah gor....v učiteljičin kabinet!!!!!!! Odpirala je vrata in........
3 nexte!!!!!!!
21. februar 2013
u55216
u55216
nextttttttttttttt
21. februar 2013
sori ta next bo kratk
Odpirala je vrata in zagledala.............

..
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.nič!
"Kako???!" Sem začudeno rekla v mislih. Učiteljce ni blo več. Ostal je samo še.......listek! Pobrala sem ga, ravnateljica pa je že odšla nazaj in kar nekej govorila "kako je mogla čisto mičkeno verjeti....". Na listku je s čudno pisavo; bila je učiteljičina, pisalo:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ԃɾαɠα ɱαʝα, ԋσƚҽʅα ʂҽɱ ƚι ρσʋҽԃαƚι ԃα ʂι ƚι ρɾιɳƈҽʂα ɱαʋɾιƈҽ ιɳ ƚʋσ,,--.,
l
/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Papir je bil na koncu čudno počečkan. Videlo se je da jo je nekdo zmotil in jo vzel!?
4 nexte!
21. februar 2013
no sej zarad mene je lah tud sam 1 next
21. februar 2013
4444444444444444444444 nneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttt
22. februar 2013
next
22. februar 2013
neext <3
22. februar 2013
u55216
u55216
nextttttttttttttt
22. februar 2013
šla sem domov. Pojedla sem kosilo:
paradižnikova juha:

špageti:

Ko sem pojedla sem šla na računalnik in na facebook. Dobila sem povabilo od 1 osebe. Ime je bilo Jaz Z. bila je ženska, hecno ime! Ko pa sem kliknila njen profil je pisalo Učiteljica na šoli Veselega Centra! Na to šolo hodim jaz!In ona je Gdč Z. (Zala Veselc je v resnici)!!!!!! Kaj!????? Ravno mi je napisala živjo maja!!"kaj???!!!!" sem odgovorila."Ja jaz sem tvoja Učitelca. Hotlasem ti rečt da si Princesa Mavrice in tvojehdgatzmd" AA" sem rekla. "bežiii! če ghočeš ostat žuiiva!!!!!!!!!!" "#""""""""""""""""""""""""""""AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sem zakričala ko je udarila strela naravnost v računalnik! "Presneto" Sem rekla.Začutila sem moč ki mi je polzela od nog do glave..........
5 nextov!!!!
22. februar 2013
u55216
u55216
nexttttttttttt
22. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg