Forum
No jst bom zdele napisala eno strehljivko.....je bila ena deklica ko so jo imenovali katerina a njej ni bilo to ime všeč in ko je koga slišala da jo je poklical KATARINA je postala......

če hočete da nedaljujem...????*

naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2010
no bom kr začela...

aja pa pisala bomm kakor da sem jst katerina...
31. avgust 2010
živjo sem 5letna deklica nina...moje pravo rojstno ime pa mi je KATARINA...in če me boš ti poklicav katarina bom k tebi na dom prispela in te ubila....drugače sem ljubka deklica ki je čisto mirna in prijazna...
31. avgust 2010
comenti??

vsaj 3-je.....plis
31. avgust 2010
u25853
u25853
next
31. avgust 2010
u25853
u25853
no drugač je odlično
31. avgust 2010
ko sem se rodila sem meprestalno jokala in zato so mislili da je z menoj nekaj narobe....
ko sem prispela domov so me vsi božali rukali nasmehovali se mi in drli name...po letu in pol sem začela hoditi po nodah in začela govoriti...a čez nekaj dni mi je bilo odveč ka so me vsi klicali KATARINA......
ko je mami rekla KATARINA otpri usta da boš juho pojedla sem jo polila z juho in ji začela tečnarit in ot takrat naprej sem postala jezna na to ime...
pri 2 letih sem od babice dobila majhno barbiko....babico sem imela najraje ker me je vedno kliccala OTROČIČEK...kar mi je bilo lepše...in samo ona me je lahko mirkala in uspavala....in takrat ko sta se starša poročila sem postala zlobna to je bilo pri mojih 3 letih..
31. avgust 2010
[img]undefined
31. avgust 2010
moj bratec neki tipka .....js ga bom...
31. avgust 2010
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.katarina-blog.si/wp-content/uploads/2010/04/9-247x300.jpg&imgrefurl=http://www.katarina-blog.si/2010/04/20/hepi-brzdej/&usg=__7qi-Q_v7gXDhqZWaZATDB1klkZE=&h=300&w=247&sz=20&hl=sl&start=30&sig2=jQEFB_ojKpgxt_38PTNEgA&zoom=1&itbs=1&tbnid=quE9ODYrdH7UjM:&tbnh=116&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3Dmala%2Bkatarina%26start%3D20%26hl%3Dsl%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1&ei=Rah8TI6WDs7KjAem4u3SDg
31. avgust 2010
glej to...jojj
31. avgust 2010
sredi poroke sem zlezla iz babičinga naročja in šla k mami ter jo cukala za oblero poklicala me je katarina in sem jo vrriznila da ji je začeka teči kri oče me je dvignir in njega sem brcala in tepla ko me je spustil sem še njega ugriznila tako da je bila poroka končana vsi so se okvarja li z staršema in jaz sem zbežala...oče in mama ter babica so me iskali jaz sem bila pri drvih vzela sem sekiro ter jo držala in mimo je prišel sosed jaz sem mu odrezala vrat mimo je prišla mami in ko je to videla je omeglela kar naenkrat sem na strehi gledam očeta ki beži...joka se ker je videl da je sosed mrtev...iz žepa sem vzela nož in kar naenkrat em vrgla nož v očijev hrbet...babica je kričala in klicala na pomoč....ko se je mami prebudila v krvavi postelji z očijem ga je odkrila in videla da ima nož zapičen v hrbet.....babica ji je povedala da sem to jaz naredila.....
31. avgust 2010
mami in babica sta to povedala policiji in zato bota trpeli...kar naenkrat sem se pojavila pred mamicini očmi in so se ji zatresla tla kar naenkrat so v sobo prišli policisti in jaz sem kar naenkrat izginila..kar naenkrat so streljali po stropu in klicali KATARINA....jaz sem se razjezila in prišla v sobo mila...gledali so me potem pa ubili...a niso me dokončno ubila takoj zatem je prišla tista punčka ki sem jo dobila od babice a 15-kret veča....

COMENTI če ne nadaljujem...**
31. avgust 2010
u21760
u21760
nextttt
31. avgust 2010
oki nadaljujem??**
31. avgust 2010
bila je ogromna in imela je krvavo rdeče oči....in bila je tiha zelo tiha da so mislili da je mrtva a ko jo je kdo poklicav lutka...KATARINA se je razjezila...nekega policaja pa je to razjezlo in hotev me je ubiti a ni šlo kar naenkrat mu je uzela pištolo in začela streljati nanje...bila je jezna ker je videla da so me ubili in zato sem jih pobila...
zdaj so še ostale le mama in babica..si reče natiho in takoj zbeži z menoj vred v gozd tam me ozdravi ni moj duh je prišev v njeno telo(zato bom govorila tak ko da sem js lutka).
31. avgust 2010
nekstt
31. avgust 2010
u24816
u24816
NeeexT
03. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg