Forum
u27085
u27085
Hellou! En story je tuki

Kok je fajn zdele ležat na postlji in imeti računalnik pred sabo. Pravi užitek! Vsaj men. Pogledala sem mejle. Na enem je pisal:
Draga Ana! Jaz te ljubim, zelooo. Žal ti ne povem svojega imena, ker boš mislila kaki kreten te ljubi. Hvala, ker si me pri šolskih stvareh podpirala.
Tvoj dobri prijatelj

Kdo bi to bil? Nekdo, ki sem ga podpirala? Hm...Ta bo pa težka. Upam, da je Nejc, on je pa res seksi in tudi dobra prijateljica sem z njim. A neve, da jaz v njega. Odpisala sem mu:

Ojla! Zelo sem presenečena, da me ljubiš, noben me še ni . Prooooosim povej mi kdo si! Obljubim, da nobeni živi duši nebom povedala.
Ana

Moram izvedeti kdo je to! Nujno! Saj veste kako hočem, da imam fanta. Naredila sem naslednji sezam kdo bi lahko bil moj skrivni oboževalec

1. NEJC! On je moj dobri prijatelj, zmeraj raje napiše kreten kot idiot ali budala
2. MATIC! Njega sem enkrat podpirala pri šoli
3. NIK! Zmeraj romantičen tudi dobri prijatelj
4. ŽIGA! Enkrat podpirala
5. TADEJ! Tudi enkrat podpirala

Tako sem bila vesela, da imam skrivnega oboževalca. a sem še zmeraj firbčna kdo bi to bil. Nekdo trka, grem pogledat kdo je...

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2010
u27085
u27085
http://media.photobucket.com/image/photography/itsjustshiloh/Photography/1281980461.jpg?o=38
Ana
24. avgust 2010
u27085
u27085
Dejte link kopirat
k mi ne dela
24. avgust 2010
u27085
u27085
http://media.photobucket.com/image/photography/becca386/photography/Picture71.jpg?o=19
24. avgust 2010
u27085
u27085
ta druga je ta prava
24. avgust 2010
u25741
u25741
cool story
next
24. avgust 2010
u26898
u26898
bom mal pomagala....
http://media.photobucket.com/image/photography/becca386/photography/Picture71.jpg?o=19
aja... next ful dobr pišeš!
24. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
PŁisss
24. avgust 2010
u27085
u27085
tenx Nina
Ancha&mony
jutr nextam
24. avgust 2010
u27085
u27085
Bil je poštar. Prinesel je en velik paket. Sigurno za mamo. "Za mojo mamo, ki je naročila iz victoria's secret?" sem vprašala. "danes pa ne. Tole je zate." Zame tak paket?. Zahvalim se in grem nazaj v sobo. Odprla sem in bila je vrtnica in čokolada. "Uau!" Bilo je še eno sporočilce. pisalo je:

Jaz sem, tvoj skrivni oboževalec. Lepo se mi je zdelo, če ti pošljem vrtnico in čokolado. In jaz te še zmeraj ljubim.
tvoj dobri prijatelj

Spet on? Ma ne že spet! Zakaj me ima ta fant sploh rad? A sm lepa? Navijačice ne sploh nemarajo. Samo ta popularne in priljubljene imajo radi, kaj pa drugega. Ko sem nehala premišljevati o tem sem vidila, da je čokolada. Sm pa požrešna. Ura je bila tok, da moram v šolo. Popravla sem si frizuro, vzela torbo in šla v šolo. Ko sm pršla v šolo sm z svojim najboljšim prijateljem Blaž in svojo bff Nežo šli do šolske omarice in vzeli knjigo. Zraven moje omarice je bil Nejc. Morala sem ga vprašati ali mi on pošilja tista pisma. "hej, ali vidu enega, ki mi je poslal vrtnico in čokolado?" sem vprašala. on mi je odgovoril...
25. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
PŁisss
Wiiiiiii FuŁ
Hudo&CooŁ
25. avgust 2010
next
Plisss
10. september 2010
next
16. september 2010
next...
Eii a ni te Ninx.Łove weć na igrah..?
16. september 2010
No jzzt sm skŁeeniŁaaaa..daaa taaa zgodbicaaa see moraaa naadaŁjewaaat..
A paaak keeer Ninx.Love veeeč ni naaa igraaah boom jjzzt nadaŁjewaŁaaa zgodbico...
A bo too oukeeeii...?
A seee strinjaaateee?
Paaaač boom nadaaaŁjewaŁaaa paaa deeejteee koomentiraaat..
24. oktober 2010
u6488
u6488
ok...
24. oktober 2010
...."Nee...A tii jee reees?" "Jaaa.." Seem mu odgovorila in on mee je le čudno gledal.Ok Nejc ni taa skrivni oboževaleec...Šolski zvonc se je uglasil in imela sem izbirca...Plees..JeeeJ seeem sii mislilaa keer imaaam fuuuŁ radaaa pŁees.. Na poti do plesne dvorane sem se zaleteŁaa v Žigataa..Pogledal mee jee in zavpil
"Pazii kjee hodiš" Jaaz seeem samo stekla naprej. Oukeeeii Žiga nii ta pravi. Pa še takoo zopreen jee postaaŁ..Ahh....Hitroo seem see preobŁekŁaa v trenirko in oprijeto majčko in stekla v plesno dvorano. Taaam sem zagŁedaŁa Jenny kakoo see nekii važii z swojimi frendicaam Aljoo and Cristino...JaaaO kr ubeesŁaaa bii jih...Koo mee jee Jenny zaagŁedaŁaa jee taakoii mogLa neki prbit..." Lejte usi Anaa jee preišLa s swojo nowo oprijeto majčko" Keeer jeee nism mogŁaa prenašaaat seem jii ostro zaabiŁaa naazaaii
" Jzzt maam seeii zaa oprijeeto maajčkoo..Nee paa ti k maaš neko rastrgano maajco in see tii usee wn widi.." Noo paa jee dubŁaaa naazaaii svojoo porcijo..Smm sii misŁiŁaa..
In taaakraat jee prišŁaaa v dvorano učitŁcaa in zaačeŁ smoo z uro..PŁeeesaaŁ smoo naa pesm We don't speak Americano..BŁoo jee supeeer.. Koo smoo končaal seem see hitro oprhala in šla k naaslednji uri...Koo seeem hoodiŁaa proti učiŁnici seeem zaaagledaŁaa...
Neext?
24. oktober 2010
Noo jaaa šee sŁikeee~ amm....zaameenjaaŁa boom unoo od Anee k see skoor nč nee wid..
Anaaa~

Neežaa~

Jenny~

Alyaa~

24. oktober 2010
Cristinaa~

Tadej~

Nik~

Nejc~

24. oktober 2010
Matic~

Blaaž~

Žigaaa~

Jennyy (Prwaa jee narobee)~

24. oktober 2010
Neext?
Komeentaaarjii?
24. oktober 2010
u28905
u28905
jp, nextt
24. oktober 2010
u28952
u28952
nextii
24. oktober 2010
neext!
24. oktober 2010
šee en komeeentaaar...
Paaa boom nadaaŁjeewaŁaa...
25. oktober 2010
NEXT!!
25. oktober 2010
ja next.. sam neki: brez tistih Ł ł pa teh tvojih pisav.. piši bolj normalno.. drgač pa ccool
25. oktober 2010
oukeeeii...Boom breeez teeeh Ł-jeeev...

...Matica. Niti pogledaal mee ni lee koraakaaav napreeii. Čudno seem si misLila.. Učaasih mee jee vsaaj pozdravil.. Jaa noo takrat sm muu tudi pomagala pri šoli pa jee bil čist sladeek zdaj pa nč..Ah kakšn čudaak..On ziihr ni taa praauu...ŠŁaa sm v razreed in taam jee staŁa učitŁca zaa kemijo Tina Klamfaar.. Bilaaa jee šee kkaaar u reddu učitŁcaa..Ko mee jee zagLedaLa jee rekLa: " Anaa maLo zamujaš.Hitro see usedi na svoje mesto." "V redu učitLca" sm ji rekla in se usedla zdraween Neže in Blaža..O faaaak kaaii sm zdeeeii ugotowiLa...Kaaaii paaa čeee Blaž moj skrivno oboževaLec..? Neee ne more bit..On je itaaak zaljublen u Nežoo seeii see itaaak upaaz..Noo Blaaaž poteeem ni taaa praaaw.. Ure sooo hitro meniLe in že je blo konc šoLee..MoraLa seem it do Neže in ji usee powedaaat..Naa koncu je samo rekLa "Anaaa..too jee šupeeer tii boom pomagaaLa pooiskt gaaa..waaaa..kok sm weseLa zate.." In poteem swaa see moglee poslovit...Ko seeem prišLaa domouu meee jeee preeed vraatii čakaLo dariLo..Naaa njeeem jee pisaaaL...

Neeext??
25. oktober 2010
nexT..cool zgodba Hana!
26. oktober 2010
nextiiiiiiiii!!!!!!!!!! moreš nuuujnoo!!!!
26. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg